Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 3 за щастие!

  • 37 901
  • 702
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 129
 Жули,ако е така значи ще ми хареса..  Blush  Hug
Деси, може би ленив котьо Joy hahaha Видях го из ФБ.
Е как не си яла печено броколи  Shocked ,аз в ориза на фурна го слагам и е ни печено,ни варено  Mr. Green Но за мен е печено..  Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 11 117
Досега няма оплаквания от печения карфиол, ще ти хареса.  Hug

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
На мен пък ми се прияде  голям Lindt с лешници,бадеми и стафиди, от златната серия.....Емиии
Скрит текст:
изядох го Embarassed Embarassed Embarassed

# 678
  • Мнения: 2 844
Мими прекрасна си Hug,чудесни снимки Heart Eyes
Курдов ти си машина Hug Дано скоро си легнете smile3524 smile3524
Д-р Томова радвам се за пациента  Hug ,а за атискането на чесъна между краката,щях да се задавя,като го прочетох,защото пия чай rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
Облашкова не изглеждат добре маратонките,на снимката са по-добре,аз нося 39 номер,но имаше 40 - е големи са ми Mr. Green
Деми супер е,че сте добре Hug Hug Hug
Да кажа и аз за карфиола,че е супер,и на мен ми се дояде Blush
Още имаше за казване,нооооо,е кат се сетя
Хубава вечер бандичка любима Hug Hug

# 679
  • Мнения: 2 844
На мен пък ми се прияде  голям Lindt с лешници,бадеми и стафиди, от златната серия.....Емиии
Скрит текст:
изядох го Embarassed Embarassed Embarassed
Че няма да го мислиш я,естествено ще го изядеш hahaha hahaha hahaha

# 680
  • София
  • Мнения: 11 117
На мен пък ми се прияде  голям Lindt с лешници,бадеми и стафиди, от златната серия.....Емиии
Скрит текст:
изядох го Embarassed Embarassed Embarassed
Че няма да го мислиш я,естествено ще го изядеш hahaha hahaha hahaha

Добре, че утре съм на въглехидрати, че ...  Mr. Green

Инджи, нали знаеш че можеш да ги върнеш маратонките ?

# 681
  • Русе
  • Мнения: 8 801
На мен пък ми се прияде  голям Lindt с лешници,бадеми и стафиди, от златната серия.....Емиии
Скрит текст:
изядох го Embarassed Embarassed Embarassed
Joy  Joy
С гоуем мерак отворих скрития текст, с надежда да видя снимка, а то..... Joy Ама целия ли?
На теб тий разрешенко, тряа охладиш страстите с нещо..... Heart Eyes

Ох, и аз искам карфиол.... Ама такъв спаружен беше у Била днес, че се отказах...

Ааа, Облашкова, дааа, разходихме се с шушито.... Whistling

# 682
  • Мнения: 2 844
Инджи, нали знаеш че можеш да ги върнеш маратонките ?
Жгмъц не ги взех,направо ги върнах,защито бяха с опция за оглед и евентуално връщане  Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 11 117
Инджи, нали знаеш че можеш да ги върнеш маратонките ?
Жгмъц не ги взех,направо ги върнах,защито бяха с опция за оглед и евентуално връщане  Mr. Green

И без тази опция пак можеш да ги върнеш. Wink

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
На мен пък ми се прияде  голям Lindt с лешници,бадеми и стафиди, от златната серия.....Емиии
Скрит текст:
изядох го Embarassed Embarassed Embarassed
Joy  Joy
С гоуем мерак отворих скрития текст, с надежда да видя снимка, а то..... Joy Ама целия ли?


Ти да не би да имаш някакви съмнения??? hahaha hahaha hahaha hahaha Grinning Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Естествено, че целия.....е, и ЛО закачи две редчета, нали съм бяла и добра newsm03

# 685
  • Мнения: 28 534
ООООх, сега и на мен ми се прияде шоколад Crossing Arms Иринитааа, сърце нямаш ли? Whistling
Къде митрябваше пак да чета, та не си легнах! ooooh!
Ама чакам да пия антибиотика....вчера си го купих, защото ми задраска на носа......дето ще се мъкна една седмица със сополи и възпален синузит...и без туй имам натрупана работа....!
ММ го домъкна тоя гаден вирус от Франция, цяла нощ кашля и ме буди и от вчера и той е подложен на антибиотик! Crossing Arms
Освен това смуче пастили от лечебна ружа, пръскам му тантум верде в гърлото и ако продължава ще отнесе и капки за нос ....в краен случай спрей! #Cussing out

# 686
  • Мнения: 2 086
        Добра вечер мили хора,
Мими прекрасна си,много чаровна в Париж,Горан Брегович няма нужда от коментар HugКак го хвана за снимка ? newsm78
Жгмъц в Джобс ли са пуснали обява защото при мен оттам дойдоха най-много кандидати.Пожелавам ви успех с намирането на персонал NaughtyНе си е работа да съвместяваш 2 длъжности SickВица за ябълките го прочетох на ММ,смяхме се като луди Joy
Иринитка значи не толкоз страшно положението ЛО ще оправи Hug
Деми радвам се,че сте добре.Дано от Лондоня имаш повече време да пишеш защото осезаемо липсваш Hug
Джулс съботно къде ще ни заведеш на кафенце newsm78 Hug
Наборче пийна ли портокаловия сок или си желЕзна на моно помело? newsm78

Момичета по шантава врътка не съм правила.Днес експ.варива Иринитка/Тами се състояха в следното :
О2 парченца еклерова торта с малини Heart Eyes от Неделя,имахме рожденник в офиса
Вкатък с печени чушки и салата
Утрешните въглехидрати ще мисля сутринта докато си пия кафенцето с вас Hug
ММ в момента ми пуска гръцка музика и умирам от яд, че не мога да си пийна едно узо,тъй като последната седмица беше голямото омазване SickОбаче напук на всички глупости,които сътворих смъквам разни грамчета newsm78

Вангобито нещо липсва тази вечер newsm78Да не е хукнала към сладура в Айндховен ?
Снимки ако искате ще пусна утре,че чавето ще цъфне в къщи о/о 23 ч. а аз след малко се хоризонтирам kiss с ММ.
На всички споменати и неспоменати лека и много  Hug Hug Hug

# 687
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Скрит текст:
Не искам да ви разстройвам, но трябва да го споделя някъде, защото ще гръмна... Много мъка усетих преди час- внезапно и нелепо, днес е починала любима моя пациентка. В разцвета на живота си, оставяйки две прекрасни момичета, на 13 и на 6, без майка... Боже, колко ми е тежко.... Confused  Confused Много я обичах, прекрасен човек.....Много, много ми е мъчно....
Затова, наслаждавайте се мили мои на всеки миг, обичайте се, защото за утре е неясно и всичко друго е лъжа..... Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 11 117
Джули, много тъжно.  spoko

# 689
  • Мнения: 28 534
Джул, много тежко и тъжно, катастрофа ли? spoko

Общи условия

Активация на акаунт