Пролет цветна бързо идвай тук, мамите от ИБ чакаме те на дъжда напук

  • 32 428
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
И при нас май са повечето с по-големи братя и сестри. Мисля, че и се иска другарче за игра. Само че, вече разликата ще е голяма и не знам дали биха били добри приятели за игра, като децата с малка разлика.

# 31
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Разликата във възрастта не е чак от такова значение, зависи от характера на децата и дали родителите ще „приобщят” децата. Също и пола на децата, ако са еднополови, ще имат повече допирни точки. Моите двамата се карат постоянно, но не могат един без друг. Малкият дори трудно заспива без батко си. Но пък Мишо ми е от децата, които намират общ език с деца от всякакви възрасти.
Подкрепям мнението на Рокси, и Мишо започна да подпитва за бебе, след като приятелчетата се похвалили.

# 32
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Поспаланче,мерси за новата тема.Много е хубава както винаги.
Сандре,честити розови гащи.Да си останат до термин такива.
Меци,сигурна съм че си успяла и ще ни зарадваш с хубава оценка.
Кокосче,браво за добрия резултат.
Алексче,Мраве от няколко дни и Дени казва,че иска бебе.Явно го е чул от градината,защото у нас такова нещо не се споменава.
За хляба-и ние докато бяхме в Търново си бяхме купили хлебопекарна и си печахме.Като се разделихме обаче помолих бившия ми мъж да ми я даде,но отказа,въпреки че знам,че той не я ползва.Уж хляб щял да си пече,но аз много не му вярвам и мисля,че я продал за пари.
Аз съм болна.Вчера ми беше ту топло,ту студено и гърлото ми дращеше, от днеска и носа ми тече и кихам.Пия чай,Парацетамол и Аналгин и смуча за гърлото Прополки,но все още ефект не виждам.Само се моля да не заразя и детето,че ще ми дойде в повече вече.

# 33
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
а аз кво да кажа, като тук всички са минимум две деца в семейство... да не кажа и три... моето постоянно иска, а даже вчера каза, че Матео й бил нейния брат (той има две сестри, едната по,голяма в същото училище, другата на две максимум) и Ема му се натресе за сестра, хаха...
аз гъча сладко мляко данон, че моя мъж вече не знам за кой път купува сладко вместо обикновено, ама тва било с българска закваска, като му показах, че и другото е с бг се облещи... съответно това сладкото никой не го яде, освен аз...

# 34
  • NE
  • Мнения: 10 999
Вилито ми вдига една ниска Т, но не мога да кажа колко. Почна да точи и сополи. Вчера не е ял нищо. Предполагам, че е последна мъка с него кътник. Може и да е от постоянното обикаляне бос, че е във фаза да се съблича сам.

# 35
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Фея дано да е зъб...
аз пък си изтървах телефона и му се счупи дисплея... красив, красив, мн е красив... Twisted Evil

# 36
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
Петьофи, може и да си права. Наистина твоите теца и тези на Роки са пример.
Фея, дано не стане по-сериозно и бързо до мине!
Вчера разбирам, че на братовчедка ми детето е болно. На 4 е и дядо му (моя вуйчо) го разтрива вечер с ракия, даже малкия все питал кога ще го разтрива. Сигурно алкохола попива през кожата и го кара да се отпусне. Като се замислиш кое е по-добре - да го напиеш или да го отровиш с лекарства. Crazy

# 37
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ох Бени и аз съм го правила, а нов дисплей е колкото нов телефон. ММ опита да го смени с китайски, но тъча не хващаше добре. Сега си лепя tempered glass върху телефона, таблета и той спасява положението.

Нещо да питам. Каква е фб групата? Наложи ми се да създам един профил, но не знам колко ще го държа.

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 08:24 от Flower Fairy

# 38
  • София
  • Мнения: 4 122
Ох Бени и аз съм го правила, а нов дисплей е колкото нов телефон. ММ опита да го смени с китайски, но тъча не хващаше добре. Сега си лепя tempered glass върху телефона, таблета и той спасява положението.

Нещо да питам. Каква е фб групата? Наложи ми се да създам един профил, но не знам колко ще го държа.

Пиши ми ЛС

# 39
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
върху счупеното ли е този темерирано стъкло? не издържа за фб, хихи  Party

# 40
  • NE
  • Мнения: 10 999
Фб е по-скоро за едни покупки. За тях не издържах, иначе не го обичам. Blush

Тц. Лепи се върху несчупеното стъкло и го предпазва. Аз взимам 9ch защита и досега не се е пукало и защитното стъкло, а телефона и таблета фърчат много.

# 41
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Фейче,дано мине скоро и не се задълбочи при Вили.
Бени,и брат ми онзи ден си изтървал телефона и си счупил дисплея.Сега отиде да го занесе да му го сменят срещу скромната сума от 85 лева.
Аз днеска съм още по-зле.Освен всичките екстри от вчера,днеска и всичко ме боли и едва станах сутринта.А след малко трябва да отида до аптеката и да заведа детето да го подстрижат малко,че му е пораснала много косата.

# 42
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Аз също съм със стъклен протектор и съм много доволна. Слагали сме и върху счупен екран, но не може да прилепне хубаво. Иначе става, колкото да закрепи положението до закупуване на нов апарат.
При нас съседите отдолу къртят и е невъобразим шум, чак мислите не мога да си чуя. Дано поне да свършат днес, че ще лудна  Crazy

# 43
  • shumen
  • Мнения: 17 991
И аз затова имам протектор и калъф,че скоро няма да си купя нов телефон,ако счупя този.

# 44
  • NE
  • Мнения: 10 999
От както се е родил Вилито сменям вече 3 телефон. Ако този с който дишам счупи ще е голяма драма. Затова се подсигурявям отвсякъде.
Обадих се на педито. Тя пък ни извика да види големия. На настинка прилича. Изписа илачи и борим с хомеопатия. Мен също ме боли гърлото. Само бебето да не прихване, че не знам какво да го правя.

Общи условия

Активация на акаунт