Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 29 431
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, днес го казаха за третия сезон, не знам какво ще рече това, те и Кузея го спряха по някое време и обявиха финал на първи сезон, нищо, че излъчваха епизоди от втория Joy и малко оставаше до края. И сега ще е нещо такова.

Наде, обичам да те чета за АФК, ветеран си в темата! Laughing

Лени  wavey, как си, следиш ли Ичердето?

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 16:34 от Маргарита Н.

# 76
  • Мнения: 27 635
 И аз съм си пуснала Ичардето  Peace Сарп легнал на дивана  с якето и дънките добре, че  кубинките си  махна  Joy Хандан блъска  вряка Сарп сънен и отваря с Гюнайдън   .   Каката се опита да покаже чар      ама той не поддава  Joy можеше си легнат  двамата  на диванчетУ .     Нарамването на Хандан буди спомени от  една позната ни сцена    с бесен Емко

   изгледахте ли кога Сарп сложи в тигана патрони  и ги включи и почна  се  гърми  хитрооо  Wink




 

# 77
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аз сега не, но вчера в издирването на сцената, която исках толкова други разгледах, че имам чувството почти изгледах епизода hahaha

# 78
  • Мнения: 27 635
 


Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 17:42 от femmi2

# 79
  • София
  • Мнения: 178
Скрит текст:
Феми, днес го казаха за третия сезон, не знам какво ще рече това, те и Кузея го спряха по някое време и обявиха финал на първи сезон, нищо, че излъчваха епизоди от втория Joy и малко оставаше до края. И сега ще е нещо такова.

Наде, обичам да те чета за АФК, ветеран си в темата! Laughing
Лени  wavey, как си, следиш ли Ичердето?

Не Марги, болна съм от преди Нова година и нищо не ми се гледа.
Това не значи, че не свалям сериите и дано от ходене по лекари
ми остане време някой ден да го изгледам.  bouquet bouquet bouquet

И на мен както и на Бел, Улуч Байрактар ми е любим режисьор.

# 80
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Лени spoko, бързо да минава и да не е нещо тревожно! Praynig Hug
Използвах сериала като предлог да те заговоря.

# 81
  • Мнения: 27 635
 Помелинка   hug    Скорошно възстановяване мила  Hug  С тва здравеопазване и доктори да не се разболееш  ooooh!






 

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 17:41 от femmi2

# 82
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Помелинче, виждам те на балкона от няколко дни.... Дано да ти минава вече Hug

Рускините обсъждат 33-та серия на АФК
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_89426

В едната група правеха КС и на ПЕ

!  https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_89447
Потвърдена е информацията за отлагането на Безсрамниците за септември Peace

# 83
  • Мнения: 832
Скрит текст:
И аз да си кажа. Joy
Не гледах и не гледам сериала ни сега, ни преди по никоя бг тв., но го засичам понякога по някой канал(въобще не знам по кой обаче и кога), но моя мъж само като чуе мелодията и го втриса. tooth
Милото навремето в чудо се видя с мен.
С ФЕмир лягах, с ФЕмир ставах, едва ми мина филмирането и оттогава насетне си имам едно на наум да вни-ма-вам в картинката.
Няма да забравя, че точно изцяло ФЕмирския 56 епизод не гледах онлайн.
Наложи ни се семейно да сме извън града, няма да Ви казвам колко бях тъжна.
Детето все ме обикаляше и ме питаше защо съм мълчалива, а мъжът ми не смееше да ме пита защото знаеше причината.
Даже му бях сърдита. Вечерта като седнахме на маса не обелих и думичка, но през деня го подлудих, че искам да си тръгваме, и оттогава мъжът ми никога не си позволи да прави планове без мен, а аз го предупреждавах, че в Петък вечер само тялом съм в нас, духом ме няма, и те си знаеха, не ме закачаха.
Честно да Ви кажа аз лично такова нещо не бих изтърпяла и ден от страна на мъжа ми, не знам как ме изтърпя толкова време, и подхождаше с разбиране на всичкото отгоре, но пък наистина намрази сериала, и ФЕмир заради моята вманиаченост.
Нооооо то какви времена бяхааааа, Heart Eyes ни сериалите сега са каквито бяха навремето, ни сетовете сега са сетове както преди, ни феновете са същите каквито бяха, ни форума.
Беше ми първото онлайн Дизи(заради него от четяща станах пишеща във форума), ФЕмир бяха първата и единствена екранна двойка, която ми отвинти главата отраз(след това друга такава нямаше докато не загледах №, казвала съм Ви, да не се повтарям) и като всяко първо нещо в живота на човек имам особен сантимент към АФК, и ФЕмир.
След като свърши никога не погледнах повторно някоя серия, дори моменти с ФЕмир не поглеждах, чувствам, че и към днешна дата не бих го направила.
Е те това вече не ми е ясно защо се получи, Thinking идея си нямам как отстинах отраз, но никога, ама никога няма да забравя емоциите, които преживях с ФЕмир.

Напълно те разбирам , Наде  Hug Толкова ми хареса самата история , това красиво , богато момче ..така да се влюби  Heart Eyes , преместването му в нейния блок . Как я гледаше от колата , когато Ферия мъкнеше кофата по улицата  ... Много , много моменти - любими за мен , няма как да ги изброя всички . Сцената с поршето когато и счупи телефона, после на спирката как я гледаше ... направо ме разболяха .....
Аз пък сериите ги гледам отново толкова често , особено ми харесват " разговорите " между Емир и Корай  Heart Eyes Дали наистина може да съществува такова приятелство ? Да живееш с всички проблеми на другия , и  да го подкрепяш непрекъснато  , и то безкористно . Имам си няколко изключително любими моменти  ...мога да си ги гледам вечно .....
Дори сега като ги описвам и пак се сещам за доста неща , които сценаристите можеха  да направят по друг начин  . Направо ме хваща яд за финала  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Пак се ядосах ....добре , че Феми ми отпусна доктора  .......като ме поноси  на гръб  тая вечер  #Silly ииии всичко ще ми мине  ....

# 84
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох тия Емковите погледи... smile3544, как бях чалдисала по едно време Mr. Green

# 85
  • Мнения: 832
Да сложим и сет от кебапчийницата....  Мелек да не  заработи  newsm78 hahaha




овца .....кат СПА га не трябваше  hahaha hahaha hahaha



другата не спи ...

# 86
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
И аз гледах сериала в реално време докато се излъчваше в Турция, но сега нямам проблем пак да го гледам.  Хеле ако знам че го излъчват по тв, пък аз нямам друга работа.... Е вече не ме разтърсва така, но забелязвам и други неща, а не като в началото Crazy Даже, когато намерих темата и открих тук много преводи и загледах и дублираните серии много неща, които не разбирах или бях изтълкувала грешно ми се изясниха. Имаше диалози за които си мислех че си говорят съвсем други неща, после с дублажа направо на моменти все едно гледах съвсем друг сериал Crazy

Видео с моменти от Ичерде, рускиня е наредила сцени с Хандан, както и когато Сарп блъсна с колата Мерт.

https://vk.com/cagaulusoy?z=video145086491_456239331%2Fd37a6c5b5 … l_wall_-128333062

Лично аз много се смях когато Сарп отвлече Хандан- как почука на вратата и, интересно ако тя не беше отговорила с "влез" какво щеше да направи нашият човек hahaha
Смях се и на момента с флашката- хитрата лисана си мислеше че владее положението но нашият човек хубаво я нареди hahaha Естествено най-забавна ми беше сцената с вдигането и отнасянето в стаята.

# 87
  • Мнения: 27 635
 чАлдисала  ох бе Маргиии  hahaha Joy    този негов поглед на живо   напраУ   и валидола нема ни помогнИ    и парфюма на ризката   се усеща Mr. Green  #Silly


 Диди и Арас ти отпуснах ако искаш


 Не разбрах Ча  Енгин и Умут кво диреха в Будапеща  ?  Отмарят или Умут ша отваря бар   Joy

# 88
  • Мнения: 832
чАлдисала  ох бе Маргиии  hahaha Joy    този негов поглед на живо   напраУ   и валидола нема ни помогнИ    и парфюма на ризката   се усеща Mr. Green  #Silly


 Диди и Арас ти отпуснах ако искаш


 Не разбрах Ча  Енгин и Умут кво диреха в Будапеща  ?  Отмарят или Умут ша отваря бар   Joy

Арас не го щЪ...
Марги пък чалдисала , Феми па валидол  ooooh!  hahaha По добре  палатка ...та мъжа ми като му писна с тоя Чаатай , да има къде да се подслоня  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha Не всички са като милото на Надето  Blush
Умут през седмица е в Будапеща с компанията мъже от Швейцария . Може някой от тях да има някакъв бизнес там или заведения ...Сега разходиха и нашия .....Единия от Швейцарската четворка  е страшен рибар , участва в състезания .  Снимка  с рекордния улов , взели са и доста голяма парична награда , но те са богати , при тях е за адреналин   ....Нищо чудно,  когато  се затопли , снимките на Чачи да са докато е на риболов .

# 89
  • Мнения: 27 635


  страОтен Crazy Crazy



 Диде  глей  с къв паглед те сваля  Joy Joy палатката не е излишна че и мен могат ме натирят

Общи условия

Активация на акаунт