Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 588
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Владая
  • Мнения: 362
Наясно съм че мога да не работя нощни смени,
но мен те не ме притесняват,пък така през деня ще съм свободна ,
и след това ще почивам още два дни.

Когато започнах работа след майчинството с първото дете работех само нощни смени,
защото през деня нямаше кой да я гледа няколко месеца докато се пенсионира свекъра.
Изкарах 4месеца,толкова ми бяха възможностите  Laughing Laughing Laughing

# 751
  • Мнения: 712
Хариста, не искам да влизам в спор, но на мен гинекологът ми ми каза, че пролактинът създава хормонален дисбаланс, който е нормален. Естествено, че има и други фактори, всеки организъм е различен. Но аз мисля, че пролактинът оказва значение, в комбинация с други обстоятелства. Ето тук са обяснили по-добре, отколкото аз мога http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=784354.msg34819518;topicseen#msg34819518

Аз да си кажа мъката, малкият се обрина по гърба-ситни, грапави пъпчици, но не са по целия гръб. Утре звъня на педиатърката...

# 752
  • Мнения: 2 379
Далеч целта ми не беше спор. Не е коректно да се твърди, че щом си кърмачка няма да имаш цикъл... Peace

loveza, май ти ще се върнеш 1ва на работа...ще чакаме да разказваш как е..хахах, до тогава нашите мозъци ще са още по-изпити.

# 753
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Не знам при вас как е, но съм много затъпяла. Не се сещам за думи, говоря малко несвързано, понякога зацепвам с ъъъъ.. 
Всичките ми разговори са на тема деца и вече за друго не мога да говоря. Много ми липсва работата.

# 754
  • Мнения: 2 379
Хахах, аз като пиша проверявам по 5 пъти, че и с автокоректор пак грешки правя и се чудя коя дума съм искала да напиша. А като се наложи да си попълвам документите на ръка.. smile3533
Да видим за колко време се влиза в крачка после... #Crazy

# 755
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Ох,момичета като ви чета май всички сме на един хал  ooooh!.Аз да си призная с 1-вото дете,като се върнах след двете години на работа,бях забравила как се държи химикал и се пише на ръка/а ми се налага на работа всеки ден/.Голям срам  Embarassed.Сега поне покрай ученика ми се налага да пиша това-онова и поне не съм толкова зле  ooooh!

# 756
  • Мнения: 712
Далеч не казах това. Казах, че е възможно да нямаш Wink  не е коректно да си слагаме думи в устата.  Peace

Нали все говорят за "pregnancy brain"... а всъщност май става по-зле след раждането  Thinking

# 757
  • Владая
  • Мнения: 362
 Sunglasses Sunglasses разсмяхте ме Sunglasses
Аз пък нощес сънувах че съм на работа и не знаех какво да правя  Joy
При всички ни е зле положението  Joy

# 758
  • Владая
  • Мнения: 362
Добро утро  bouquet
Чувствам се наспала се,значи сме спали нощес  Laughing
И снощи като заговорихме за умствените потенциали,
толкова бях зациклила,че помолих каката да прибере
 прането от легена в хладилника  ooooh! Whistling Laughing
Дали не ми се смяха после.

Да ви питам минахте ли на памперси гащи,
защото в последно време слагането на памперса е мисия невъзможна
Ива толкова много се върти че ми е много трудно,има моменти когато търся подкрепление. Joy

# 759
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Ако някой е ползвал гащичките, кажете удобни ли са за през деня. И при нас е голямо въртене, нещо в ръцее да има за занимавка иначе изпадам в лудост. Ние сменихме Пуфис с Памперс отново 5-ца и за сега не е пропускал през нощта, а на сутринта тежи едно кило.
Гърнето го използваме през деня активно като аз я слагам, тя не ми дава сигнал, че трябва да ползва. Но и памперса добре го пълни. Имаме песничка, която пея като свърши работа в гърнето уж за да се научи.

# 760
  • Варна
  • Мнения: 843
Ако някой е ползвал гащичките, кажете удобни ли са за през деня. И при нас е голямо въртене, нещо в ръцее да има за занимавка иначе изпадам в лудост. Ние сменихме Пуфис с Памперс отново 5-ца и за сега не е пропускал през нощта, а на сутринта тежи едно кило.
Гърнето го използваме през деня активно като аз я слагам, тя не ми дава сигнал, че трябва да ползва. Но и памперса добре го пълни. Имаме песничка, която пея като свърши работа в гърнето уж за да се научи.

Ти си алтернатива на музикалното гърне  Joy

Ползваме и ние 5-ца Памперс, гърнето много не го ползвам а го купих като беше на 7 месеца   Whistling
Взе да става топло вечер, как спят облечени и завити мъниците Ви  newsm78

# 761
  • Мнения: 448
Добро утро. И ние гърнето го ползваме през деня, но не ми дава сигнал, че и се ходи до тоалетна. Иначе Сияна спи с пижама гащеризон но с боси крачета и завита със олекотено юрганче. Но си мисля дали да не го сменям вече с одеялце в плик.  newsm78

# 762
  • Мнения: 2 516
Аз вчера му взех гащички, че и при нас е зор слагането на памперса - два пъти му сложих, нямаше проблем. Вечерта сложих памперс.

# 763
  • Мнения: 3 331
Какви са тези гащички?
Отдавна спи по боди с къс ръкав и бос, с олекотена завивка. Отваряме вечерта и прозорец. На хлаадно спим по-добре всички.
На гърне забравям да го слагам, но и не бързам да се научава.

И снощи като заговорихме за умствените потенциали,
толкова бях зациклила,че помолих каката да прибере
 прането от легена в хладилника  ooooh! Whistling Laughing
hahaha

# 764
  • Владая
  • Мнения: 362
И Ива спи с  пижама гащеризонче,боса,завита с  олекотено юрганче.
Забелязах че не обича да и е топло,което е хубаво,като се знам аз колко съм зиморничева.

Памперс гащи си е памперс ама като гащи  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Видя ли колко хубаво ти го обясних  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт