Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 38

  • 57 088
  • 746
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 468
Здравейте, симпатяги!  bouquet
Искам да ви попитам, честия ултразвук вреден ли е и облъчва ли? Simple Smile

Когато бях бременна, една баба ми каза, че ехографът бил много вреден за бебето и не трябвало изобщо да ходя. Какво съм имала да му гледам, щяла съм да го видя като се роди  Simple Smile Да не би и ти да си говорила със същата баба?  Joy

# 286
  • Мнения: 10 874
Когато бях бременна, една баба ми каза, че ехографът бил много вреден за бебето и не трябвало изобщо да ходя. Какво съм имала да му гледам, щяла съм да го видя като се роди  Simple Smile Да не би и ти да си говорила със същата баба?  Joy
hahaha
То само една баба да беше, пак добре, ами те са доста май, че и аз съм чувала разни приказки от възрастни роднини. Mr. Green
Иначе за вредата и за много честото - вероятно е вредно, ако денонощно гледаш бебето на ехографа (то всяко нещо, с което се прекалява, е вредно), но все си мисля, че въпросът не беше за това, та няма нищо страшно да се ходи на преглед с ехограф.

# 287
  • Мнения: 147
Хаха 😁 това с бабата е много добро и ще ви кажа защо... Водя спорове със свекървището, което само се изказва там, където никой не го е питал... По този повод, вие имате ли проблеми с това?  Tired
2 пъти сме ходили на ехограф, а другата седмица предстои да видим ръчички и крачета  Hug Дали ще стане в 9-та седмица-незнам!
Та много се разтъках  Laughing
Такива ми ти работи с моята "баба"  Grinning
Много сте готини, Благодаря ви за отговорите!  Hug bouquet

# 288
  • Мнения: X
Нали ?  Wink
Ама друго си е честичко да ти потвърждават, че всичко е наред.

# 289
  • Мнения: 147
 PeacockLove, Жана, така е да му се не види! Няма такава радост! Heart

# 290
  • Мнения: 1 092
Нали ?  Wink
Ама друго си е честичко да ти потвърждават, че всичко е наред.

То май тези, които не са от тази партия са изключение  Mr. Green Ако мога, всеки ден ще ходя да го гледкам  Heart Eyes

# 291
  • София
  • Мнения: 874
Нали ?  Wink
Ама друго си е честичко да ти потвърждават, че всичко е наред.

То май тези, които не са от тази партия са изключение  Mr. Green Ако мога, всеки ден ще ходя да го гледкам  Heart Eyes
И аз, и аз! Simple Smile

# 292
  • Мнения: 147
Извинявам се, че пак ви занимавам, но преди малко след секс, получих розово зацапване... Притеснена съм силно! Някоя от вас знае ли нещо по въпроса? Sad

# 293
  • Мнения: 337
Трябва да посетиш лекар непременно

# 294
  • Мнения: 35 153
Дааа, розовото зачапване след секс е омразното ми! Лежах 2 пъти в болница за това. За това секс у дома не! ДОкато не се появи детенцето!!
Беж към болницата/лекаря!

# 295
  • Мнения: 10 874
oblache_m, наистина трябва да идеш на лекар, за да види дали всичко е наред. Може и нищо да няма, но може и да има отлепване, това вече лекарят ще го констатира. Не знам дали ще имаш възможност да отидеш утре, ако не - повече почивка и лежане до понеделник. Надявам се всичко да е наред. Hug

# 296
  • Мнения: 179
Аз пак да ви потомозя, че не съм питала нищо от 2 дена 😂 Случвало ли ви си е да усетите бебчо да ви рита в слабините, все едно имам балончета там, моя си ме поритва честичко там от няколко дена насам, не знам дали не се дължи на това, че е седалищно и е с краченцата надолу.

# 297
  • Мнения: 147
На изпит съм и пътувам.. нямам физическата възможност да ида веднага на лекар. Най вероятно довечера. Благодаря ви за отговорите!

# 298
  • Мнения: 35 153
Има ли още зацапване?

# 299
  • Мнения: 147
Не, няма. То беше минимално и еднократно. За да съм точна, след като се почиствах след акта го забелязах и беше толкова бледо, че се виждаше само на бяла хартия.

Общи условия

Активация на акаунт