Парламентарни избори 2017 - Какво следва?

  • 148 937
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 478
Аз съм доволна от резултата. БСП не са първа партия. Останалото на този етап за мен е по-малко важно. Реваншистката реторика на другарите им изигра лоша шега. Явно демокрацията им отне много наистина-отне им правото да бъдат винаги на власт... Laughing

 Европейската ориентация на България поне за още известно време няма да бъде поставяна под въпрос.

# 31
  • Мнения: 3 161
От тук само нагоре!

# 32
  • Мнения: 4 527
Ъхъм, да, точно така!  ooooh!

# 33
  • Мнения: 14 710
Я,па Цура как върти очи и цяла вечер се усмихва.Влюбена? Crazy
Ега ти волята на народа-4% повече.Прост народ,слаба държава.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 274
Лошото е, че който и да сформира правителство, ще трябва да се съобразява с патрЕотите. Sad

# 35
  • Мнения: 14 710
Лошото е, че който и да сформира правителство, ще трябва да се съобразява с патрЕотите. Sad
Напротив,добре е.

# 36
  • Мнения: 1 413
Лошото е, че който и да сформира правителство, ще трябва да се съобразява с патрЕотите. Sad

Я, тук имало и антипатриоти!!!

# 37
  • Мнения: 14 478
Лошото е, че който и да сформира правителство, ще трябва да се съобразява с патрЕотите. Sad
Ооо, лъжеш се..По-добре от това няма.
 Много е добре патриотите да са балансьор.
Лошото е, че който и да сформира правителство, ще трябва да се съобразява с патрЕотите. Sad

Я, тук имало и антипатриоти!!!
Естествено. тези, за които Левски има шкембе, а Цар Симеон става само за тениски... Laughing

# 38
  • Мнения: 14 710
Лошото е, че който и да сформира правителство, ще трябва да се съобразява с патрЕотите. Sad

Я, тук имало и антипатриоти!!!
Разбира се.Какви са тези отживелици род,родина,национални герои? hahahaЕврогейски ''ценности'' и мулти-култи бардак е новото верую.

# 39
  • Мнения: 3 058
Не ми харесва, ДПС пак са вътре. #Cussing out

# 40
  • Мнения: 14 478
Не ми харесва, ДПС пак са вътре. #Cussing out
Е, къде да са...Но все пак министерски кресла няма да видят повече.
Не е малко.

# 41
  • Мнения: 320
Пълна подигравка на наш гръб,но и ние сме си виновни щом пак ги избрахме.Страшен цирк,два пъти подава оставка и пак си ги избираме и всичко от нашия джоб ooooh!

# 42
  • София
  • Мнения: 16 211
Президентът още по обед каза, че е готов за връщане на мандати. Оставям го без коментар...

# 43
  • Мнения: 14 478
Пълна подигравка на наш гръб,но и ние сме си виновни щом пак ги избрахме.Страшен цирк,два пъти подава оставка и пак си ги избираме и всичко от нашия джоб ooooh!
Е па да си бехте избрали комунистите. Те ще ви управляват за първи път... Whistling
А ако случайно си десен избирател-никой не ви е виновен, че се разлюшихте на три косъма...или четири... newsm78
 действителността на никой се не нрави.
 Това са избори без победител, но пък това е реалността, в която живеем.

# 44
  • Мнения: X
Последно дос къдЯ са ?

Общи условия

Активация на акаунт