SUPERNATURAL: Smile..Cry..Family

  • 26 752
  • 734
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 24 462
 Joy Joy Joy

Да, индийките са много красиви жени, имат изключителна каризма, мъжете и аз не ги харесвам. Joy

# 301
  • Мнения: 6 459
И при италианките го виждам това, има истински красавици. А мъжете... тук-таме някой, който да ми хареса.

PS. Най-разкошния чужд Mr. Green мъж, който съм виждала, беше един чех. Разтрепери ме цялата Crazy .

# 302
  • Мнения: 24 462
Подкрепям за италианците.
Доста време съм прекарала в Италия и имам наблюдения.
Тиф, ти също си ходила често в Италия, ако не ме лъже паметта, твоето мнение какво е?

Аз не се сещам, виждала съм адски красиви мъже, според моят вкус, но непознати.
Преди Коледа ходих с мм във Виена, той командировка, аз хал. Mr. Green
Като ходих да го взема от офиса, не краката, а буквално трябваше да ме събират от пода като видях един от тамошните му колеги. Красота ти казвам, красота. С едни черни очи като маслини, леко брадясал, широки рамене, хубави големи ръце ( Mr. Green), страхотни плътни устни, висок, строен, абе кукла.... Crazy Австриец е, питах мм след това. hahaha

# 303
  • София
  • Мнения: 1 002
 Joy Индийските песни са един път  Joy

# 304
  • Мнения: 43 620
Подкрепям за италианците.
Доста време съм прекарала в Италия и имам наблюдения.
Тиф, ти също си ходила често в Италия, ако не ме лъже паметта, твоето мнение какво е?

Аз не се сещам, виждала съм адски красиви мъже, според моят вкус, но непознати.
Преди Коледа ходих с мм във Виена, той командировка, аз хал. Mr. Green
Като ходих да го взема от офиса, не краката, а буквално трябваше да ме събират от пода като видях един от тамошните му колеги. Красота ти казвам, красота. С едни черни очи като маслини, леко брадясал, широки рамене, хубави големи ръце ( Mr. Green), страхотни плътни устни, висок, строен, абе кукла.... Crazy Австриец е, питах мм след това. hahaha

 Joy Ти направо Джефри описа  Joy

# 305
  • Мнения: 6 459
Глейте ся колко сме различни: по описанието Елорка си представя Джефри (естествено Mr. Green ), аз - нещо като бялата версия на Шемар Мур (ох, котьооо Heart Eyes ).

Всъщност има ли някой от Supernatural, когото да харесваме абсолютно всички в темата newsm78 ?

Ивеее, цък за гът . Предупредена си, щото аз не бях иии Crazy ...

# 306
  • Мнения: 43 620
Пфу, че красотички неземни.

Гледах  го. Субтитрите не бяха много читави, но бива.
Знаех си, че ще намерят лек.
Тоя англичанина дали ще си признае за убийството на онова момиче. Аз не помня той ли я уби или някой друг.

# 307
  • София
  • Мнения: 1 002
Да, субтитрите не са кой знаеш какво, ама все пак. Отказали са се тези, които го превеждаха по принцип и сега ще е на който ги направи. На мен не ми пречи да го гледам и без, ама предпочитам после да гледам и със, ако нещо не съм дочула.

Кеч уби онова момиче.
Ами както стана ясно от промото на новия епизод...ще има въргал в най-скоро време  Laughing

# 308
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Особено Дийн като научи, че Кеч се въргаля с майка му... Whistling

Но пък иначе е сладур. Психопат си пада малко, хах.

Ако не съм споменала, на тия епизоди много им липсва Кас  Sad

# 309
  • Мнения: 24 462
О, много ме кефи мен, страшен е, визията му, маниерите му, дори и това как се движи и какви физиономии прави.

Глейте ся колко сме различни: по описанието Елорка си представя Джефри (естествено Mr. Green ), аз - нещо като бялата версия на Шемар Мур (ох, котьооо Heart Eyes ).

Всъщност има ли някой от Supernatural, когото да харесваме абсолютно всички в темата newsm78 ?

Ивеее, цък за гът . Предупредена си, щото аз не бях иии Crazy ...
Размазах се, какво по-хубаво от това, душата ти пълни и очите. smile3544
Шемар Мур е уникат, изключително харизматичен мъж, око не мога да отлепя от него. Heart Eyes

Да харесваме всички, не знам..... Може би Дийн?! Rolling Eyes
Въпреки че от доста време вися повече от клона на Сам. Joy Но и Дийн не оставям, просто вече не ми въздейства.

# 310
  • София
  • Мнения: 1 002
Да, и аз мисля, че този, който харесваме всички е Дийн.

Дими, ама така липсва Кас, че ми се плаче...чак в 19ти епизод  Sad

Един Дийн за цвят Simple Smile

# 311
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Аз, кат видна Кастиелка  Rolling Eyes



Мъх, иде ми да го гушна, горкичкият...

Но, да. И аз съм за отбор Дийн. Сам някак не ми е интересен. Не знам..



 Joy Аз, 12.10 Lily Sunder Has Some Regrets

Скрит текст:

# 312
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Kрасиви са ми италианците да, те много се поддържат. Скоро ще ходя в Милано и ми казаха ходили, че там бая ще оплакна окото  Mr. Green Иначе и в Германия съм ходила и там има яки парчета  Joy

# 313
  • Мнения: 24 462
 Joy Joy

Тъкмо тръгвах да публикувам и се стреснах. hahaha
Трия всичко и пиша наново: Има изключения при италианците, но не ми допадат, не може да има по-хубави вежди от моите. Naughty Иначе някои се носят много добре, харесва ми стилът им на обличане.

# 314
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Е да , то навсякъде има изключение, ама аз за масата говоря  Blush

Общи условия

Активация на акаунт