Магията на изтока - тема 49

  • 42 414
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 453
Благодаря за новата тема!

Аз догледах "Утре с теб" и съжалявам,че изобщо го захванах, нямам ни такива нерви, нито съм толкова луда, та да го възприема спокойно и разбера нормално.Няма такава бъркотия и толкова противоречия.През цялото време ме задушаваше от неадекватността на сценария и реакциите на главната героиня.А за липсващата химия и чувства между героите изобщо не ми се говори- стотици градуси под нулата.

Сега започнах Тунелът, дано не се върти целия филм все около тези неразкрити убийства.Колко филма и за тези убийства има, но и досега не се знае кой е убиеца и си остават неразкрити.

# 16
  • София
  • Мнения: 562
2в1, благодаря за новата тема, а момчетата са големи сладури всичките!  Hug Hug Hug

Аз смятам да погледна Father is Strange, че е комедия и мисля да си гледам Tunnel, че си падам по криминалетата.
Утре с теб така и не можах да го харесам, въпреки любимите ми двама главни актьора.

# 17
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета! Simple SmileИзвинявам се,че ви притеснявам,но се надявам някоя от вас да ми помогне.Знаете ли от кой филм (от кои филми) са кадрите в този клип? bouquet
https://www.youtube.com/watch?v=w77vpTVVc6o

# 18
  • Мнения: 6 733
Бубче, мисля, че не са кадри от филм/сериал, а е само клип. Оригиналът е на тайландска певица.

# 19
  • Мнения: 910
Ех,жалко Rolling Eyes Много ти благодаря! bouquet

# 20
  • Мнения: 6 733
A Life - стандартен медицински сериал. Нищо необичайно и невиждано. Няма романтика, набляга се на работната атмосфера в болницата и на различни медицински казуси. Дори и Кимура имах чувството, че играе малко на автопилот, защото нямаше предизвикателство в ролята му. Виждали сме го в подобни и друг път.


Ms. Perfect - странен сериал. Не мога да разбера все още дали ми харесва или не. Има разни игрички, които изобщо не са ми ясни, има едни "куковици"/по точно две/, които са си направо психо, още не знам каква им е целта и защо постъпват по подобен начин. Продължавам да гледам пък ще видим до къде ще я докарам.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 453
В Ms. Perfect, май искат да ги скарат и да им отнемат децата, но може и да има някакъв по-дълбок смисъл. newsm78

# 22
  • Мнения: 6 733
То и аз си мисля, че богатата кукувица по някакъв перверзен начин завижда на другата жена и иска да е на нейно място. Иска мъжа й, иска децата й, иска мястото й. Като че ли смята, че това е животът, който й принадлежи, а "онази" й го е отнела. А майката кукувица е тотално луда. Направо си е освидетелствана #Silly.

# 23
  • Русия
  • Мнения: 862
Petia Ivailova, корейският "Гордост и предразсъдъци" е страхотен сериал със скучни главни герои, но невероятно харизматичен персонаж, който им е началник. Как играе! Какви сцени прави! Какъв страхотен сценарий!  Praynig
Дорамата хич не е романтична, а е чист вид производствен сериал с юридическа тематика. Който, като мен, е работил в тази област, ще си спомни много професионално неприятни неща, макар че, разбира се, дорамата е пълна с преувеличения. Струва си да се гледа само заради второстепенния герой, който им скрива шапката на всички както по сценарий, така и като актьор. Дорамата е станала негов бенефис, и не съжалявам, че съм я изгледала.

Та да се върна към лакорните.  Laughing
Изгледах "Woman's trickery" старата версия, от 2004 година. Усеща се, че е стара, щото сега снимат някакси лакирано, а този лакорн е по-правдоподобен като стил, което много ми хареса.
Значи, сюжетът е странен: бащата на героинята я дава на героя поради големия си дълг, защото забелязва интереса му към нея. Героят хич не иска да се занимава с такива щуротии, смята го за идиотско. И колкото да я харесал, подобно чифтосване не го привлича. Героинята е шокирана и не знае какво да прави, опитва се да се дърпа, ама й е жал за баща й. Всичко става благодарение на майката на героя, която също забелязва интереса му и се надява да го съживи по този начин. Тя иска да даде шанс на двамата, затова и се съгласява на лудото предложение. Полека героинята преобразява живота на семейството и влиза под кожата на героя. Но! Човекът е женен и жена му хич не смята да отстъпва.
Поначало много ме впечатлиха всички персонажи, особено по-възрастните. После главната мома взе да ме дразни все повече и повече. Беше ми много жал за героя, идеше ми да я дърпам откачалката за редките коси. Направо измъчваше човека без причина. Доведе го дотам, че да не вярва на нито една нейна дума, пък после го вини, че й нямал доверие.  #2gunfire  Абе какво ти доверие, пачавро?! Какви ги вършеше, какви ги приказваше, как може да ти вярва човек? В никакъв случай на негово място нямаше да се опитам да я върна. Не му провървя нито с първата, нито с втората любов на героя: и двете са манипулативни кучки. Той, горкият, се раздава до безкрай, а като отговор само го използват и отблъскват. Ееех, не ми се искаше хепиенд за тях двамата, няма да е щастлив с такава женица героят.
Много ми хареса и втората двойка. Девойчето разумно и разбиращо, момчето никак не можеше да разбере, какво чувства. Към края на лакорна много повече ми харесваше да следя втората двойка, отколкото първата, много повече положителни емоции предизвикваха у мен.
Силно го препоръчвам! Независимо от геринята, това е невероятно добре изпипан откъм правоподобие и логика на емоциите сериал. Наистина разбираш, кое откъде идва и защо. Като изключим тъпотията на главната мома (то е оправдано, защото какво щях да гледам, ако е била разумна жена, а не това недоразумение, нямаше да има лакорн иначе). Актрисата добре се оправя, да играеш такова нещо е трудно. Актьорът в главната роля е страхотен. Нито е красив, нито сексапилен, обаче по малко ти влиза под кожата благия характер на героя, оценяваш го и вече не обръщаш внимание на външността. Ех, да имаше повечко такива мъже на света...  love001

# 24
  • Мнения: 59
The Liar and His Lover

Най-накрая нещо да ме грабне на корейския фронт. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 36 429
Днес потърсих някои от сериалите, които обсъждахте в предишната тема; за съжаление компютърът ми не ще да ги пуска онлайн (чудя се колко още ще издържа, преди да го занеса за преинсталиране)... Затова потърсих малко в Замунда някой интересен корейски сериал и попаднах на този от 2010-та -  Sungkyunkwan Scandal - струва ли си или си губя времето с него?

Изгледах и първите два от фантастичната трилогия - харесаха ми! Само е малко шокиращо, че сладурът от "Романс, пълен с живот" е 86-та година - като го снимат в класни стаи и по детски площадки, изглежда около 16 годишен  Laughing Не съм сигурна, че в по-сериозно обкръжение ще изглежда различно...Сцената в родния дом беше много смешна; моята собствена баба едно време реагира по същия начин на съдраните дънки на братовчедка ми - е, не ги закърпи, даде й някакви пари да си купи здрав панталон  Sunglasses

# 26
  • DE
  • Мнения: 9 068
"Скандала" си е класика. Момиче преоблечени като момче в мъжко училище, само че по времето на Чосон  Crazy
Много любими актьори на едно място, една от най-любимите екранни двойки(Катерицата и Бесния) и... Мики Heart Eyes Разкошен ост....
Да припомним основната песен  Heart Eyes много любим лайф.

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 11:10 от дането

# 27
  • Мнения: 6 733
Още едно "за" за Скандала newsm10. Чудесен си е за разтоварка, без да споменавам удоволствието да гледаш въпросния каст Wink.


Петя, ако до сега не си гледала Юн Ши Юн ти препоръчвам да пробваш King of Baking, Kim Tak-Goo и Me Too, Flower!. И двата са преведени на бг и би трябвало да ги има по торентите.


Дойде пролетта, разщъкаха се птичките и пчеличките Mr. Green и новините за предстоящи сватби започнаха да никнат като гъбки Joy. След като Lee Sang Woo и Kim So Yeon обявиха, че ще вдигат сватба през юни, Joo Sang Wook и Cha Ye Ryun не останаха по назад, че даже ще изпреварят с венчавка през май.
Остава да почакаме да видим дали хубавото Хони и Чу Джин Мо няма и те да се решат на тази съдбовна крачка. Хем им е време, хем си имат и половинки  Mr. Green.


Съкровищата с нов клип на японски - FTISLAND - Shadows

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 11:28 от 2в1

# 28
  • MJF
  • Мнения: 8 571
Я да ви пусна какво казва,  че слуша Евгения Медведева преди старта си на световното  Laughing
https://youtu.be/wNxAtaSMv_0?t=971
Преди това в микс зоната пък стана на дума в интервю с нея за японското аниме Yuri on Ice. Въобще Женя е наш човек.  Laughing
Едно изпълнение от вчера на кратките дами заслужаващо адмирации - Вакаба Хигучи
Преди се улисах и забравих че влязох лично да ви поздравя с това изпълнение - Суй-Хан
За жалост не го намерих сега без коментатор в тубата  Stop.

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 15:11 от Шошулчо

# 29
  • Мнения: 6 733
Шоши, все забравям да ти спомена, че в Ms. Perfect участва един твой малък приятел.


Radiant Office
Отново засягат темата за трудностите на младите хора при постъпване на работа. Главната, след като безброй пъти е отхвърляна на интервютата, бе наета като временен сътрудник в една компания заедно с още двама, с които малко преди това случайно се срещнаха на един мост, където бяха решили да се самоубиват. Но с намирането на работа проблемите не свършват. Интриги, йерархия, нервни началници, надменни колеги... нещата съвсем не са розови. Трябва да се нагаждаш, да се кланяш и да търпиш всякакви малоумници да те командват. Обаче в един момент на главната взе че й писна да е все търпелива, да се кланя на всеки за всичко и все да е виновна. Хвърли бомбата, че началникът й е корумпиран и си събра багажа. Но в асансьора се вбеси и се върна и каза, че няма да напусне.



Тъкмо изгледах спортната двойка и много ми хареса изпълнението им Peace.

Общи условия

Активация на акаунт