Хайде слънце да пече, а ние вече с бебчета да сме в ръце - Тема 14

  • 53 892
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре дошли на новите бебенца Hug Радвам се и на хубавите новини за другите ни мъници Heart Eyes

Аз нещо не съм в най-добрата си форма тези дни. Мъжа ми ужасно ме дразни и го навиквам, което не е типично за нас. Вчера и по тел-а се сдърпах с нашите, абе - крива и лоша съм. Само с децата се разбирам, а те са толкова мили и нежни с мен, че ме разтапят Heart Eyes

Киселините са отврат, не намаляват. Коремът ми уж не е много голям, пък ставам от дивана по пет минути ooooh! Зарязах всякаква физическа активност - ни йога ми се прави, ни нищо. Има дни, в които не ми се и ходи пеша. С две думи - мисля, че е време да излиза малкият човек, защото започнах да се изнервям. Имам силни болезнени контракции от време на време, но нищо регулярно. Бебчо много се движи, никакво притихване - целият корем ми се мести, то е ритане, въртене ooooh! И съм обърнала режима тотално - не си лягам пред 1 през нощта и спя до 11...Мазало Mr. Green

# 706
  • Мнения: 454
И аз съм много крива вече. Откачам с хилядите обаждания на ден и недай си боже да не вдигна- почва се! И утре с тези гости не ми се мисли просто. Боже как искам да родя вече.

# 707
  • Мнения: 3 422
Мерси за поздравленията, момичета.
Има кой да отсрами априлчетата Simple Smile Има още мами 2в1
ние сме мартенски овен  Heart Eyes По термин трябваше да се роди днес-утре  Crazy
вчера ми махнаха и конеца
Последните дни ми беше адски трудно, 2-3дена преди датата мислех да ходя да го вадят - хем киселини имах, хем повръщах. В деня на самото секцио(сутринта) за последно се изповръщах на празен стомах  Mr. Green Сложиха ми деган на операционната маса, защото не можех да спра позивите  ooooh!
А сега не мога да се спра - много съм гладна и имам страхотен апетит. ММ не може да изхрани  Mr. Green
Дано се нормализират нещата, че съм като ламчта Спаска  hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 391
Честито на новите мами и бързо възстановяване!  bouquet
Марти,радваме се всички за хубавите новини,здравичка да е бебка  Heart Eyes
Дими тези акушерки и доктори вместо да ти се ядосват,да ти бяха обяснили как се напъва  #Cussing out никой не се е родил научен!Чакаме новини за бебко  baby_neutral
Мече и аз съм като добратя ламя Спаска hahaha не спирам да се тъпча,даже ММ ми се смее,че все нещо шумулка и хрупа около него  Mr. Green И баш накрая започнаха да ми се хапват всякакви боклучета  ooooh!
Иначе ме е обвзело слонско спокойствие.Не се притеснявам за предстоящото раждане,нищо и никой не ме дразни.И мен ме почнаха с обажданията всеки ден,но не ме дразнят даже напротив - миличко ми е,че ме мислят  Blush Добре ми е с коремчето,тромава ама щастлива  Heart Eyes Искам да си гушкаме бебчето,само за това съм нетърпелива  baby_neutral

# 709
  • Мнения: 1 280
Purple,благодаря ти,че попита,добре сме.Виж в предната или по-предната страница има подробен разказ  Mr. Green

Охх кисилините Sick . Преди да родя беше ужасно,така пареха,все едно огън гори в гърлото ми.Обаче като родиххх ...ммммм..така се насладих на всичко коего ми ги причиняваше...  Crazy

# 710
  • Мнения: 454
Аз получих една пигментация на носа, ще се оправили след като родя?! И такова окосмяване на корема си имам, ММ ми обрща лазерна епилация.

# 711
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма да имаш нужда, космите по корема сами опадват след раждането лека-полека. Виж, обаче пигментацията, уви, не винаги изчезва. То затова е супер важно да се мажем с висок фактор против слънце и да се пазим с шапки, очила и пр. Понякога обаче и това не помага. Аз си имам пигментни петна от втората бременност, които не изчезнаха Sad

За яденето и аз съм така - може цял ден да нямам апетит, обаче като ми се прияде, покрай полезното задължително мушвам и нещо сладко и калорично. То затова съм 70 кила ooooh!

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз получих една пигментация на носа, ще се оправили след като родя?! И такова окосмяване на корема си имам, ММ ми обрща лазерна епилация.

И моя корем е много космат. 16 дни след раждането още си стои космат, но се надявам скоро козината да опада  Laughing Тъмната линия и тя си стои. Поне сякаш самия корем е тръгнал да се прибира.

# 713
  • Мнения: 1 049
Аз също от няколко дни се хващам, че
съм доста изнервена. То хубаво, че има на кой да си го изкарвам, ама все пак, на мен не ми е добре  Mr. Green
Същата история съм и аз за йогата. Вместо сега да правя, когато е важно, аз си се моткам.
На мен така и не ми се появи черната линия. Виж космарлък имам по корема все едно съм някой балкански войвода  Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, сега, 16 дни Laughing Поне няколко месеца отнема изчезването на линеа негра и на космите. Нищо не става с магическа пръчка.

На мене май ми се излиза Rolling Eyes Времето е отврат, така че ще ходя да късам нервите на продавачките в някой мол Mr. Green

# 715
  • Мнения: 454

На мене май ми се излиза Rolling Eyes Времето е отврат, така че ще ходя да късам нервите на продавачките в някой мол Mr. Green
Това вчера го практикувах  Joy Joy Joy в андрюс една жена със синковеца си се опита да ме пререди и като откачих #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 716
  • Мнения: 1 280
Моята линия на корема още си седи.Космите на краката ми по време на Б едвам растяха,но за сметка на това корема ми беше ужасен.Сега пак си е обратното. ConfusedНа мен също ми си появиха петна по врата,но като родих започнаха да избледняват.  Peace

# 717
  • Мнения: 133
Честито на всички нови мами ! Да са ви живи и здрави дечицата и бързо възстановяване !

 Вее - най- после си родила.Много се радвам, защото 7-ми е специална дата за мен, тъй като съм рожденичка. Да ти е живо и здраво детенцето! На хубав празник се е родило, вчера всички имаха настроение в АГ - аз ходих следобед на 7-мия да ми свалят конците.  Много ми е мило, като прочета че някоя мама е родила нормално, бързо и безпроблемно. Аз не успях да преживея това и ми беше страшно криво след първото дете, но сега вече съм благодарна че всички сме добре, не може всичко да ми се случи.  

Ние сме добре. Свиквам с трима разбойника вкъщи. Бебчо е много кротък, спи вечер, вчера
 спа на такъв шум- 5 деца на главата му се бият и викат, а той не мърда. Вече се заглежда доста, будува всеки ден все повече, хваща с ръчички ръкава на блузата ми като го докопа,биберона също се мъчи да го намества. Обича да стиска пръстче, а се мъчи и с крачета да се изстласква, като усети че има опора.Закъде се е разбързал на 13 дни да го питаш. Дълго ги чакахме тези бебоци, а сега като знам как бързо ще порастнат !!!

# 718
  • София
  • Мнения: 18 679
Разходката не ме успокои особено ooooh! Нервирах се на хората в мола, на сухия въздух, на не знам си каквооо...Абе - не става човек от мене! Мъжа ми, горкия, как ходи на пръсти покрай мене, чак смях ме хваща Joy
Сега ще правя суши, да се успокоявам. Дано не ги отровя Joy

# 719
  • Мнения: 1 049
Белинда, дишай душо. Не остана, още малко и пак ще си си нормален човек  Hug Е, на твоя мъж обаче, ще му подържи малко влага, ама то аз не виждам нищо лошо в това  Mr. Green
Панда, ще прощаваш, аз малко заради бременността бавно загравям, но не разбрах, ти на 7 април ли си била рожденичка? Ако е така  bouquet  И браво на малкия юнак, овенското в него си личи  Joy
Аз днес сутринта броих врабчета  Joy Не знам дали чухте за кампанията, онзи ден по Гала я представиха. Дадох своя принос като установих, че около нашия блок нямаше нито едно, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт