Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 61

  • 48 710
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 642
 

В началото помислих, че ми се е причуло, но да-то е за започване на делото. То, едва сега започва, представете си. Не ми се мисли, какво ще става, когато стигнем, до подялбата на имуществото Joy Joy Joy
Най ми е дерт, при кой ще отиде синия джип....нищо друго Joy Joy Joy

   hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

   Мирърче! Нямам думи просто! Такава свежарска струя си! Като най-чиста проба въздух от височините на Хималаите!

   След като ви изчетох снощи исках да ви пиша, момичета, но трябваше да повторя пост. А не обичам административните триеници.

   Благодаря на всички ви за поздравленията!


   На Мирър, за хумора, но тук ѝ цитирам цял пост за това. А и следващият ѝ е чудесен.

   На Редеми, за вица-истина с ревнивата съпруга на члена от избирателната комисия. Ми че къв член е той!!!???  hahaha

   На Дива за поредния хубав, емоционален и интелигентен пост!

   Димана и тя ни е зарадвала с поредния хубав пост снощи в другата тема.

   Диденце, като виден Кузейчик ти си с почетно място в тази тема. Затова се радваме винаги, когато се появяваш. И затова при възможност,  ни радвай по-често. С мнението си, с хубавите си творения.

    На всички момичета много благодаря. Които не съм споменала не значи, че не ги  Hug Hug Hug! И на всички се извинявам за по-слабата си активност напоследък. Малко ми е труден периода. Ще го премина.

   За серията ще си създам мнение като я изгледам с превода. Че снощи я изтървах по хубави "обективни причини".  Grinning Четох за разни несъответствия, но те са в името на жанра "сапунен сериал" за семейно гледане. Ако мине незабелязано покрай другите достойнства на сериала, значи не са съществени. И все пак, когато някой ги забележи и сподели, си задавам въпроса /споделих го снощи и в другата тема/ как, аджеба, правеха дългите сериали някога без да има такива гафове в сценариите. Като, например, Листопад, чието действие се развиваше дълго и протяжно като визуален дневник за делниците на едно семейство. Но нямаше несъответствия.

  За Тахсин и веждите му! Че той има само половин вежди! По-отвратителен от героя на Тамер е момченцето, което играе малкия Тахсин. Много противно хлапе. За няколкосекундни кадри се изявява много добре.


   И...за новата тема:


   

# 16
  • Мнения: 3 204
Здравейте Айра Прекрасна Тема Снимката е от този инстаграм Видях я сутринта но не мога да свалям снимки от там

https://www.instagram.com/adnansokol/




# 17
  • Мнения: 4 642


    "Откраднах" това видео от другата тема. Сложено от Валентина. И много ми хареса. Както и тя е писала там, не знам дали е сложено, но няма лошо да има повторение на хубавите неща.

   

# 18
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924


Благодаря за всичко споделено,приятен следобед  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 18 548
А за снимката си трайкаш  Joy Joy Joy

Щом си трайкам, значи нямам думи бе, жена Joy

Само ще отбележа, че на това момче, тениските постоянно му пречат. Ту иска да я сваля, ту като я сложи - половината - вътре, половината - вънка. Въобще, мъка...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo



 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ами не е е лесно да си тениска, по тялото на Киво Wink

а синия джип отдавна го батисаха, сега е някакъв светъл, ама и той не е за изпускане Laughing
нооо предполагам, че Джес е над тия неща Mr. Green

Терзи Hug, мерси за розите Simple Smile
да видях го ИГ на тоя, дали е някакъв фотограф newsm78

Орси Hug, предполагам, че лаленцата са за мен Wink
мерси за коментара ти Peace
оо и в Листопада си имаше пълнежи и досадни неща....

за клипа bouquet, на мен много ми харесва!!, идеен е, въпреки, че е направен в леко хлъзгава плоскост-Киво, Туба, Берен Wink

Алинка Heart Eyes Wink

и от мен хубав следобед Hug
предстои да си разнищваме новата серия, яваш, яваш Wink

доста голяма публикация от Ранини за тв конкуренцията снощи....

http://www.ranini.tv/ozel/23349/1/dikkat-dikkat-survivor-vatanim … n-seyirci-caliyor

стара/нова Катар 2009

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 15:31 от Airra

# 20
  • Мнения: 4 642



         
Цитат
Орси Hug, предполагам, че лаленцата са за мен Wink
......
оо и в Листопада си имаше пълнежи и досадни неща....


      За теб са, любовче, разбира се! За новата ни тема!

      Не отричам за досадните пълнежи, но не бяха с несъответствия. Това имах пред вид. Затова и писах, че е лежерно, малко тегаво като видеодневник на дните от седмицата и годините на това семейство.


      А клипът си е за актьорските тандеми Къванч-Берен и Къванч-Туба. Или ти имаш пред вид освен това и някаква тенденция, например?! Има такъв нюанс. В тази серия много харесвам Туба и партньорството им. Но двойката Берен-Къванч си е....емблема. Влязох в една прословута тема, защото отдавна не бяха писали, а и ми попадна в полезрението. Та там има едно клипче на един танц между двамата с Берен от ЗП. Ми то там Къванч си танцува много добре. Свободно, с пластика. Чок добре!

# 21
  • Мнения: 8 319
АйрреHug мерси за новата тема! bouquet

# 22
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
 HugАйре,благодаря за темата!

# 23
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
OMG
 Скоро да очакваме рекламата казват Heart Eyes
https://mobile.twitter.com/mavi/status/845290749423968260/video/1

# 24
  • AMS
  • Мнения: 6 395


 Привет, дружки!!!
 Айра, благодаря за новата тема!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!

# 25
  • Мнения: 4 642


     И очила ни отиват:


     


     


   


   


    Четейки вашите мнения от снощната серия си мисля, че той стратегически се съгласи на развод. Дали не иска да изпита какво ще направи Реза!? А и за Туба е добре. Да остане насаме със себе си и чувствата си, така че следващата сватба да е абсолютно и само по любов. Да не бъде гарнирана с разни съображения за сигурност и т.н.

# 26
  • Мнения: 924
Добър вечер!  Hug Hug

До този момент минах вече и двата превода. Честно, не знам, дали ми се коментира особено Джесур, докато всички чакаме Киво  Joy
Но да кажа, че серията ми хареса. Сценария - игра с публиката. Даваха надежди, после взимаха, даваха надежди-взимаха, и накрая не ти остава друго, освен да се отпуснеш и да получаваш удоволствие.

В момента, всички са подведени.
Джесур е подведен, относно физическия убиец на майка си.
Сюхан е подведена, че баща й не е съучастник в убийството на Хасан. /Странно, колко удобно, всички, освен Джесур, игнорираха спомените на Корхан/
Прокурора, той пък е подведен по всички дела, мисля

Относно развитието по-натък, ясно е, че най-очакваните моменти ще са, каква игра е замислил Ръза и какво е мястото на всеки един в неговата схема. И какъв план има Джесур.  За момента, изглежда, че целта на Джесур и Ръза е била и ще е една и съща. Да разсипят Тахсин. Разликата ще е в начина и средствата.

П.П. За развода, в двата превода тази част е преведена по съвсем различни начини. Чакам българския, за да разбера.

Орси, съгласието за развод, явно е стратегически ход, но мисля, че целта е някаква друга. За момента поне изглежда, че Ръза бетонира доверието на Джесур към себе си. Ще се радвам, ако греша Peace

# 27
  • AMS
  • Мнения: 6 395
Алинна, благодаря за линка.
Вече не се отваря, но аз бях по-бърза и го свалих.
Ето и по-кратка версия  на Къванч Mavi >>>


# 28
  • Мнения: 924
Алинна, благодаря за линка.
Вече не се отваря, но аз бях по-бърза и го свалих.
Ето и по-кратка версия  на Къванч Mavi >>>



Дива, благодаря! Hug
Ако някой иска видеото, има го и в Инстаграма Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт