Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 29 395
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Още снощи се сетих ама закъсняха с колажа hahaha
 
 И ощИ има hahaha




Гледала съм и трите- най ми хареса как го би и навика Хандан, но началото при Фемирската сцена също беше много яко- той я пипна, тя се дръпна като ужилена и извика а-а, а той приклекна и я вдигна рязко от което тя остана с отворена уста... А и нямаше как да го нарита, че краката и бяха опасно близо до едно определено място hahaha Мирояманската беше безлична и не ми беше романтична- Сера е почти колкото Ча, особено в този му отслабнал период, в гръб се вижда колко е голяма и кокалеста  в ръцете му.

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 21:12 от Беллора

# 46
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз снощи още се сетих, но само за ФЕмирската, че нея си знам Laughing. Много добре им се получи, щото Хазалка е мъничка newsm47, но съм на мнение, че и Сарп-Хандан са доста интересна двойка придаваща цвят на Ичердето. Яд ме е, че не открих сцената Crossing Arms

# 47
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Марги, ето ти я сценката Сарп - Хандан

https://vk.com/cagatayulusoydaily?w=wall-72953653_102413

Наде, аз само казах че сега по-слаб ми се вижда в лице, което може да се дължи и на ъгъла на снимане, но иначе доста му дялкам големия задник, бутовете и липсващата талия Laughing Дялкам го, но интересно че този му вид не ме дразни, мъжествен е, мъжки мъж както казваме тук, не е някой размекнат желиран льлольо Peace

# 48
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сарп е отгледал такъв гръб, ама не го е намерил на пътя tooth, най-смешно ми стана като го налага Хандан. Пък той накрая: щом много знаЙш ий геджелер, кака 55, щях да се погрижа за отоплението собственоръчно, ама сега нЕма Joy

Бел, улесни ме, аз така или иначе си бях навила на пръста да я открия.
Еее, как мъжки мъж е Laughing. Не просто му свикнах, готин ми е така. С повече или по-малко кг, все тая- харесва ми и то много. Разбира се все още съм на мнение, че не е във форма да рекламира и ако не спре да хвърля усилия по софрите нищо хубаво няма да се получи, ама не са ме питали мен Whistling

# 49
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Много хубаво го наби нали hahaha и яда с който му крещеше ми хареса въпреки пискливия и глас Mr. Green Готина е какчето, иска ми се да гледам още техни сцени в стил укротяване на опърничавата Mr. Green А Мелека да я пращат някъде.... Дръвце е, дори и сценария да не и е в помощ, това е Ча, а оная се запънала като да е глътнала точилка ooooh!

# 50
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хи, хи, хи, посмях се на сцената със Сарп и каката, Joy и се сетих разбира се за ФЕмирската такава, Joy а след това и за целия ФЕмирски 56 епизод.
Фера първо искаше да скача през джама, Mr. Green после  hahahaподпали пердетата, след това го наръга rotfImao rotfImbo и накрая го заши с конец за зъби. doh Joy

# 51
  • Мнения: 832
-- Разкажи ми за този ,  Сарп . Кой е този човек ? Откъде се взе ? На кого е служил ?
-- Това е новата звезда на Джелял . Считай го за номер 10 в отбора . Когато и на Джелял да му се струва , че започва да губи мача , винаги отдясно  идва този  Сарп , прави асистенция и забива гол в последната минута . Завърта някакво интрига, променя хода и изхода на мача . 3 те точки винаги са у Джелял.
--Способен младеж , това е очевидно . Къде го намери кебапчията ?
--Един вид  производство на инфрасруктурата . Той принадлежеше на правоохранителните органи , а после премина при Джелял .
--Какво значи това ?
--Батко , на човека  таланта му е в кръвта ....Това е чудо на генетиката ....


" Скоро в кината " Mr. Green




Добро утро  Hug Heart Eyes Hug Днес съм отново на черешата ....после ще ви чета ...целувки на  всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ....Феми  Hug пускай доФтора , че е генетично чудо ...... ще го изследвам - САМО  Rolling Eyes  smile3508 newsm53

# 52
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не отричам, че много ми харесва сцената hahaha, тази сутрин не знам колко пъти я изгледах, та да добия цялостна представа за всички детайли hahaha
Гласа ѝ на тази хич не ми е писклив, даже ми допадна Mr. Green, говори ясно, докато другата ми е повече мрън-мрън. И как върти очи. Ще я оставят за по-дълго Хандан, усещам smile3521.

Ох, Наде, ФЕмирския епизод hahaha, вдига я от общежитието на рамо, носи си я вкъщи, ади през портичката (Зиза) Joy, рУмантика на макс, свещи, всичко.... hahaha Фера троши, руши, пали, закърпи го набързо rotfImao, решена е да излезе въпреки всичко: пие аповете, преди да се появят симптоми на натравяне, Емко взима нужните мерки, Фереее  smile3513
Скрит текст:
smile3550не точно, ама почти така

ПП Феро бе, казах ли ти да не крещиш....Стой, стой...
 
Вързан поп, мирно село Naughty hahaha

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 11:14 от Маргарита Н.

# 53
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И аз няколко пъти я гледах Mr. Green Трябваше и нашия да се тръшне до нея, можеше и още малко пердах да отнесе, ама после дръж се какооо...... Mr. Green

Марги с косачката добре се справи, ама сега взимай 2-3 самобръсначки че една няма да стигне hahaha



ПП Мамата днес пак дава заявка да ми прави въртели #Cussing out

Ох тия драскачи наистина не са У ред ooooh! Сега са се вторачили в "Майка"-та на нашия любим продуцент Фатих Аксой и пишат че бил пред сваляне hahaha А той се върти около 5-6-то място в седмичния, някои само могат да сди мечтаят за такава позиция  т.е. си е направо висок, последната му цифра е 8,18%. Какво да кажат останалите надолу в списъка hahaha  Явно бай Фатих пак е настъпил някого hahaha

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 11:37 от Беллора

# 54
  • Мнения: 21 201
Малеее, те ако на такъв рейт казват нисък Shocked то няма  hahahaда има Дизита за излъчване бееее(с малки изключения).
И мен не ме дразни гласа на каката, не ми е писклив.
Аааа не, много сте се престарали с косачката, Crossing Arms само не се престаравайте толкова и с бръсначката. no

# 55
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Няма Наде, ще кажем на Марга да я поддържа тридневна hahaha

А като дойде лятото и като почне да му расте косата знаеш ли какъв хубав ще стане, точно от най-добрите си времена Peace Пак се питам лятото дали ще снима филм, нищо не се чува по въпроса Thinking Ако не снима ще запраши надалеч....

 
Цитат
ПП Феро бе, казах ли ти да не крещиш....Стой, стой...
 
Вързан поп, мирно село Naughty hahaha
Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 21 201
Няма Наде, ще кажем на Марга да я поддържа тридневна hahaha

А като дойде лятото и като почне да му расте косата знаеш ли какъв хубав ще стане, точно от най-добрите си времена Peace Пак се питам лятото дали ще снима филм, нищо не се чува по въпроса Thinking Ако не снима ще запраши надалеч....

 
Цитат
Скрит текст:
ПП Феро бе, казах ли ти да не крещиш....Стой, стой...
 
Вързан поп, мирно село Naughty hahaha
Joy Joy Joy
Хммм, Crazy аз ли не знам!? Laughing

# 57
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И лозарската, и косачката, и самобръсначката са тука newsm47 newsm68
От мен да мине Mr. Green, отворена съм и за идеи от ваша страна, ама при преговорите на Чачо съм му дала възможност единствено за съгласие, друга няма Mr. Green
Охаа, тридневна брадица и нормална дължина поддържана косица ще си има... няма като в Делибала да му присаждам от моята tooth
Аз днес пак изтрещЕх tooth

# 58
  • Мнения: 832
Пак коментирате Емко без мен  Heart Eyes

Току що вденах , че бабата е извън затвора ....при мама в закусвалнята е  Heart Eyes



Марги  Heart Eyes
Скрит текст:


Тази рядка екзотична орхидея расте само на планината Кинабалу в Борнео.

# 59
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395




Скрит текст:
По късно ще ви покажа снимки на 3 орхидеи, ако  ги намеря де Crazy  Цвета на едната прилича на голичко момченце, другата прилича на момиченце с рокличка, а третата прилича на гълъб или лебед ....

Общи условия

Активация на акаунт