Добра фирма/майстор за ремонт на баня във Варна?

  • 6 378
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 45
Здравейте, предстои ми цялостен рмеонт на банята в стар ЕПК блок в квартал Левкси в град Варна. Банята е с размери 2,10 м х 1,70 м. Можете ли да ми препоръчате добър майстор или фирма, от които сте останали доволни?
Много ще съм благодарна ако ми кажете колко пари е излязъл ремонтът на вашите бани и колко време средно отнема ремонт на една стара баня понеже сме с бебе на 5 месеца?

# 1
  • Мнения: X
Къртене, извозване боклук, ново ВиК, ел., замазка, монтаж фаянс и теракот, монтаж арматури и бойлер, осветление.
Врата?
Около три седмици.
С бебе на 5месеца, гледано в жилище, където се прави такъв ремонт за мен е абсурдна работа.
За читави майстори - поне пет месеца предварително трябва да има уговорка.
1. Къртене  и извозване боклук - "Терминатор" ООД 0899 / 655 655
2. ВиК - Веско (работи на частно събота и неделя)    0886 / 601 540
3. Фаянс и теракот
- Ангел Карамичев 0877 / 016 168
- Неджет                0887 / 303 123
- Бисер                  0898 / 227 421
4. Цялостно "Аргуст пласт" ООД 0878 / 851 509

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! И аз имам нужда от помощ в тази област - трябва ми добър шпакловчик за Варна, защото ремонтът е към края си, но не можем да намерим кой да го завърши. Много ви моля, ако някой има координати на шпакловчик, който не си оставя ръцете и настроението по стените, нека сподели!
Във вас ми е надеждата Simple Smile Хубав ден!

# 3
  • Мнения: X
трябва ми добър шпакловчик за Варна,
Гореспоменатият Неджет 0887 / 303 123 е най-добрия шпакловчик, на който съм виждала работата.
Писала съм го и към фаянс, понеже са бригада (4-ма).
Миналото лято не можах аз да се "вредя". Имат много работа.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 45
С бебе на 5месеца, гледано в жилище, където се прави такъв ремонт за мен е абсурдна работа.
Благодаря за подробния отговор. Аз и бебето ще се евакуираме при майка ми докато трае ремонтът Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
Калина Ф.,
5. Попитах Ви дали ще сменяте вратата на банята? (добре е да се направи с вентилационна решетка)
6. Пропуснах таван. За окачен - фирмата е до Техникумите. 0888 / 513 866
7. Ел. техник (квалифициран) - Камен 0897 / 779 452

# 6
  • Мнения: 2
PAV1, страшно много ти благодаря за помощта! Ще се опитам да се класирам при майстора Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 45
Ще сменяме вратата и посоката ѝ на отваряне. Чудя се дали тези врати тип хармоника няма да са най-подходящият вариант, за да се спести място. Като дойде майсторът на място ще ни посъветва. А няма ли една фирма/бригада, който да може да се справи с всички гореописани дейности (къртене, ел инсталации, ВиК, шпакловка, окачен таван и т.н.)? Защото ако трябва всеки по отделно да се търси и ангажира по отделно ремонтът ще отнеме месеци...

# 8
  • Мнения: X
4. Цялостно "Аргус пласт" ООД 0878 / 851 509

# 9
  • Варна
  • Мнения: 45
Ползвала ли си ги или просто си чувала добри думи за тях? Няма никаква информация за фирмата в гугъл, а така без да съм виждала снимки на вече направени от тях бани не бих ги наела.

# 10
  • Мнения: X
Калина Ф.,
Всички, на които съм написала контактите съм видяла "на живо" работата им.
Изпълнявали сме съвместни обекти.
Аргуст-а("дъщерна" на синът   "АКТИВ МАРКЕТ ЕООД" изпълнява мащабни проекти (банята е едно от перата им).
http://tr.bivol.bg/view.php?eik=202536995
http://www.pergolivarna.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/

Общи условия

Активация на акаунт