Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 074
  • 992
  •   1
Отговори
# 435
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Аз пък обожавам да си купувам неща за дома и домакинството. Обаче си нямам дом и няма изгледи да имам скоро. Та се мъча всяка квартира (при нас са винаги краткосрочно наети) да превърна в дом, но не е лесно.
Ох, днес какво ми става, че така откровенича тук, не знам...

# 436
  • Мнения: 39 635
Алечка, а аз предлагам да преградиш със стъклени тухли.
Разготвих се......

# 437
  • Мнения: 22 036
Елени,, тук огромен процент са на квартира, но не го приемат като да нямат дом. Не се оставяй на стериотипите.

Гради си дом, където можеш. Все някога ще имаш и желания от теб.

# 438
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567

Ох, така ме мързи! Цял ден лежа с лаптопа, не съм свършила за 2 ст. работа. Ама се обади ММ, че ще имаме гост за вечеря и ще трябва да стана и да измисля нещо за вечеря! Да ви кажа ли, че още съм по пижама и мислех само да се изкъпя надвечер и пак да я облека  Blush

# 439
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Даун, ние сменяме местоживеенето през 4 месеца. Затова е трудно да се устроим, местим се с цялата покъщнина за съответния сезон. Не че не опитвам, за което пък много хора около мен ме вземат за чисто луда.  Laughing
Благодаря ти за куража!

# 440
  • Мнения: 15 084
По това време вече и мъжът ми трябва да се е разготвил Simple Smile Тази вечер е негов ред, от мен - само салатата и злополучната торта, ако някой посмее да я опита  Joy

# 441
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Ама и вие една тема сте подхванали! Хората са казали, че в сряда на kyr се сяда, вие чистене, прах прозорци...

По темата за сряда
http://dnes.dir.bg/news.php?id=25519643   Rolling Eyes

Страстта ми е градината напоследък. Харесва ми да гледам как поникват и се развиват зеленийките, които съм си засяла.

# 442
  • Мнения: X
Времето, прекаране в чистене е абсолютна загуба на време за мен, гледам да поддържаме санитарния минимум хигиена и да не ни погълне хаоса. Толкоз. Всеки вкъщи си е отговорен за собствената кочинка и малко прах или пръсти тук-там изобщо не ме впечатляват. Маниаци-чистофайници и идеални домакини ме плашат, потрисат или натъжават (според степента на видимата лудост в очите им), а разговори за домакински дейности са ми откровено шизофренно-безсмислени и не ги практикувам.

# 443
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Божкееееее, от къде се пръкнахте такива чистници и с мъже-чистници  Shocked...аз съм явяш-яваш. Както съм споменавала на моите домашни все им се струва чисто, та съвсем не съм се разбърз/сала  Mr. Green.
Три помощнички съм сменила за десетина години. Последната ми гледаше и детето за по няколко часа, всеки ден, обаче така ни отарашиха, на определени места пипнато беше,таааа...  Tired.
После търсих друга жена, само за чистене, извървяха се няколко, уж препоръчани-тц, не става работата. Сега като не ходя на работа ми е  някак неудобно  от себе си да търся пак чистачка . Шетам си, ама не се презорвам,'ич.
Тонич, изби рибата  hahaha Mr. Green с твоя мъж. Къде изпратихте майка ти?
Седенето дОма въобще не ме избива на шетня и готвене мен  Whistling.
Харесва ми мексиканската идея, от линка на Айяла  Peace

# 444
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 889
Аз пък обичам да ми е чисто, да стъпя боса и да чувствам съответната настилка. И уж не виждам, а виждам всяка мръсотия... И неща за дома купувам и то по много, добре, че имаме и много къщи, къде да ги оставям. Че и пусто помня къде какво имам.

При нас едно дъждовно, мрачно ( направо черно небето)...само за сън

# 445
  • София
  • Мнения: 18 679
Сбъдваща колко ласкаво се изказа за половината разговори в темата Joy

# 446
  • Мнения: X
Директността всеки я разбира различно. За мен е полезност, яснота и пестене на време. За други е грубост и липса на възпитание. Винаги предпочитам да ми кажат мнението си директно , дори да е грубо,  отколкото да не го кажат, но да е лицемерно-мило.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Аз съм ужасна домакиня Simple Smile Готвя добре, но иначе....

# 448
  • Мнения: 6 735
Времето, прекаране в чистене е абсолютна загуба на време за мен, гледам да поддържаме санитарния минимум хигиена и да не ни погълне хаоса. Толкоз. Всеки вкъщи си е отговорен за собствената кочинка и малко прах или пръсти тук-там изобщо не ме впечатляват. Маниаци-чистофайници и идеални домакини ме плашат, потрисат или натъжават (според степента на видимата лудост в очите им), а разговори за домакински дейности са ми откровено шизофренно-безсмислени и не ги практикувам.

Сбъдваща е казала точно и ясно какво мисля по въпроса Laughing
Ич даже не ми е драма на мен кога ще бъдат измити прозорците, когато тогава.

# 449
  • Някъде там
  • Мнения: 16 230
И аз в клуба Пишман домакини.Мързелива съм,точка.
Направихме една дълга разходка с дружката.Купих от втора употреба две чисто нови тениски за работа на ММ,добре че са с етикет че ако разбере че са от там,няма да му хареса,не дава да купувам дрехи от там.Направих любимата супа на децата с царевица и сметана и в момента гледам как омитат третите купички.Да се оплача, че нещо ми изяде босилека.Най-вероятно е червей, и сега ще трябва наново да сея.А така му се радвах.

Общи условия

Активация на акаунт