Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 29 422
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Диде, щях да ти метна Емко в знак на благодарност, но за по-бързо грабнах орлето Grinning
Скрит текст:
Ехаааа, прекрасна е Heart Eyes „Златото на Кинабалу”

# 61
  • Мнения: 832


Пак не можах да се сдържа  hahaha Ча кой номер обувки носи  #Crazy newsm78 Joy Joy Joy


Минути за гордост

В понеделник шампион стана #Вътре, вчера #filmbaşlıyor продължи 11 часа 49 минути в трендовете на Турция 👏👏👏
Споменаването на хаштага  #filmbaşlıyor е било 56,1 М пъти👏


# 62
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 412
Диде имам някакъв спомен че беше споменал 44.

Аз пък да попитам Хандан дъщеря на Кудрет ли е newsm78


Непотвърдена информация, но май дава отговор защо Хазал се мотае в ЛА...

Цитат
По пока не подтвержденной информации телекомпания Медъяпим приняла решение не рисковать, начиная показ сериала Бесстыжие / Utanmazlar в летний период, когда традиционно идет снижение зрительского интереса к сериальной продукции. Премьера проекта перенесена на сентябрь. Кроме того, сменился и канал - похоже, Фатих Аксой сумел договориться с телеканалом StarTV. Также права на показ закуплены интернет-платформой PuHuTV, где будет показана "бесцензурная" версия сериала. Повторяем, что информация предварительная и пока не подтвержденная

ПП
Скрит текст:
Синът ми е почти на 14 и носи същия номер, на ръст е 177 см.

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 13:08 от Беллора

# 63
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тези, с които е Ча на снимката май не са 44 обаче Mr. Green
Бел, момчето ти височко, жив и здрав да е Peace, отдавна те е подминал Laughing
Дано е вярна информацията за сериала на Хазал- сега не му е времето, предварително е обречен на неуспех, не че през септември има някаква гаранция, ама.....

Слушам преди малко, че Бтв ще излъчва трети сезон на Парчетата (нямам представа колко са, сигурно става дума за последния) newsm78, та на онова място, където писаха за Кьосема наистина не може да се вярва.
Няма да се окаже вярно и това, че наесен няма турско в праймтайма. Свършат ли Парчетата мисля ще пуснат Ичердето Laughing, Чачовите сериали топли ги купуват. Единият започна дни след приключването на втория сезон в Турция на платената платформа, а другият- месец след края му, този път по бтв обаче.

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 13:43 от Маргарита Н.

# 64
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 412
А аз мисля че ще пуснат Кара севдата. Не знам дали ще посмеят да пуснат Ичерде като обичайните сапунки вечер по Бтв. Бях чела някъде че по Нова Езел не тръгнал добре, но като го преместили  по ДФ  и резултата се променил, не знам дали са преместили и часа на излъчване. Всъщност по едно и също време по Бтв тръгна т.н. ОС, а по Нова Езел.
Да, и аз мисля че не е сега времето за Хазалиния сериал, но и не знам доколко е добре да се отлага, че едно нещо започнат ли да го отлагат.... Rolling Eyes

# 65
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Чакай да мине комшийския референдум и да стане ясно какъв път на развитие ще продължи страната. Peace

Прибира се моя мъж в понеделник и с учуден поглед  и искрена изненада примесена с леко възмущение в гласа, сочи монитора и пита "Ама тоя още ли го дават?? Нали вчера свърши!?", мяркайки Чачко и визирайки маргаритената сватба в неделя по Фемилито. Joy Joy Joy Горкият! Mr. Green Изобщо си няма идея колко още мога да гледам Чачко. Crazy Ако го пуснат и по БТВ, направо в къщи ще възникнат зони на ограничения. Mr. Green hahaha

# 66
  • Мнения: 21 201
Би било много обмислен ход ако наистина не стартират Хазалиния сериал сега.
Есента, ще е ОК, даже според мен мааааалко преди началото на Септември, ще е най-добре да го пуснат преди другите Дизита да са се завърнали на екран.

# 67
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ааа, Бел този път си в грешка Laughing. Езел стартира в един ден с Фатмагюл, т.нар. Пепел от рози. За мен по-добрият е Езел, не съм го изгледала от-до, все му се каня, ама кога ще е не знам.... Тя ФатмАта по гледаемост беше мноооого напред спрямо Езел. Да, вторият го преместиха по ДФ в 22ч, писаха, че е сред най-гледаните по това време, ама знам ли...
Последният турски в праймтайма на Нова бяха турските Отчаяни съпруги Peace, месец-два след началото му го прехвърлиха по другата.
На следващата година Огледален свят вървеше в осем вечерта, в девет- Времето лети. Като ВЛ го спряха, за да компенсират с двойна доза ФЕмир newsm47, по едно време половинчасови епизоди, ама не го спряха, заради зрителския интерес.

Проф Joy

# 68
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 412
Чакай да мине комшийския референдум и да стане ясно какъв път на развитие ще продължи страната. Peace

Прибира се моя мъж в понеделник и с учуден поглед  и искрена изненада примесена с леко възмущение в гласа, сочи монитора и пита "Ама тоя още ли го дават?? Нали вчера свърши!?", мяркайки Чачко и визирайки маргаритената сватба в неделя по Фемилито. Joy Joy Joy Горкият! Mr. Green Изобщо си няма идея колко още мога да гледам Чачко. Crazy Ако го пуснат и по БТВ, направо в къщи ще възникнат зони на ограничения. Mr. Green hahaha

А, дават го дават, и у нас същия въпрос   tooth Мъжът ми вече толкова години си мисли че снимането на Фериха продължава....Аз пък нямам намерение да го извеждам от заблуждението му Mr. Green
За синьото гледам да не ми личи много Mr. Green
Веднъж миналото лято като минавах по каналите и прескочих т.н. Кварталът на богатите с някакъв пенещ се Аманко и моя ме изгледа така Shocked Shocked Shocked и пита "нима не го гледаш тоя?!?? " Та сигурно и Ичердето да загледам по тв пак няма да разбере че е друг сериал hahaha

# 69
  • Мнения: 27 530
    Диана  Hug верно е генетично чудо   щом се заплеснахме ooooh!   В  Латинска Америка полудеха по него и АФК . Ако са закупили и там Ичардето  стой та гледай

 дофтора по - късно  ще го намерим ся е зает  да си похапва   Joy






  Хазал си почива в ЛА   а може и да е на обучение . Това е меката на киното   с широки възможности . Не случайно всичко живо ходи там .  

 били от 2014 в  Америка




  и мойта приятелка  вика че мноо го повтаряли Емир. Отговарям, че в момента снима екшън  и играе роля на ченге  да ни си помисли, че  Огледален свят още го снимат




 Joy
 копнах го рускините    

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 17:52 от femmi2

# 70
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Красива Хазалка си сложила Феми Heart Eyes
Цитат
А моите вкъщи харесаха Емко и разпознават само него Mr. Green. Как ли не се опитвах да кажа на баба, че Емир участва в друг сериал (гледаше Прилива) тя твърди, че не е той Mr. Green. Милата не различава сериала и реала за ФЕмир все си разсъждаваше тихо, „те са се взели сигурно” tooth. Някак я убедих, че Аманко е същият човек, каза, че е оставил Ферка и се е оженил за друга tooth

# 71
  • Мнения: 832
Лошо ми е  newsm47 искам си доктора и това е ....В последната серия е голямо сладурче . Иве  hahaha крака му ми изглежда като  47 номер  #Crazy #Crazy #Crazy

Скрит текст:
И моя син е на почти на 14 години  , но е само 41 номер ...и  168  см:thinking:

било ново ..от сета  newsm78 Ча с Арас ......НЕ СА по потници   Mr. Green




Марги  Heart Eyes и орлето няма да го върна  smile3508

късметлийки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

И аз мисля , че  Хандан много раздвижи сериала , то и без това сме нон стоп на зиг заг , и няма да я занулят .

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 17:26 от diana72

# 72
  • Мнения: 21 201
И аз да си кажа. Joy
Не гледах и не гледам сериала ни сега, ни преди по никоя бг тв., но го засичам понякога по някой канал(въобще не знам по кой обаче и кога), но моя мъж само като чуе мелодията и го втриса. tooth
Милото навремето в чудо се видя с мен.
С ФЕмир лягах, с ФЕмир ставах, едва ми мина филмирането и оттогава насетне си имам едно на наум да вни-ма-вам в картинката.
Няма да забравя, че точно изцяло ФЕмирския 56 епизод не гледах онлайн.
Наложи ни се семейно да сме извън града, няма да Ви казвам колко бях тъжна.
Детето все ме обикаляше и ме питаше защо съм мълчалива, а мъжът ми не смееше да ме пита защото знаеше причината.
Даже му бях сърдита. Вечерта като седнахме на маса не обелих и думичка, но през деня го подлудих, че искам да си тръгваме, и оттогава мъжът ми никога не си позволи да прави планове без мен, а аз го предупреждавах, че в Петък вечер само тялом съм в нас, духом ме няма, и те си знаеха, не ме закачаха.
Честно да Ви кажа аз лично такова нещо не бих изтърпяла и ден от страна на мъжа ми, не знам как ме изтърпя толкова време, и подхождаше с разбиране на всичкото отгоре, но пък наистина намрази сериала, и ФЕмир заради моята вманиаченост.
Нооооо то какви времена бяхааааа, Heart Eyes ни сериалите сега са каквито бяха навремето, ни сетовете сега са сетове както преди, ни феновете са същите каквито бяха, ни форума.
Беше ми първото онлайн Дизи(заради него от четяща станах пишеща във форума), ФЕмир бяха първата и единствена екранна двойка, която ми отвинти главата отраз(след това друга такава нямаше докато не загледах №, казвала съм Ви, да не се повтарям) и като всяко първо нещо в живота на човек имам особен сантимент към АФК, и ФЕмир.
След като свърши никога не погледнах повторно някоя серия, дори моменти с ФЕмир не поглеждах, чувствам, че и към днешна дата не бих го направила.
Е те това вече не ми е ясно защо се получи, Thinking идея си нямам как отстинах отраз, но никога, ама никога няма да забравя емоциите, които преживях с ФЕмир.

# 73
  • Мнения: 27 530
 Дианче доктора идва на помощ лягай на кушетката  и припадай  Mr. Green  

 припадам и аз  да ни свестява с изкуствено  дишане  Mr. Green Blush
 smile3544





 Марги  то  и аз щях да твърдя ,че  Аманко не е Емир   разлика  до небесата  Joy Joy Нямаше да го забележа Ча  като Яман  Naughty


 Бтв вероятно есента ще пуснат трети  сезон на Парчетата  Rolling Eyes В  Турция свършва сезона на 20 март





 Арас и Ча може са се навлекли но слагам  Чачово  медено гръбче  Crazy






 и плочкии  Crazy





 Арас по гръбче   от първите епизоди на Ичардето  кога си беше легнал с неква

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 15:30 от femmi2

# 74
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 412
Аз пък смятам че малко ще разнообразят нещата преди да пуснат третия сезон на Парчетата, а и чувам че там глупост след глупост се ниже....
Аз гледам Ичерде Laughing Много готин Ча, много. Усещам и някакъв лек флирт между героя му и Хандан Mr. Green На няколко места доста смешно ми стана.... Нямям намерение да доглеждам пропуснатите серии че са доста. Следващата също може да я гледам Peace

Тези снимки с Хазал не са нито от САЩ, нито от 2014 година, рускините нещо са се объркали, видях ги при тях. Мисля че бяха от 2012 г. Peace

Общи условия

Активация на акаунт