Здравословен и естетичен проблем след раждане

  • 62 764
  • 461
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 433
Муцуни, ето че притесненията ти са били излишни, за това няма смисъл от много нерви предварително. Позитивизмът му е майката.  bowuu

# 286
  • Мнения: 718
Клариса, а с твоят преглед какво се случи?

# 287
  • Мнения: 315
Браво Муцуни, добре, че се прегледс та да се успокоиш. Понякога от нерви и стрес сами си вредим, а най - лошо е да си поставяме диагнози и да се самолекуваме.

clarisa_77, и за да питам как си, че при теб проблема е голям. Мина ли първа процедура?

# 288
  • Мнения: 498
Понякога от нерви и стрес сами си вредим.

Aз така съм си вредила на себе си милион пъти и в тези думи е разковничето за голяма част от нещата, които ни се случват.  Peace Що се касае до здравето обаче не си струва сами да си причиняваме каквото и да било, трябва да бъдем много по-отговорни, отколкото сме всъщност.

# 289
  • Мнения: 460
Няма нищо страшно в един гинекологичен преглед. Ходете си редовно и на профилактични прегледи и при някакви оплаквания пак се преглеждайте веднага.

# 290
  • Мнения: 498
Вече и аз си записах час. Имам доста въпроси по темата, както и за други гинекологични неща, даже си ги записах на лист, да не забравя нещо. Simple Smile

# 291
  • Мнения: 433
Аз отмених процедурата ми. Разболях се от грип много лошо и няма оправяне. Гърло, главоболие, уши, вие ми се свят, не излизам от вкъщи. Пия лекарства и не се оправям, май ще опра до антибиотик.  #2gunfire Само да не заразя и детенце.  Confused Та за лазера, по-натам.

# 292
  • Мнения: 460
Клариса, оздравя ли какво стана. Грипът тази година май е доста коварен.

Веспова какво стана с прегледа при теб, мина ли?

# 293
  • Мнения: 718
Веспова май доста се беше притеснила преди прегледа, дано се е поуспокоила, ако е минал.

# 294
  • Мнения: 663
Винаги се притеснявам преди преглед, въпреки че съм била на толкова много, с ин витро забременях, та може да си представите. Хубавото при д-р Николов е, че умее да предразполага без излишно да фамилиарничи. Аз предпочитам да ми се обяснява без да се разводнява темата. Та по мое мнение, на който му се налага да отива, може да се окаже, че няма проблем като мен.

# 295
  • Мнения: 433
Момичета, така да се каже се вдигнах на крака и оздравях. Чувствам се по-добре. Тези дни ще си запиша нов час, дано този път няма препъни камъни.

# 296
  • Мнения: 315
А като си болен не може да се прави процедурата ли?

# 297
  • Мнения: 718
Клариса, стискаме палци този път и после да разкажеш.

# 298
  • Мнения: 433
Не, че не може. Не са ми споменали грипа сред случаите, при които не трябва да се прави процедурата. Аз просто не бях в кондиция въобще не можех да мръдна от вкъщи.. пълен парцал.  Simple Smile

# 299
  • Мнения: 315
При какви случаи не е препоръчително?

Общи условия

Активация на акаунт