Парламентарни избори 2017 - Какво следва?

  • 148 998
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 143
Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население.

Тази математика не я разбрах. Би ли ми я пояснила?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 051
тъкмо си бях приготвил канчето с което гребях масло и мед които течаха безплатно по-времето преди Бойко да съсипе държавата, а сега явно няма то да влезе в употреба и меда и маслото няма да потекат отново под мъдрото ръководство на Корнелия.

# 62
  • Мнения: X
Този номер с оставката беше излишно харчене на държавни пари. И защо трябваше да става всичко това, като герб пак си се набута!  Tired Нещо взе да ми писва...

Щото напористата Курнела щеше непрекъснато да му натяква на ББ до края на мандата, че хората искали промяна, изхождайки от резултата на президентските избори.

 Не. Просто защото тикворът е его маниак и самовлюбен, който има нужда и търси внимание.

# 63
  • Мнения: X
Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население.

Тази математика не я разбрах. Би ли ми я пояснила?

 Е какво не разбра? Половината население не е гласувало, а от гласувалите само едва трета подкрепят ГЕРБ. Като разделиш една трета на две (поради негласувалите) получаваш колко е дялът на подкрепящите тази партия от общото население - Едва една шеста!

# 64
  • Мнения: 2 143
Половината население не е гласувало

И след като не е гласувало, какво променя това в резултата?

# 65
  • Мнения: 520
Този номер с оставката беше излишно харчене на държавни пари. И защо трябваше да става всичко това, като герб пак си се набута!  Tired Нещо взе да ми писва...

Щото напористата Курнела щеше непрекъснато да му натяква на ББ до края на мандата, че хората искали промяна, изхождайки от резултата на президентските избори.
Абсолютно правилно...
Типично " Преброяване на дивите зайци" Намерете в търсачката какво значи това.

Следва - ГЕРБ прави самостоятелно правителство, получава отказ и наред е БКП.
Тогава вече очаквам да видя Госпожата да изпълни всичките си обещания и най вече да хване лопатата и да поправи пътя към Полски Тръмбеш. Точно от  селата наоколо се оплакваха хора, че не могат да стигнат до Полски Тръмбеш. Не мога да се сетя кой беше родом от там...

Залагам бутилка Калтенберг за този вариант...

# 66
  • Мнения: 3 161
Те скоро ще го кажат конкретно в цифри колко хора са гласували за ГЕРБ, така че сметката става ненужна (освен ако не ни лъжат де. тогава проблема е дебел вече Laughing )

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население.

Тази математика не я разбрах. Би ли ми я пояснила?
Проценти се учат 5-6 клас. Върни се да четеш.

# 68
  • Мнения: 14 796
Няма начин да не са фалшифицирани изборите! NaughtyНали уж трябваше да спечели БСП с помощ от Русия,Путин,това-онова? Mr. Green
Този път тиквоч борисов няма да пусне друг да направи правителство.Ще прави коалиция докато пак не го стегне капата и не се обиди на някой и хоп,оставка.

# 69
  • Мнения: 2 067
Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население.

Тази математика не я разбрах. Би ли ми я пояснила?

 Е какво не разбра? Половината население не е гласувало, а от гласувалите само едва трета подкрепят ГЕРБ. Като разделиш една трета на две (поради негласувалите) получаваш колко е дялът на подкрепящите тази партия от общото население - Едва една шеста!

Сега кожи твойте хора колко процента от целокупния народ ги подкрепят?

# 70
  • Мнения: 520
Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население. Ами според мен това не е победа за ГЕРБ, а унижение.  hahaha

Моля обяснете си тезата.
Това че не са отишли да гласуват, какво трябва да значи.
Явно сте прекалено млада и не помните, че един  друг премиер обясняваше, че в изборния ден отишъл за гъби.
Ама на 26 март още нЕма гъби, но стана нарицателно за нежелание за гласуване

# 71
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Следва нови избори септември Wink
Не позна! Бойко на втората година се отказва....за да победи отново ooooh!
Тоя човек само си чеше егото с тия чести избори. Мине се не мине, подаде оставка, та да спечели пак и да вирне нос. Ама и народът не пропуска да му го вирне.

# 72
  • Мнения: 2 067
Няма начин да не са фалшифицирани изборите! NaughtyНали уж трябваше да спечели БСП с помощ от Русия,Путин,това-онова? Mr. Green
Този път тиквоч борисов няма да пусне друг да направи правителство.Ще прави коалиция докато пак не го стегне капата и не се обиди на някой и хоп,оставка.

Ами като параноиците са и най-кресливи, нагли и арогантни, ще си подава оставката ми, стряскат го.

# 73
  • Мнения: 2 143
Проценти се учат 5-6 клас. Върни се да четеш.

Ако цената на етикета е 1.6 колко е ДДС-то?  Тази математика я разбирам Wink

Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население.

Тази не...Ще ни управлява правителство зад което стоят 35% от тези които ги интересува кой управлява. А не правителство зад което стоят 16.6% от всички заинтересовани и незаинтересовани

# 74
  • Мнения: 3 161
Тоя човек само си чеше егото с тия чести избори. Мине се не мине, подаде оставка, та да спечели пак и да вирне нос. Ама и народът не пропуска да му го вирне.
Всеки човек има нужда от това да научава че е обичан по-регулярничко.

Общи условия

Активация на акаунт