Парламентарни избори 2017 - Какво следва?

  • 148 937
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 058
Браво на Бойко! Напористата Корнелка не знам как ще докладва, че приказ не вьiполнен.

Казах ли ви, че Тръмп пак ще му се обади.

# 46
  • Мнения: 14 710
Последно дос къдЯ са ?
В Турция

# 47
  • Мнения: 320
Пълна подигравка на наш гръб,но и ние сме си виновни щом пак ги избрахме.Страшен цирк,два пъти подава оставка и пак си ги избираме и всичко от нашия джоб ooooh!
Е па да си бехте избрали комунистите. Те ще ви управляват за първи път... Whistling
И защо трябва да избираме комунистите

# 48
  • Мнения: 4 527
Не ми харесва, ДПС пак са вътре. #Cussing out
За да "излязат" се искат мнооооооого, много усилия.

# 49
  • Мнения: 14 478

И защо трябва да избираме комунистите
Коя е другата алтернативе на Герб? Някоя зелено-синя люспа?

# 50
  • Мнения: 88
Кога успяха 50 процента от народа да гласуват?  Преди час-два бяха 39 процента. Много съм разочарована, омръзна ми от Бойко. Оплакваме се от него, той подава за стотен път оставка и накрая ние пак си го избираме. И сега това окончателно ли е!?

# 51
  • Мнения: 8 836
Вече не съм много сигурна дали тази гробарска победа не грандиозна фалшификация. Но къде спят останалите?
Или надценявам матряла?

# 52
  • Мнения: 14 710
Надценяваш го. Peace

# 53
  • Мнения: X
Дори да са гласували 50%, 35% от които да са дали гласа си за ГЕРБ, значи ще управлява правителство, зад което стоят само 17-18% от общото население. Ами според мен това не е победа за ГЕРБ, а унижение.  hahaha

# 54
  • Мнения: 1 498
Значи общо взето няма промяна? Звучи ми като изстрадани опити за коалиция и нови предсрочни избори след няколко месеца. Очевидно на народът не му пука особено, ''всички са маскари''.

# 55
  • Мнения: 2 058
айде, някои пак почнаха пак с теории за фалшиви избори, с простия мат`рял  и пр. Не виждат, че процентите на Патриотите + Атака са по-малко отколкото в предишния парламент. Слезте на земята бе!

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От това, което се очертава като резултати....българите обичат мизерията. Харесва им да работят цял ден за 500 лв и през зимата да стоят на студено. Харесва им старите им родители  и баби да получават по 160 лв пенсия и да ги пребиват цигани за 5 лв. Харесва им данъците им да се харчат за цигани и нелегални мигранти на ниво получовеци. Харесва им да ги унижават с пръстови отпечатъци в болниците. Харесва им децата им да са неграмотни и образователната система да се унищожава напълно целенасочено. Харесва им да ги управлява човек, който не е прочел през живота си нито една книга, и това не ги обижда. Избраха си ГЕРБ и от утре ще започнат да реват пак, неясно срещу кого, но не и срещу себе си.
Защото ГРОБ ще управлява както досега.
Заплатата ми не е 500 лева, през зимата съм на топло, даже горещо, родителите ми не са със 160 лева пенсия, не ги пребиват за 5 лева, децата ми не са неграмотни и още сто и едно, според мрънкачите следва да не съм българка, която не реве като горната българка, която като надвиши дозата, си мисли, че се отделя от тялото си. Доволна съм, че все още няма толкова много като нея и изборите го потвърждават.
Но пък ми харесва това с пръстовите отпечатъци и разни други политически решения.

# 57
  • Мнения: 88
Този номер с оставката беше излишно харчене на държавни пари. И защо трябваше да става всичко това, като герб пак си се набута!  Tired Нещо взе да ми писва...

# 58
  • Мнения: 958
Вече не съм много сигурна дали тази гробарска победа не грандиозна фалшификация. Но къде спят останалите?
Или надценявам матряла?
Направете си труда в следващите дни да видите резултатите в циганските секции!

Ще останете изненадани (всъщност няма) как една политическа партия е всеобщ любимец на всичкото сиган!
 
Не знаех, че циганите толкова много обичат тикви, но казват вкуса се култивирал...

# 59
  • Мнения: 2 058
Този номер с оставката беше излишно харчене на държавни пари. И защо трябваше да става всичко това, като герб пак си се набута!  Tired Нещо взе да ми писва...

Щото напористата Курнела щеше непрекъснато да му натяква на ББ до края на мандата, че хората искали промяна, изхождайки от резултата на президентските избори.

Общи условия

Активация на акаунт