"Новата булка" (Yeni Gelin) - всяка съботна вечер по ShowTV

  • 21 490
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 659
Привет, Hug
само в този сайт ли ще се превежда сериала,знаете ли?  newsm78

# 16
  • Мнения: 9 743
Привет Hug хоп и аз съм тук Joy
СЕРИАЛИ в България Hug  благодаря за темата Grinning



Вчера в контакта случайно видях 1 серия и я пуснах ей така, та до края hahaha
Много се забавлявах Heart Eyes подейства ми разтоварващо.
Аз така, набързо, направих асоциация с Жади от " Клонинг"- тя от Бразилия попадна  един коренно различен свят- Мароко. Е, Жади не беше женена... Heart Eyes

Белла е толкова слънчева и жизнерадостна, влюбена, че обръща всички несгоди и интриги в...игра... с такава лекота се втурва да преодолее всичко!
Много живописна и красива природа, облеклото също, самия конак с тия посуди от минали векове, древни обичаи, много е интересно Grinning

Различен е , харесва ми и тънката нишка хумор, да видим как ще се развие  действието в другите серии.
И рейтингът е добър за сега Heart Eyes

Освен 1 серия не съм гледала нищо друго, а сега видях ,че има и трей за 3 серия Rolling Eyes имам да наваксвам Wink

Благодаря на всички от екипа, заел се с превода newsm51

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 17:42 от Lilims

# 17
  • Мнения: 724
Привет, Iliana! Сериите ще се качват преведени както във VK, така и за сваляне в Дата-БГ. Peace

Лили, радвам се да те видя тук! Hug На мен сериалът ми напомня малко и на "ВВ", може би заради асоциациите на феновете на Белла с Хюррем. И на мен много ми харесва това, че няма драми и че всичко, което може с лекота да бъде представено като сълзи и сополи, се представя от комичната му страна. Интересен е и досегът до различна култура, който ни се предоставя. Силно се надявам и занапред сериалът да продължи в същия дух! Peace Сред толкова драми всички имаме нужда от малко смях и релакс.

Рейтингът не е просто добър, а направо върхът! Още с втората серия сме най-гледаният сериал за деня. А конкуренцията не е никак малка. Явно и зрителите в Турция имат нужда от глътка свеж въздух. Peace
Втора серия е още по-интересна! В имението пристигат родителите на Белла. Има и интрига около Ширин - ще я дават на Баран, задето Хазар е оставил Дилян. Confused Ама се надявам, че изходът ще е благоприятен за нашите герои! Laughing

# 18
  • Мнения: 3 747
Привет Hug хоп и аз съм тук Joy

Лили   Hug

Не само се радвам, че сериала е прекрасен, а и че от екипа по превода, до компанията се събираме все повече от познатата компания  Simple Smile Като свърши Пойраз си пожелавахме да си намерим заместител, който да ни събере пак и като гледам май се случи  Grinning

Iliana , добре дошла в темата

Едно клипче със забавни  моменти от първи еп.  Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=JVFiDzWI9nw

И кратко интервю с част от актьорите

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 18:27 от ra4eto_Radi

# 19
  • Мнения: 659
Благодаря на всички за доброто гостоприемство Hug bouquet
Ще следя темата,радвам се,че ще се превежда newsm44

# 20
  • Мнения: 724
Iliana, и аз се радвам, че темата се разраства! Hug
Споделям едно видео от първата гала-вечер, когато целият екип се бе събрал да гледа премиерата на сериала! Можете да видите и нашият талантлив режисьор-сценарист Ерсой, който иначе много рядко се показва по принцип.
http://showtv.com.tr/dizi/sahne/yeni-gelin-ilk-bolumuyle-reyting … lt-ust-etti/31680

# 21
  • Мнения: 3 747
Сериалче, мерси за клипчето от гала-вечерта Hug Много готин и задружен екип



А режисьорът предвещава на  Джесика и Толга, че ще станат една от най-харесваните двойки в Турция.Те всъщност заедно ли са  newsm78 Имат много свободно поведение когато са заедно.А според тази статия са най-влюбената двойка, ама и в реала ли Thinking


Yılın en aşık çifti



Yakın zamanda seyirciyle buluşacak olan Yeni Gelin dizisinin başrol oyuncuları yılın en aşık çifti olmaya şimdiden aday.

Tanıtımlarıyla adından sıkça söz ettiren, Show TV’nin heyecanla beklenen dizisi Yeni Gelin’in başrol oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. Daha dizi yayınlanmadan büyük bir hayran kitlesiyle karşılaşan çift, yılın en aşık ikilisi olmaya şimdiden aday oldu.

May ve Mendi birbirini seven herkesin sevgililer gününü kutlayarak, sosyal medyalarından sevgi mesajı da verdiler. Dizide Anadolu’da bir aşiretin oğlu ile yaşamak için şehir hayatını geride bırakan fedakâr ve aşık bir kadını canlandıran May, “Tüm sevenlerin sevgililer günü kutlu olsun. Aşk, fedakârlık, cesaret ve güven ister” dedi.

Çekimleri Adana’da devam eden dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.


Напоследък стана тенденция влюбени двойки да играят в общи проекти.- Бурчин Терзиоулу и Илкер Калели,
Скрит текст:

Бергюзар Корел и Халит Ергенч,
Скрит текст:


Пелин Анил и Анил Алтан
Скрит текст:

Явно тази формула е успешна  Peace

# 22
  • Мнения: 724
Не знам дали са заедно и в реала. Следя ги отскоро в Instagram и май не са. Но биха били страхотна двойка, много си отиват!
Една моя любима снимка:

# 23
  • Мнения: 724
3 ЕПИЗОД, 2 ТРЕЙЛЪР



Камилла ще си отмъщава на сватята. Само не разбрах защо тези тричките накрая си отиват... newsm78

Преводът на 2 епизод е готов. Тази вечер или утре сутрин ще бъде качена. Алекс и Галя работят по субтитрите. Peace

# 24
  • Мнения: 3 747
3 ЕПИЗОД, 2 ТРЕЙЛЪР



Камилла ще си отмъщава на сватята. Само не разбрах защо тези тричките накрая си отиват... newsm78

Преводът на 2 епизод е готов. Тази вечер или утре сутрин ще бъде качена. Алекс и Галя работят по субтитрите. Peace

Браво на Камилла hahaha страхотна паеля им спретна Mr. Green

За превода, благодаря и на трима  ви  Hug  Hug Hug

# 25
  • Мнения: 724
2 ЕПИЗОД С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
https://vk.com/videos-113691288?section=album_29&z=video-113 … Fpl_-113691288_29

Приятно гледане! Peace

# 26
  • Мнения: 724
Имаме и озет към 3 серия!  Peace
Хазар за втори път накърнява честта на Баран. Този път отмъщението на Баран ще бъде болезнено и ще удари семейство Бозок по най-неочакваното място, застрашавайки традициите на рода. Календер ага ще бъде на косъм да загуби всичко, което притежава, но няма да се откаже да се бори за него. Главата на семейството ще направи всичко възможно да отмъсти на Баран и да си върне изгубеното. Жените в имението обвиняват за всички сполетели ги беди Белла. От една страна те с техния план за отмъщение, от друга - Камилла с нейния. Капанът, в който ще попадне този път Белла ще я постави в наистина трудно положение. Накрая Белла ще падне в очите и на съпруга си, и на Календер...

Нещо озетът хич не ми изглежда хубав. Дано да е уловка. Явно жените, напускайки имението, както разбрахме от трейлъра, ще скроят капан на нашата сладурка. Опасни са. Laughing

# 27
  • Мнения: 4 706

Здравейте, на мен не ми го отваря.. има ли го някъде другаде качен? Simple Smile)

Благодаря

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 1 261
Ползвайте си регистрациите за фейсбук (тоест, влезте чрез фейсбук), за да влезете в сайта и да ви се отваря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт