Февруарчето е тука - плаче, смее се и гука

  • 59 226
  • 750
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 722
Аз я взех от Комсед, но има и в Хиполенд и поне в сайта им за онлайн пазаруване пише, че са налични и двата вида. В Комсед това за количка, преносимото го нямаше. Не ми се ходеше обаче до там, че бяхме тръгнали пак в най-голяма жега. Ами като спим до късно... Simple Smile

# 376
  • Мнения: X
Супер- благодаря!
Да споделя- днес захраних по препоръка на педиатъра и едва не изяде лъжицата около оризовата каша, та много и се зарадвах Simple Smile нямам търпение да дойде време и за пюрета след няколко седмици Simple Smile

# 377
  • Германия
  • Мнения: 3 506
Electra, мерси! Дай Боже всичко да мине добре!

# 378
  • Мнения: 6 722
Ехаа, Ниа, много хубаво Simple Smile
Аз не съм нетърпелива да захранвам, нали сме на кърма и ни е мързеливо така Simple Smile

# 379
  • Германия
  • Мнения: 3 506
И аз като Електра хич не бързам да захранвам, толкова ми е удобно и хубаво да си кърмя! А и още обмислям варианта ЗВБ

# 380
  • Мнения: X
Аз дадох оризова каша с лъжица по лекарски препоръки, но моята девойка е на почти 5 месеца, седи сама, краде храна от масата и мисля, че като взима пъпеш на вилица и се храни сама се води ЗВБ. Голям рев му дръпна като и взех пъпеша. Обръща се непрекъснато и вече нямам миг спокойно време, но да растат, да ни побъркват и да папкат, само да са здрави. В момента борим втора вътрешно болнична инфекция без да е била в болница.

# 381
  • Мнения: 6 722
Ооо, щом краде храна си е съвсем готова Simple Smile
И тук да пожелая по-бързо да се преборите с тази гадна инфекция Hug

# 382
  • Мнения: X
Благодаря ти Електра, че направо ми се реве. Добре, че е бузанка лакомница да ме развеселява. Преди малко вечеряхме с ММ, тя се наведе от седнало положение напред и тръгна с отворена уста към чашата ми вино. Ми на мен се е метнала явно.

# 383
  • Мнения: 9 855
Аз го обмислях ЗВБ, доста четох, но мисля че в крайна сметка ще си направя едно най-обикновено захранване със зеленчукови и плодови пюрета:). Вчера се опитах да проуча някакви схеми, но ми се зави свят и се отказах да дълбая.
На последното посещение в 1ДКК педиатърката каза, че от следващия месец можело да захранвам... аз мислех да чакам до 6-ти, но от друга страна вече не се чувствам особено уверена в кърменето, сякаш кърмата ми намалява, имам такова усещане и постоянно се доизцеждам за стимулация, сега взех да пия и сминдух.

НиаВ, оздравявайте бързо!

# 384
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Момичета спешно ми трябва много добър уши нос гърло в София за как ата ни ( братовчедка). За пореден път има голям проблем с едното ухо...

# 385
  • Мнения: 344
Момичета спешно ми трябва много добър уши нос гърло в София за как ата ни ( братовчедка). За пореден път има голям проблем с едното ухо...

Д-р Първолетка Кирилова, кабинетът й е в МЦ Лора, но само ползва стая, няма общо с тях. Няма часове, чака се на място. Не преглежда в сряда. Редува четни и нечетни дати за работното време, но не мога да се сетя кога е сутрин и кога следобед. Съветвам да ходите, ако е сутрин, някъде към 11 часа примерно, защото по-рано има страшно много хора. Аз по едно време всяка седмица бях там и установих, че към обяд се чака по-малко. Друг вариант е преди края на работното време - към 1, 1 и нещо. Страхотен специалист е, много я препоръчвам. Познат ме прати при нея след като го излекува от сериозно заболяване. Аз също имах проблеми доста време, но благодарение на нея вече всичко е наред.

# 386
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Благодаря!

# 387
  • Мнения: 6 722
Ниа, развесели ме Laughing

Бона, аз по едно време също имах усещането, че понякога нямам достатъчно кърма, особено вечер, но откакто пия един прост български чай не е имало такива моменти изобщо. Много е добър, пробвай го. И е най-евтиният на пазара hahaha

# 388
  • Мнения: 9 855
Благодаря ще го пробвам!

# 389
  • София
  • Мнения: 4 985
На 4м. Е моят мъник и го захраних с кисело мляко на Бор Чвор 2% ---яде и наддава като лудо  Flutter
А днес мисля да му дам и малко пюре но незнам на коя марка и каквп точно ....дайте ми съвет (първо дете ми е )

Общи условия

Активация на акаунт