Искам да кажа ... (114)_20.03-26.03

  • 57 644
  • 856
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 036
Баща ми правеше кьополу като майонеза. Ставяаше почти бяло и му слагаше малко лимонена киселина. Отделяше семките на патладжана.

# 721
  • Мнения: 6 739
Чек, радвам се че се е получила майонезата.Сина ми умира за нея.
Аз пробвах тестото Верди и сега пека пица.Почистих лапад за седмицата да ми е готов.И един миш маш забърках, много го обичаме, напомня ми за лятото.
Соня беше много свежа преди, сега е като киборг.Стана ми кофти за нея, когато при Миролюба Бенатова един китарист обясняваше, че я обслужвал сексуално, а тя пък го издържала. Само и само за да остане в Щатите бил принуден да го прави.Може и така да е било, но самото изказване не беше джентълменско.

# 722
  • Мнения: 2 674
Даун, не съм те засичала отдавна във форума. Имам неизвинени отсъствия, ще донеса бележка от лекар, ако се налага. Аз откакто не съм семейна не готвя, даже пържени яйца не съм си правила, така че разговорите ви за манджи ги подминавам директно, но ми потичат лиги отвреме на време де...

# 723
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 272
Много хубав пикник си спретнахме до Бобошево, на Струма. Времето беше слънчево и топло. Малко цър-пър, малко риболов, малко разходка...

Някой ходил ли е в Музея на минното дело в Перник? Гледах снимки в сайта им, но искам отзиви от първо лице; при това ниво на фотографията, не смея да се доверя на никаква снимка вече - око да види, ръка да пипне  Simple Smile
Вероятно сте се върнали вече, ама ...
На нас ни хареса, особено на децата, а и е в бивша истинска мина.

# 724
  • Мнения: 14 394
Янечек, радвам се. И аз кретам бавно и полека с курса, но се справям сякаш.

Искам да кажа, че се утрепАхме от работа. Палихме огън, че нали е Благовещение, аз посадих каквото ми беше нагласила баба, напръскахме тревата. Оказа се, че един таралеж ни е дошъл на гости, много сладък. Дано пак да дойде.
Смазана съм, но доволна.А сега пепеляшка ще става принцеса и ще ходи на кръчма 😁 Вероятно няма да изкарам много...

# 725
  • Мнения: X
Белинда, не се оплаквам. Първо, защото и двамата се справят повече от добре, всеки техен гол е адреналин и абсолютен кеф. Пък в хандбала голове дал Господ. Второ, в публиката е веселба, бандата родители са готини. И трето- обикновено снимам или плета или и двете. Момчетата искат да си гледат головете после, та гледам да не пропусна някой. Трудна работа, играта е бърза.

# 726
  • Мнения: 1 318
Лаленце, страхотна си! Simple Smile Много бързо и организирано действаш. Надникнах в кулинарната книга. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 10 874
Лаленце, страхотна си! Simple Smile Много бързо и организирано действаш. Надникнах в кулинарната книга. Simple Smile
О, благодаря ти! Heart Eyes Hug

# 728
  • Мнения: 22 036
Цоне, винаги можеш да ме намериш  Hug.

# 729
  • Мнения: X
Пак съм изпаднала в книжна дупка. Започнах няколко книги и не довърших една. Мразя така. Сега съм подхванала един трилър плюс една на английски. Да съм минала 50 страници..няма да стане явно и ще ги оставя за по-натам.
Хубав ден беше днес, спокоен и слънчев. Ще позяпам форума и фейсбук и се паркирам да гледам филм.

# 730
  • Мнения: 39 738
И аз направих бисквитена торта с халва, но и домашен крем.
Сега за вечеря се чудя с какво да нахраня семейството.

# 731
  • Мнения: 2 674
Какво е модерно да се чете сега? И аз съм в дупка безкнижна, чета списания:-(

# 732
  • Мнения: 22 528
Днес нета ми е пълна трагедия. Два пъти сядам да пиша и не стигам до публикуване.

Излизахме днес за няколко часа, вятър си духаше сериозен.
Борис продължава с ужасната кашлица, не се сетих вчера да го заведа на лекар, днес не ми се обикаляха дежурните кабинети.
Взех сега други сиропи, не посмях антибиотик да му дам без преглед, макар че си пазя рецептата от преди 2месеца.
Лошото е, че и аз започвам с хремата, болки в гърлото и кашлица.

От доста време не мога нищо да си харесам да чета. Всъщност преди месец прочетох единствено "Три ябълки паднаха от небето", но след нея пак нищо не съм пробвала да чета.

Торта с халва ми звучи...доста кофти.
Комбинацията ми е странна, но може и да е вкусна.
Така или иначе нищо сладко не ям сега и съответно и не правя.

# 733
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Какво е модерно да се чете сега? И аз съм в дупка безкнижна, чета списания:-(

Модерно?!

# 734
  • Мнения: X
Цоне,  Владислав ли е виновен? Laughing Hug


Общи условия

Активация на акаунт