Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан

  • 53 982
  • 457
  •   1
Отговори
# 375
  • Русе
  • Мнения: 301
Благодаря много за отговорите момичета 🤗🤗🤗

# 376
  • Мнения: 206
Момичета живот и здраве и аз правя планове да родя в Тутракан. Консултацията ми я води д-р Л. Бойчев и бих желала да родя при него. Какви са цените за секцио и нормално ? Има ли въобще възможност да родя нормално при него с тази натоварена програма ? И как се избира екип какво включва избор на екип ? Защото ми се наложи да лежа мин.месец в болницата и аз също съм много доволна от Д-р Малчев дали е в екипа ? Интересува ме общо взето всичко около раждането там!

# 377
  • Мнения: 35 116
Аз лично съм изключително доволна от персонала в болницата. И акушерки, и сестри, неонатоложки. Всичко беше много на ниво!! Никога не съм мислила да раждам в Русе. Не съжалявам за.нито една минута изкарана е болницата. Отношението към мен и детето ми беше много добро!

# 378
  • Мнения: 87
Момичета живот и здраве и аз правя планове да родя в Тутракан. Консултацията ми я води д-р Л. Бойчев и бих желала да родя при него. Какви са цените за секцио и нормално ? Има ли въобще възможност да родя нормално при него с тази натоварена програма ? И как се избира екип какво включва избор на екип ? Защото ми се наложи да лежа мин.месец в болницата и аз също съм много доволна от Д-р Малчев дали е в екипа ? Интересува ме общо взето всичко около раждането там!

350лв е избор на екип. Предварително се разбирате с доктора и когато дойде момента отивате в болницата казвате, че имате уговорка с Л. Бойчев и те му се обаждат ако не е в болницата.
Моето секцио се наложи да е следобяд, тъй като нямаше свободни анестезиолози, имаше други спешни операции. Когато екипа се събра д-р Б.Бойчев дойде, въпреки че преглеждаше в клиниката.

# 379
  • Мнения: 32
Момичета живот и здраве и аз правя планове да родя в Тутракан. Консултацията ми я води д-р Л. Бойчев и бих желала да родя при него. Какви са цените за секцио и нормално ? Има ли въобще възможност да родя нормално при него с тази натоварена програма ? И как се избира екип какво включва избор на екип ? Защото ми се наложи да лежа мин.месец в болницата и аз също съм много доволна от Д-р Малчев дали е в екипа ? Интересува ме общо взето всичко около раждането там!

350лв е избор на екип. Предварително се разбирате с доктора и когато дойде момента отивате в болницата казвате, че имате уговорка с Л. Бойчев и те му се обаждат ако не е в болницата.
Моето секцио се наложи да е следобяд, тъй като нямаше свободни анестезиолози, имаше други спешни операции. Когато екипа се събра д-р Б.Бойчев дойде, въпреки че преглеждаше в клиниката.
И на мен толкова ми взеха, а имах и една спинална отделно преди секциото, за която не ми взеха пари.

# 380
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета, може ли някой, който има опит да ми каже с каква анестезия се прави цветната снимка и с каква хистероскопията? И някой, ако си ги е правил при д-р Б. Бойчев, как мина всичко? Могат ли да се съчетаят? (предполагам, че не, но да питам за всеки случай).

# 381
  • Мнения: 206
На мен д-р Л. Бойчев ми прави цв.снимка. Можеш да избираш със или без упойка. Аз избрах със заспиваш и след 10мин.максимум те събуждат, вече всичко е минало, прави се в ренгина. След събуждането сестрата ти помга да се облечеш, защото си малко умаяна все още. Излизаш навън пиеш едно кафе и до 15-20 мин. си чисто нова.

# 382
  • Русе
  • Мнения: 301
Момичета, а кога трябва да се разбера с доктора той да ми е екип? В кой месец се прави тази уговорка? И какво представлява? Преди 7 години като раждах при Л.Бойчев месец преди термина ми се наложи да вляза за задържане и тогава се разбрахме. Той ми даде личния си номер, а моя го вкара в неговия телефон и това ни беше уговорката. Сега съм при Б.Бойчев поне 3 пъти съм му казвала, че искам пак в Тутракан и с него да раждам, той казва добре, но не си разменяме телефони и всеки пък все едно за пръв път го казвам, не си е отбелязал някъде. Та се чудя той по различен начин ли процедира?

# 383
  • Мнения: 87
Момичета, а кога трябва да се разбера с доктора той да ми е екип? В кой месец се прави тази уговорка? И какво представлява? Преди 7 години като раждах при Л.Бойчев месец преди термина ми се наложи да вляза за задържане и тогава се разбрахме. Той ми даде личния си номер, а моя го вкара в неговия телефон и това ни беше уговорката. Сега съм при Б.Бойчев поне 3 пъти съм му казвала, че искам пак в Тутракан и с него да раждам, той казва добре, но не си разменяме телефони и всеки пък все едно за пръв път го казвам, не си е отбелязал някъде. Та се чудя той по различен начин ли процедира?

Аз се разбрах с него в началото на 8 месец. Бях секцио, избрахме дата и той каза ден преди датата да отида в болницата да ме приемат. А и винаги може да му пойскате телефонния номер за всеки случай.
Успех и леко раждане Simple Smile

# 384
  • Русе
  • Мнения: 301
Момичета, а кога трябва да се разбера с доктора той да ми е екип? В кой месец се прави тази уговорка? И какво представлява? Преди 7 години като раждах при Л.Бойчев месец преди термина ми се наложи да вляза за задържане и тогава се разбрахме. Той ми даде личния си номер, а моя го вкара в неговия телефон и това ни беше уговорката. Сега съм при Б.Бойчев поне 3 пъти съм му казвала, че искам пак в Тутракан и с него да раждам, той казва добре, но не си разменяме телефони и всеки пък все едно за пръв път го казвам, не си е отбелязал някъде. Та се чудя той по различен начин ли процедира?

Аз се разбрах с него в началото на 8 месец. Бях секцио, избрахме дата и той каза ден преди датата да отида в болницата да ме приемат. А и винаги може да му пойскате телефонния номер за всеки случай.
Успех и леко раждане Simple Smile
Благодаря много Simple Smile

# 385
  • Варна
  • Мнения: 373
Момичета, просто за информация - центърът е в отпуск в периода 3-26.08.2018г. На 27ми са на работа Simple Smile

# 386
  • Русе
  • Мнения: 301
Момичета, говорих си днес с две приятелки раждали в различни градове секцио. Едната в Русе без клизма, другата Варна с клизма. Когато раждах преди 7 години секцио в Тутракан ми парвиха. Сега правят ли?

# 387
  • Мнения: 160
Момичета, говорих си днес с две приятелки раждали в различни градове секцио. Едната в Русе без клизма, другата Варна с клизма. Когато раждах преди 7 години секцио в Тутракан ми парвиха. Сега правят ли?
Здравейте, правят.

# 388
  • Мнения: 35 116
Правят, правят...още помня " милата дама" от този миг...
Интересно, че в Русе са ти казали, че не правят, като аз знам, че правят..

# 389
  • Русе
  • Мнения: 301
Правят, правят...още помня " милата дама" от този миг...
Интересно, че в Русе са ти казали, че не правят, като аз знам, че правят..
Хм странно ми беше и на мен, но мацката съвсем скоро, в началото на юли и правиха секцио в Русе. Просто и казали да е гладна и жадна от предната вечер....

Общи условия

Активация на акаунт