Хайде слънце да пече, а ние вече с бебчета да сме в ръце - Тема 14

  • 53 682
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Начесах крастата по магазините и сега съм по-ведра. То да рече човек, че за мене нещо яко съм си взеlа, ми то - домашни потреби hahaha И подаръци за двама мили рожденици Heart Eyes
Ние заминаваме за уикенда, да не си помислите, че съм отишла да раждам Mr. Green Не че е невъзможно Whistling Ама хайде да чакаме април все пак Wink
Никой да не ражда уикенда, внимавайте в картинката newsm66

# 31
  • Мнения: 1 111
Доктор, изпуснала съм предложенията за заглавие, извинявам се. Моля да ми ги пратиш.

# 32
  • Мнения: 175
Мн странни болки имах аз, само отзад, ниско в кръста и към краката. Едва стъпвам и не мога да се наведа напред. Корема не ме боли и затова предполагам, че не са контракции, но пък е мн гадно усещането. Бебка днес е мн активна, мн й се радвам, въпреки че доста понаболява на моменти.
Ядох леко люто, дали може да й се отразява това?!

# 33
  • Мнения: 1 280
Благодаря за пожеланията и тук.  Heart Eyes Бебо е ок,ако не му падне теглото ще го изпишат с мен,но ако има нещо ще поседи макс 10дни.Все още ми е нереално,все едно не съм станала майка,не съм опирирана секцио,а някакъв друг вид операция.Изпитвам смесени чувства. Grinning Обаче бебешорко толкова прилича на баща си,че ми идва да го изпапкам.Брата на ММ му направи клипче как се прозява,ох на мама пишинката.  Heart Eyes Само снощи аз го видях през стъклото като ме изкараха от операционната,няма и да ми го докарат,а и кога ще ме раздвижат за да стана и да отида да го видя  аз. Crossing Arms Иначе е много чисто бебче,няма онези бели работи по кожата си,не е и сбръчкан и грозен. Mr. Green Абе нали си е мойто гардже. hahaha Татито сглобява кошарката. Heart Eyes Искам да си ходя вече с бебо и да се гушкамее...
Иначе:
Вие защо не казвате,че матката контрахира както при нормално раждане  Shocked . Направо откачих,загубих и малко повече кръв заради контрахирането.Сложиха ми върху корема лед и пясък(тежести) да натиска матката.Успокои болките,но първоначално скубех възглавницата. Laughing Искам да ме раздвижат,но съм с два абоката Tired .В двете ръце ми вливат системи,мога да се въртя като пумпал,нямам болки,но пусти системи държат ме вързана.

# 34
  • Мнения: 1 111
Ами да, матката контрахира, нали трябва да се свие. На мен пясък не са ми слагали. После при кърмене пак има контракции. Не може ли да настояваш за раздвижване? Доста часове станаха... Върти се колкото можеш, че после ще ти е мъка иначе.

# 35
  • Мнения: 454
Браво, Бейби Simple Smile Дано всичко е наред и си ходите заедно със Стоян  Hug
Манха  bouquet bouquet bouquet за новата тема и за страхотните картинки.

Ох и аз съм много изнервена, пуснах си един филм да порева и да ми мине ама не става и за капак са ми объркали дръжките на шкафа във висвиталис. Смятайте как съм изглеждала и звучала щом ММ отиде да ги сменя  Laughing Laughing Laughing и не искаше да ходя с него да дигам скандали.
Толкова съм подута, че вече не намирам нищо хубаво в себе си. Ще ходя да си направя едно почистване на лице, току виж се почувствам поне малко жена. На мен лично много ми липсва секса, последно ми пусна на 8ми март (най-хубавия подарък). Аз нямам никакви болки по време на секс и получавам невероятни оргазми
 ама като почне сега добре ли ти е а- у и ми иде да го фрасна с една права лопата.
Белинда, браво за шопинга и на мен така ми се пазарува, че не е истина ама с тия габарити освен козметика не се сещам какво друго може да си купя или едно аксесоарче или чанте от o bag  Laughing Laughing Laughing каква добра идея си дадох Joy Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 53
Честито бебче на Бейби  baby_neutral Hug Много здрав и щастлив да расте младежа и да радва мама и тати!
АМ аз няма да взимам предварително, нито шишета, стерилизатор и пр., много се надявам да нямаме нужда от тях.
А пък за спането - заспивам вечер към 21:00, после се будя към 1:30, въртя се до 3:30-4:00 и вече сутринта към 7:30 ставам окончателно. Малко шашав режим, но какво да се прави, като родим пак ще е странно, така че...

# 37
  • Мнения: 1 280
Сега ми вливат желязо,хапнах малко бисквити и кисело мляко и ще ме раздвижат.  Party

# 38
  • Мнения: 154

nnanna
, за секса -абсолютно и при мен е така... А мъжа ми само ми се дърпа хаха...  Laughing Laughing
 

Ох,от сутринта кръста ме боли и все още не ми е минал... цял ден съм в леглото и започвам да откачам много сериозно вече. newsm78
Иначе за режима за сън ... моя също е много шантав. Даже на моменти почти не спя... Confused

 Бейби,като чета какво пишеш и така започва да ме обзема вълнение. Леко ти завиждам,че вече си видяла бебчето си. Нямам търпение да видя на какво прилича моята малка гъзла. Гризе ме любопитство яко. Бързо възстановяване ти пожелавам  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 285
Леле, колко много съм изпуснала! Бейби, честит юнак! Да ти е жив и здрав и много да те радва цял живот  Hug Леко възстановяване!
Гледам за секс си говорите, за мен е табу, гледам да не ви чета даже, че се дразня  Sad
За момента съм се съсредоточила в допичане на малкя сладкиш! След всички прегледи тази седмица, тя си е добре - има си свежа плацента, достатъчно води и добър кръвоток, но си е дребчо и главата и е слезнала много ниско, в изходна позиция. Днес на тоновете ме хванаха със сериозни контракции и ме пратиха да лежа и да пия повече Магенрот. Сега изпълнявам, жалко е, че работа ме чака. ММ трябваше да е с мен днес, но нямаше кой да го замести и не го пуснаха отпуск... Аз мисля, че ми се полага поне още пълен месец стискане на кълки, така че се надявам да изпишем цяла тема с бебета, а пък ние в последната 1/3 на април да сме в следващата вече  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 149
Бейби,звучиш супер позитивно. Това е много добре. Дано и бебо го изпишат заедно с теб Heart Eyes

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз одеве ходих на тонове. Уж със записан час, а чаках цял час. По едно време започна да ме боли кръста и корема. Дорева ми се от страх и яд. Накрая се скарах на една служителка, която започна да ми се оправдава как лекаря закъснявал. Обяснявам й, че за запис на тонове не ми трябва конкретен лекар и че съм с проблемна бременност и не се чувствам добре. В крайна сметка и акушерка върши работа. То от толкова лежане в болницата и мерене на тонове по 3-4 пъти на ден, да ме пуснат в кабинета - сама ще си направя, че и разчета тоновете  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 111
И как са тоновете? Предпоследния път и аз чаках 1 час, бях се побъркала.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И как са тоновете? Предпоследния път и аз чаках 1 час, бях се побъркала.
Да чукна на дърво - добре са. Досега никога не бях чакала толкова дълго, а пък за тонове въобще.

# 44
  • Мнения: 1 149
Значи и тези,които ни гласят за секцио-пак няма да ни се разминат контракциите,така ли? Да разбирам,че контрахирането на матката е това?
Какви сънища имате... Joy ама и аз имам шантави понякога,такива. Спуках се от смях на съня,на Теди с възрастната дама и на това ,че  Викси е пребила мъжа си с възглавница,без той да разбере. Joy Joy
Нана,пак те е огряло.Не мрънкай.  PartyА не получаваш ли контракции след оргазъм?

Общи условия

Активация на акаунт