Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 646
  • 771
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 509
Чела съм,че много високата t не може да бъде от зъби.

# 76
  • Мнения: 356
Бързо да оздравяват болничките.

Момичета два дена си сложих от старите сутиени и резултата е налице...започна да ме боли дясната гърда и днес забелязах че е зачервена...  ooooh!

xxlusivee , започвам сериозно да се замислям по този въпрос. Тя и без това не суче кой знае колко посред нощ, май по-скоро колкото да се успокои (не че става). На 8ми като излязох я накърмих в 20:30ч и после е спала без да се събуди и стана чак в 2:30ч да яде, а това не се е случвало през последните 6м.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Последните няколко нощи и Мила спи по-дълбоко и по-продължително, през по-голямата част по корем. Съответно кърменията намаляха до 2-3 (пу пу). Не знам дали защото започнах да й давам вечеря (супа) или нещо в нея се промени.
Забелязах, че като ходи си влачи десния крак и не стъпва много добре на него, сякаш левия й е упора. На някой случвало ли му се е, не знам да отидем ли на ортопед)?

# 78
  • Мнения: 1 509
Последните няколко нощи и Мила спи по-дълбоко и по-продължително, през по-голямата част по корем. Съответно кърменията намаляха до 2-3 (пу пу). Не знам дали защото започнах да й давам вечеря (супа) или нещо в нея се промени.
Забелязах, че като ходи си влачи десния крак и не стъпва много добре на него, сякаш левия й е упора. На някой случвало ли му се е, не знам да отидем ли на ортопед)?
До сега водила ли си я?

# 79
  • Мнения: 3 331
Не е същото, но когато ходи на 4 крака, Максим си влачи единия крак, а на другия стъпва на пета. Ходи нормално, и на двата.
А тези, които сте ходили вече на ортопед, смятате ли отново да ходите?
И според мен е вирус. През 2-3 мес. вдига температура ooooh! сега заспа, чудя се не трябваше ли да го съблека гол да спи...

# 80
  • Мнения: 1 509
В документа пише да отида след,забравих колко години.
Но ако възникне проблем-там сме!-Дано да няма.

# 81
  • София
  • Мнения: 23 130
Защо да спи гол, не е ли по-добре да се изпоти?
Ние бяхме 2 пъти досега на ортопед след 2 и 6 м на профилактика,ортопедът каза,ако искаме 6 м след като проходи да я заведем пак.

# 82
  • Мнения: 2 518
Относно обличането /събличането на децата, когато имат температура, съм чела различни мнения - някъде пише, че трябва да се съблекат, да се измият с хладка вода, че дори и с мокър чаршаф да се огънат; на друго място пише да се завият хубаво, за да се изпотят и да се освободи организмът от излишната топлина. Иди ги разбери... Аз, когато той има температура, му мия челото(и леко мокря косата) и ръцете с хладка вода, давам да пие повече течности, слагам свещичката и го завивам с нещо не много дебело. Той пак се изпотява и сваля температурата.
Но всеки организъм си е различен.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Водили сме я веднъж на 2 месеца, но явно пак ще ходим, че се притесних. Лази без проблем и като се мести по мебелите стъпва и на двата крака, но като е с уолкъра или я държа за ръце и десния крак го влачи. Понякога си стъпва, но в повечето случаи не го прави. Вкъщи  ходи по чорапогащник и чорапи (обикновени, не с гумена подметка).

# 84
  • Мнения: 2 518
И Даниел понякога стъпва нормално с левия крак, а десния го сурка леко - като сме вън, дясната му обувка отпред винаги е изцапана. Даже единия път помислих,че е и олющена, но не беше. Също така от време на време с десния крак стъпва на пръсти, а с левия - не.

# 85
  • Мнения: 1 509
Не мисля,че изпотяването сваля температура.Мое мнение!
Аз така се лекувам ако съм с грип,антибиотик не съм пила.Като ви слушам,не зная какво да ги правя..страхувам се.Двама са и ако се разболеят,ще бъде ад!

# 86
  • Мнения: 13 967
Аз знам, че е добре да се изпоти човек, но не съм сигурна дали сваля температура. Мокрия чаршаф се прилага при много високи температури, а също и хексалгин.

Антибиотик не се препоръчва, пие се в случай на бактериална инфекция.

# 87
  • София
  • Мнения: 23 130
От както се помня винаги ми е помагало  изпотяването за сваляне на температурата включително и тази вечер  Peace

# 88
  • Мнения: 13 967
Може, но ако температурата е около 38 да кажем не е добре да се сваля, това е защитна реакция на организма срещу вирусите.

# 89
  • Мнения: X

Аз знам,че температура рязко не се сваля и съм против увиването с чаршаф при много висока температура.
Има вероятност от температурен гърч. На нас много ни помогнаха мокрите кърпи на челото. Не, че успях да я сваля напълно,но определено я облекчаваше.
Ние вече сме добре. Спадна нацяло температурата. Вчера четох много хубава статия,която изцяло съвпада с моето мнение по въпроса.
Ще я споделя, може да е от полза на някой.
http://violeten-homeopathy.blogspot.no/2013/05/blog-post_20.html

Общи условия

Активация на акаунт