Каква бира предпочитате?

  • 36 135
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243

Има ли все още "Леденика"? Мислех, че не се произвежда вече.

# 31
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
Има,да в малки ПВЦ разфасовки от 600мл или голяма 2л +300 бонус мисля беше Simple Smile

# 32
  • Мнения: 10 874
Да, допреди няколко месеца купувах двулитрова Леденика, че на ММ му харесваше, но последния път каза, че май нещо са я развалили и спрях да взимам. Иначе е много изгодна като цена.

# 33
  • Мнения: 2 784
Супер тема, аз съм фен на белгийските.


От масовите: Стела Артоа, Kilkenny и/или Гинес.

# 34
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441
Ау, сега ровейки из нета разни бирени неща, се сещам преди известно време в един немски бар, наречен Ангъс, ни препоръчаха да опитаме бира с билки. Според вкуса, билките бяха пелин и това такъв горчиляк трапчив се оказа, че я бутнах на мъжа и си взех конвенционална бира. Не помня името обаче, цяла не бих изпила, но си е тръпка да се опита...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 983
Deetron със сигурност ще се намеси с много предложения и места за дегустация на 100-ци бири.
Може би да обсъдим първо комерса по магазините и след това "нишовите" редки бири. Sunglasses Blush Crazy.


FragranceFanatic  beer2 cheers

За съжаление, нищо не отбирам от тази тематика  Embarassed
В редките случаи, когато съм пил светла, помня, че харесвах повече чуждите бири, но може би фаворит ми е тъмната бира  - мисля Столично тъмно беше. Но си признавам, грам не мога да различа хубава от смотана бира.

Хубав ден на всички  cheers

# 36
  • София
  • Мнения: 12 011




От масовите бири напоследък нищо не ми харесва.

А по принцип обожавам бира.

# 37
  • Мнения: 1 758
В Германия опитах от Битбургер.Приятен аромат и привкус на хмел. Има свеж и златист цвят и богата пяна, типична за елегантна Pilsner бира.И важното е, че след 2-3 бири не боли глава.Тук след 1 и започва да ме цепи Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 323
абе тоя Козел бутилка къде го има??? Козел съм виждал и купувал само в кен, светъл и тъмен. Бутилка Козел в София не съм виждал до сега. Като не съм виждал, не значи, че няма, но интересно къде е?

# 39
  • София
  • Мнения: 44 283
Хъм, може би може да провериш в http://beershop-bg.com/index.php има адреси.

# 40
  • Мнения: 2 478
Във Фантастико одеве взех едно кенче на Krombacher, няма бутилка. Ок е, обаче много лека и светла. Нещо не ми хареса. Няма да повторя.
Довечера според настроението или утре ще дегустирам още веднъж един малък Grolsh, че съм му забравил вкуса.

# 41
  • София
  • Мнения: 38 898
Тествах светлия Гларус - добър е.
Обаче Аргуса от Лидл повече ми харесва, тия дни си го припомних. Чешки е.

# 42
  • Мнения: 2 784
Argus не съм опитвала, я кажете добра ли е? Grinning

# 43
  • Мнения: 2 478
Сега пийнах един Grolsch. Повече ми хареса от Хайнекена. Близки са, но има много приятен аромат.

# 44
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441
Сега пийнах един Grolsch. Повече ми хареса от Хайнекена. Близки са, но има много приятен аромат.
Наздраве!
И благородно завиждам...на нещо като гости съм и си причинявам каменица от любезност към домакина. Няма да повторя, определено.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт