Нашите second hand находки- Тема 36

  • 97 071
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 433
коя е раничката, та да ударя едно рамо и аз, и без това този път нищо не харесах, освен една рокля на десигуал

# 46
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583

Фреята зад Четвъртък пазара работи ли утре?

Фреите май нямат почивен ден.

# 47
  • Мнения: X
В Ла Фиестите има ли вече пролетно зареждане?

# 48
  • Мнения: 7 046
Аз спечелих една жилетка от Лова, но сега като гледам увеличената снимка, виждам раздърпани нишки и няма да я поръчвам. На "Only" е, XS, намира се в София Централни Хали - 3,71лв. Ако някой я иска да ми пише, за да дам кода  Peace

# 49
  • Мнения: 14 788
Сигурна ли си,че виждаш раздърпани нишки?Утре има вероятност  да ходя до халите и ще я огледам доколкото мога за нишки.

# 50
  • Мнения: 29 966
Сигурна ли си,че виждаш раздърпани нишки?Утре има вероятност  да ходя до халите и ще я огледам доколкото мога за нишки.

Няма да ти дадат да я огледаш, ако не дадеш код от Лова. Ако пък не я купиш, остава като отказана и се губи. Peace

# 51
  • Мнения: 7 046
Вижда се долу е дясно до ръба и на още 1-2 места. За 3лв. си заслужава, но не и с доставка.


Редактирам си  поста - вече предоставих кода, само не знам трябва ли да цъкна в/у него в сайта  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 09:57 от Poliiii

# 52
  • Мнения: 1 189
Нищо не спечелих от Лова, но пък ходих до Хумана в съботи и си купих един шал на дакели за 2 лв.

# 53
  • Мнения: 13 092
Момичета,тази седмица ще атакувам Хумана Mr. Green

# 54
  • Мнения: 14 788
Сигурна ли си,че виждаш раздърпани нишки?Утре има вероятност  да ходя до халите и ще я огледам доколкото мога за нишки.

Няма да ти дадат да я огледаш, ако не дадеш код от Лова. Ако пък не я купиш, остава като отказана и се губи. Peace
През стъклото щях да я огледам.Или те са я махнали?Няма значение.Предложих като идея само. Simple SmileИ аз ще атакувам ВУ по трасето.

# 55
  • Мнения: 613
Минах вчера през хуманата в Младост и намазах 2 чифта дънки и 1 панталон за 10.50  Mr. Green

Ще покажа днес/ утре като не ме мързи да снимам  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте,банда. Аз днес като човек без работа и с излишен код за Манията реших да мина да видя какви парцали има. Това на Красно село. И на шега си излязох с този летен тренч и една лятна шапка за сумата от 7лв. Не знам до колко е станала читава снимката,ама е много тънък-като за хладни летни вечери.

. Иначе имаше няколко чифта дънки с етикета размер 32/32 и като цяло много парцали... Тениските бяха на бобчета и с дупки. Имаше симпатични роклички,по-официални за дребна и слабичка дама.
А шапката е за скъпия,че да спре да носи моята Wink Ето такава е Simple Smile

# 57
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
4 тениски от фрейските левчета:
1
2
3
4
Днес носих розовата и направо окьоравях. Ще ползвам като пижама.
Много обичам тениски с шеговити надписи, а във фреа попадам на подобни най-често.
Такива nike взех за майка ми, изпратих ѝ ги и нямам реална снимка. Състоянието им беше задоволително като за левче.

# 58
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
тази със "сатана" много ще ти ходи  Mr. Green
 Blush
Скрит текст:
Скрит текст:
за гълтането ще си замълча
  Blush

# 59
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
 Blush
Ще си взема и една "Sunshine"- за баланс  Hug

Общи условия

Активация на акаунт