Зимата си заминава, ОКТОМВРийче за дълги разходки да се стяга!- тема 10

  • 24 350
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 596
Фиффи,онзи ден отнесе малко банан моя Mr. Green,че ме гледаше право в устата,и си го хапна с кеф Grinning

# 76
  • Мнения: 1 426


Iid Много сложно  Rolling Eyes

Имам идея  Crazy Снимаш малкия кош отвътре. Лепиш снимките в големия кош, като обиколник, ама да ги вижда малкия като легне в него.  Crazy


Чак сега видях предложението.  hahaha
То по-добре във формат за плакат да изкарам няколко и така хубаво да обрамча кошарата, че грам да не си личи, че е друга. hahaha

# 77
  • Мнения: 2 050
Фиффи,онзи ден отнесе малко банан моя Mr. Green,че ме гледаше право в устата,и си го хапна с кеф Grinning
Аз го пробвах инцидентно с круша така, ама се намуси много смешно. Обичам почти зелени круши и май му дойде кисело Laughing

За сметка на това щот много беснее в коритото и ми блъсна ръката с канчето, добре се самонапои с леко сапунена вода, че се и облиза Party

# 78
  • Мнения: 677
Лид, а ако го слагаш в ъгъла?

# 79
  • Мнения: 596
Фиффи,онзи ден отнесе малко банан моя Mr. Green,че ме гледаше право в устата,и си го хапна с кеф Grinning
Аз го пробвах инцидентно с круша така, ама се намуси много смешно. Обичам почти зелени круши и май му дойде кисело Laughing

За сметка на това щот много беснее в коритото и ми блъсна ръката с канчето, добре се самонапои с леко сапунена вода, че се и облиза Party
Хаха абе, бесници големи,тоя моя си намира само начини на придвижване и е страшно положението Laughing
Сигурно му е била кисела крушката,щот моя търсеше още банан Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 1 309

Iid Много сложно  Rolling Eyes

Имам идея  Crazy Снимаш малкия кош отвътре. Лепиш снимките в големия кош, като обиколник, ама да ги вижда малкия като легне в него.  Crazy


Чак сега видях предложението.  hahaha
То по-добре във формат за плакат да изкарам няколко и така хубаво да обрамча кошарата, че грам да не си личи, че е друга. hahaha

 Joy Joy Joy

Може и да изкараш малко (много) пари. Пиши на производителите, че малкият е пристрастен и ги покани да снимат рекламен клип с него.  Crazy

За днес на обяд дадох пюрета на Хип. 3 броя отворих. Морков и тиква се изяде, но не стигна. Отворих следващо - моркови - не се хареса. Отворих тиква, също беше отхвърлено. Направих мляко. Confused Опитах ги и аз тия пюрета. Моите са по-хубави. И не го казвам, щото са мои. Хич ме няма като готвачка. Ама това и на мен не ми хареса.

Ще пробвам и други марки. Очаквах нещо повече, незнам защо.  Rolling Eyes

Слетобед банан. След неуспешния опит да му топя ръцете у сливите и да го карам да ги облизва (завърши с рев  Joy), не съм пробвала директно да дам парченце.

За ужас на родата още не съм дала ябълка. Ей, всеки ден ми напомнят, а пък аз още повече се дразня и напук не давам.  Crossing Arms

Днес не ми е силен ден нещо. Сега ще се наспя и утре ще е по-добре.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 298
Ustina, аз съм била с каишки 6 месеца, пък нищо ми  Grinning Спокойно  Grinning
 Захранила съм досега с тква, морков, чушка, картоф и пащърнак. По около 70-80 мл. изяжда. Банан и ябълка също, ябълката я ползва за чесалка за зъби  Mr. Green Някой се оплакваше, че не може да пробута вода (май Zireal) - и ние така  Confused давам му вода с лъжичка, той си плюе като за световно  hahaha Шишето с вода за нищо го няма, бута го с език....
През деня няма два дни, в които да спи по един и същ начин. Обаче нощите е супер - буди се по веднъж за млекце и край  Grinning
Вчера за първи път го сложих на люлка, бебешка  Grinning Мнооооого му хареса  Grinning Дигнах го да го разходя и като се върнахме при люлката се ококори и развълнува чак  hahaha

# 82
  • Мнения: 19 715
Каква е тази бебешка люлка?  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 495
Ние вода си пием доста.
Но със захранването сме до никъде, морков, тиква, пъщарнак, картоф и ябълка ми се обрина от тях!

# 84
  • Мнения: 1 242
Ние вода си пием доста.
Но със захранването сме до никъде, морков, тиква, пъщарнак, картоф и ябълка ми се обрина от тях!

Е нали пък памперсите ви са пък тамън hahaha Писа ли им?

# 85
  • Мнения: 1 426
Мисис, страхотна идея!  hahaha
37, смешното е, че аз го слагам в средата на голямата кошара по дължина, след има няма десет минути той се е обърнал на ширина и се е набутал в единия ъгъл с глава натисната в стената й.( това докато спи) hahaha
Проблемът ми е, че люлеещият механизъм ми трябва, за да го приспя ( той без това не може), но след като заспи не мога да го прибера, защото много трака и ще го събуди, а като го оставя той така се засилва на сън, че успява да се пльосне по корем и да си затисне ръцете и ме е страх да не го направи този номер през нощта и аз да не го чуя. Но вече два месеца се мъчим и снощи имах малко постижение, след преместването му се събуди и успях да го успокоя в нея, без да го местя в малкия му кош. hahaha
Лина, заведи бебко на алерголог или гастро ( не съм сигурна къде точно трябва, питай педиатъра си да те насочи) много е странно да получава обриви от всичко. Педиатърът какво ти каза?
И аз съм много заинтересована каква е тази бебешка люлка?
Cristi, прибра ли се?
Хубав слънчев ден на всички.

# 86
  • София
  • Мнения: 861
Момичета, пред нервна криза съм. Cry Cry Cry Cry Cry

Бебето повръща на фонтан от сутринта, а така е била само с ротавируса. Силно подозирам, че ни хваща втори път. Просто не мога повече, не мога... Педиатърката отказа всяка ваксина на последното посещение, а аз държах да я направим именно от страх точно за това. #Cussing out

На обяд отиваме пак в болницата.

# 87
  • Мнения: 294
Инер,дано не е нещо сериозно!
За нашия проблем от всичко прочетено и консултациите с ортопеди вече се успокоих.Каишите ги слагаме профилактивно,защото има възможност да се изкълчи някои от крачетата ако не ги фиксират сега докато още не е проходилка,защото в момента се образуват тези костици на таза.Важното е,че крачетата са й прави и не е страшно както аз си мислих при нея.Правим го превантивно и се надявам след два месеца всичко да е на ред.Лошото е,че в БГ сайтовете няма нужната информация...Добре че съм полиглот  JoyАко го бяхме хванали на време щяхме да се рязминем само с носенето на гащи,но тя е голяма вече и много шава.Надявям се докато се стопли вече да сме ги свалили.В понеделник пак сме на лекар и тогава ще й ги сложи.
Относно захранването съм до никъде ама аз не бързам.Бях купила оризова каша,но се оказа не подходяща.Имало лактоза в нея...Сега трябва да търся нова.

# 88
  • Мнения: 19 715
Ех, Иннер  Sad

Лид, прибрах се. Сега ми се спи, ама няма  Mr. Green

Лина, от всичко ли се обрина и как изглеждаха обривите? Аз спрях тиквата за три дни, но вчера пак си имаше червени петна по лицето, макар по-рядко и по-малки. Та се чудя дали е възможно все още да е от прословутата тиква (60 часа след последния прием) или не  newsm78

# 89
  • Мнения: 495
Обрива беше по гърба като лишеи и по бузите същият който беше като откриха Абкм и Ад-то.
Поли смеей се,ама им писах,нахоках ги и сега ще чакам куриер с пакет памперси  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт