Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 587
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 843
Здравейте момичета! Много сте изписали, тия дни нямам време да ви чета. Честито на рожденниците! Да са циви и здрави! Видях тук там някоя снимка- страхотни бебоци и торти! Браво на мамите!
 Имам един въпрос относно престъпулника... Коха точно се прави? При първите стъпки или когато вече детето върви? Защото свекърва ми смята да прави питката тази събота а Алис прави няколко крачки сама , но ме върви. newsm78

Аз пък да се посмея на ПРЕСТЪПУЛНИКА.......... Joy Joy Joy

# 736
  • Варна
  • Мнения: 843
Зина,а ти какво работиш...може да не е толкова фатално ако се върнеш? Ако е свързано с пари може да направиш някой много щастлив Wink хаахахах

Работя в печатница в отдел "маркетиг и продажби" , вземам поръчки, ценообразувам, оферирам и т.н.т., работа с клиенти.
О не, не мога да се върна, много ми е особенна девойката, никак не е готова, аз самата не съм готова да се отделя от нея.

# 737
  • Мнения: 2 379
Охоооо, ето кой може да ми бъде от полза някой ден, живот и здраве ако тръгна да издавам книга  Simple Smile

# 738
  • Варна
  • Мнения: 843
Бреее ти писателка ли ще излезеш  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 2 379
Не, но може и да напиша покрай дисертацията ако се наложи или ако ми дойде музата Wink

# 740
  • Варна
  • Мнения: 843
А на каква тема е дисертациатя ти  Flutter

# 741
  • Мнения: 2 379
Социалната страна на връзката война и медицина в Афганистан. Но повече нищо няма да кажа, някой да не ми открадне идеята Wink

# 742
  • Мнения: 3 331
Боже, боже и на работа искат да се връщам, с тоз изветрелият мозък  ooooh!
Joy Joy Joy ама как ме разсмя Mr. Green
Някой попита за рецептата: за блатовете ползвах тази рецепта, но не сложих меласа и пуканки (айде сега и пуканки Laughing), а кремът отгоре е много приятен: 1 л. овесено мляко, 2 яйца, 6 с.л. брашно, 60 гр кокосова мазнина, 1 ванилия. А в нета има прекрасни декорации с животинки, коли, трактори от плодове, ама на живо не са толкова прекрасни де.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 843
Социалната страна на връзката война и медицина в Афганистан. Но повече нищо няма да кажа, някой да не ми открадне идеята Wink

Леле това звучи много сериозно, умница ще да си ти   Flutter

# 744
  • София
  • Мнения: 1 928
Социалната страна на връзката война и медицина в Афганистан. Но повече нищо няма да кажа, някой да не ми открадне идеята Wink

Леле това звучи много сериозно, умница ще да си ти   Flutter
+1

# 745
  • Владая
  • Мнения: 362
Честит рожден ден на Макси,прекрасно дете с чудна торта.

Гледам за работа говорите,за съжаление аз ще се връщам след първата година.
Татко,кака баба ще гледат Ива,това е положението.

Обаче имам една чуденка  Rolling Eyes
Понеже в клиниката в която работя положението е  страшно поради липса на персонал,
дали директора ще се съгласи да ми изплати отпуска който ми се полага за изминалите години???
Имам 43дена общо за 2015 и 16,добри пари ще взема ако се съгласи и стане работата.
Или ще трябва да го ползвам и тогава да се върна на работа.
Но понеже са много на зор и няма как да вържат графика днес шефката се обади и много упорито ме молеше да си помисля по въпроса.

+ 1 към изветрелите.Положението е много зле,като се добави умората вечер лягам и умирам.

# 746
  • Мнения: 13 933
Понеже съм счетоводител, макар да не се занимавам с ТРЗ, да кажа, че отпуск може да се изплаща само при прекратяване на трудовия договор.

# 747
  • Мнения: 2 379
Ловеза, щом са толкова на зор, предполагам че ще искат да си пълноценно там...дано не те притискат!

# 748
  • Владая
  • Мнения: 362
Понеже съм счетоводител, макар да не се занимавам с ТРЗ, да кажа, че отпуск може да се изплаща само при прекратяване на трудовия договор.

amini,благодаря за отговора.
Аз говорих и с друг счетоводител който ми каза същото,
явно шефката си ги говори през главата.

Ловеза, щом са толкова на зор, предполагам че ще искат да си пълноценно там...дано не те притискат!

Аз като стар артист във този цирк им знам номерата Harista  Laughing
Ще настоявам за твърд график Д/Н и 2 дена почивка,ще се съгласят  Laughing Laughing Laughing

# 749
  • Мнения: 2 379
Ти съгласна ли си за нощен трудн? Имаш право да откажеш го навършване на 6 годинки мисля..макар, че сигурно знаеш от 1то дете

Общи условия

Активация на акаунт