Белеща се бенка

  • 1 872
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте Simple Smile Преди известно време, без да искам, разчоплих една бенка. Не ме боли, но имаше коричка, която падна и сега пак се бели. Притеснявам се да не е нещо лошо. Ще отида на лекар, но бих искала да попитам и тук. Има ли някой, който е запознат? Също така, дали можете да ми препоръчате специалист, при когото да отида.Става въпрос за гр. Пловдив.

# 1
  • Мнения: 10 061
Преди две години имах такива притеснения. ЛЛ ме видя и сподели, че не е тревожно, но за мое
успокоение ме посъветва да направя консулт с дерматолог в онкодиспансер.
Нямаше нищо страшно, препоръчаха ми мазане с омекотяващо кремче, по-обилно след къпане.
Успех ти желая! Надявам се да не е притеснително. Praynig

# 2
  • Мнения: 285
Благодаря, в най-скоро време ще отида на лекар! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 378
Здравейте Simple Smile Преди известно време, без да искам, разчоплих една бенка. Не ме боли, но имаше коричка, която падна и сега пак се бели. Притеснявам се да не е нещо лошо. Ще отида на лекар, но бих искала да попитам и тук. Има ли някой, който е запознат? Също така, дали можете да ми препоръчате специалист, при когото да отида.Става въпрос за гр. Пловдив.

Д-р Йорданова

# 4
  • Мнения: 285
Благодаря! Днес звънях няколко пъти на мобилния телефон на д-р Йорданова, но не успях да се свържа. По-късно пак ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт