На пазар във Варна - 45

  • 28 567
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 375
Освен в Джъмбо,къде мога да намеря картонени кутии за сладки?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Mомичета, искам да купя халат за баня за момче (4,5г). Освен в Мадара в магазина на Яна, някъде другаде нещо по-така има ли? Пробавах да поръчам он-лайн от Дилос една Акула и след една седмица чакане ми се обадиха да ми кажат, че я няма налична..... ooooh!
Ако купиш на Яна от Мадара,
Има един халат за момче
В хубав синьо - зелен цвят
В по - тъмната гама.
Той, поне първите десет пранета,
Пускаше много пух и оставяше власинки
По влажната кожа.

# 32
  • Мнения: 680
Търся евтино фото във Варна, където да направя чаши със снимка. Гледам в интернет такива чаши вървят по 10тина-12  лева, и в реалните фото студиа ли е така? Другия вариант ми е календари+примерно ключодържател

# 33
  • Мнения: 1 719
milanda, къде се намират тези "бижутерийни складове" ?
Единият е този, който обясни Осмичка; за другия гледах адрес на картата, че не знам как да обясня –  на ъгъла на ул.Ангел Георгиев с ул Дрин е склад за бижутерия.
Знам и други, които са комбинирани със сувенири но те не работят на дребно.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Търся евтино фото във Варна, където да направя чаши със снимка. Гледам в интернет такива чаши вървят по 10тина-12  лева, и в реалните фото студиа ли е така? Другия вариант ми е календари+примерно ключодържател
Чашите май са навсякъде на тези цени. Провери в грабо за ваучери на fujifilm. Редовно имат и редуват чаши, снимки, фотокниги. Иначе и там доста са си вдигнали цените, а бяха от по-евтините фотота.
 

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Търся евтино фото във Варна, където да направя чаши със снимка. Гледам в интернет такива чаши вървят по 10тина-12  лева, и в реалните фото студиа ли е така? Другия вариант ми е календари+примерно ключодържател
Чашите май са навсякъде на тези цени. Провери в грабо за ваучери на fujifilm. Редовно имат и редуват чаши, снимки, фотокниги. Иначе и там доста са си вдигнали цените, а бяха от по-евтините фотота.
 

В ГрандМол срещу бившия Карфур с преместили http://wildart.bg/contacts/  Миналата зима ни направиха чаша за 10лв за 2-3часа  Peace

# 36
  • Мнения: 145
Mомичета, искам да купя халат за баня за момче (4,5г). Освен в Мадара в магазина на Яна, някъде другаде нещо по-така има ли? Пробавах да поръчам он-лайн от Дилос една Акула и след една седмица чакане ми се обадиха да ми кажат, че я няма налична..... ooooh!
Ние сме с ето такъв, купуван от Сладурите. Имаха всякакви размери, до над 10 години даже. Много мек, попива добре и е с весел десен. Български са, но в момента не мога да проверя етикета. Мисля, че съм го виждала и в магазина за домашен текстил до Домашен рай.
http://prikachi.com/images.php?images/164/8996164v.jpg
[/quote
И аз със същото питане за халат...много ми хареса. Цената помните ли каква е била? А къде е този магазин Домашен рай?

# 37
  • Мнения: 252
Здравейте,
бихте ли ме насочили къде да отида, за да ми сложат стъклен протектор за телефон Samsung J5. Не ми се иска да го правя аз, а държа да сложа протектор, защото телефона ще е в обсега и на малко детенце.
Мерси!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Халатът е на фирма Bulgaria K JSC. Магазинът е от дясната страна на Домашен рай. Продават пижами, хавлии, покривки. Нашият обаче от Сладури съм купувала. Цена по спомен 40-50 лв за размер 140 см.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 618
Има активна оферта в грабо за протектори. Магазинчето се намира на червения площад, като вървиш след дюнерите към чаталджа по стълби надолу. Аз с ваучер и 30%нтата отстъпка си облякох телефона със стъкло и със силиконов гръб за под 10 лв

# 40
  • Мнения: 2 597
Здравейте,
бихте ли ме насочили къде да отида, за да ми сложат стъклен протектор за телефон Samsung J5. Не ми се иска да го правя аз, а държа да сложа протектор, защото телефона ще е в обсега и на малко детенце.
Мерси!

Преди няколко дена купихме от Теленор точно за J5, и дори сами предложиха да ни го поставят.Беше около 10-13лв.

# 41
  • Мнения: 109
Благодаря за инфото за халатите, момичета!

# 42
  • Мнения: 79
Момичета пак се нуждая от вашата помощ. Трябва да купим подарък за племенника на приятеля ми , а нямам идея къде мога  да намеря конструктор тип лего , което се казва Banbao. Някакви идеи освен Хиполенд? Благодаря предварително  Hug

# 43
  • Мнения: 251
Търся евтино фото във Варна, където да направя чаши със снимка. Гледам в интернет такива чаши вървят по 10тина-12  лева, и в реалните фото студиа ли е така? Другия вариант ми е календари+примерно ключодържател

Ето от Грабо за 5.90
https://grabo.bg/fotochasha-0qkn5

# 44
  • Мнения: 251
Момичета пак се нуждая от вашата помощ. Трябва да купим подарък за племенника на приятеля ми , а нямам идея къде мога  да намеря конструктор тип лего , което се казва Banbao. Някакви идеи освен Хиполенд? Благодаря предварително  Hug

В Рая Тойс,
 емаг -     http://www.emag.bg/konstruktori/brand/banbao/c
 store.bg    https://www.toy.store.bg/c/p-l/m-1279/banbao.html

Общи условия

Активация на акаунт