Ринопластика

  • 142 487
  • 788
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 12
Мисля, че е добре да се обърнем към момичетата със симпатични нослета, които се чувстват неуверени и искат ринопластика с цел съвсем малко да се доусъвършенстват - мили момичета, това е медицинска намеса и не е шега, освен ако носа ви не е “карикатурен” или имате проблеми с дишането не лягайте под ножа, несъвършенствата са вашият чар. Това е моят съвет. В края на деня е важно всеки да се чувства добре със себе си, но не прибързвайте с необратимите промени заради стандарти на красота, ниска самооценка и т.н.

# 766
  • Мнения: 61
Здравейте!

На 31.03. 21г. направих втората си ринопластика. За сега всичко е наред. Някой, ако има въпросчета- съм насреща. Simple Smile)

# 767
  • Мнения: 1 752
Здравейте!

На 31.03. 21г. направих втората си ринопластика. За сега всичко е наред. Някой, ако има въпросчета- съм насреща. Simple Smile)
При кой лекар бяхте? Искам да поговоря с някой, опериран от доц.Илиев.

# 768
  • Мнения: 6 041
Вторичните ринопластики много по-скъпи ли са? Преди време бях попадала в българска клиника на цена от около 18 000 лв. за вторична.

# 769
  • Мнения: X
Позволявам си отново да се присъединя към темата, преди доста време бях писала с въпросчета, бях се спряла на Др Дилбер. Обаче се отказах от наши и турски лекари точно заради факта, че повечето снимки на правени носове в страниците им, както и правени нослета на живо, изглеждат неестествено и с подобна форма- няма нищо лошо в това, но аз търся по-естествена визия. Спрях се на Др Игор Поча ( Igorpoccia в Инстаграм), ще се оперирам в Италия, където живея от известно време. Цената е сходна с Турските доктори (5k EUR), но резултатите на живо ми изглеждат по-‘истински’ и съобразени с чертите на лицето на познатите ми пациенти. Ще кача преди и след, може на някой да му е полезно.

# 770
  • Мнения: 1 600
Пуснете снимки от втората ринопластика, моля. И при кои лекари сте били първия и втория път?

# 771
  • Мнения: X
Носът на Камелия е на Дилбер. Типичен негов нос, защото просто няма нищо общо с останалите. Виждала съм плачевни резултати на Дилбер, с прецакано дишане.
Тези дни пуснаха и за Алев. Доста недоволни има, които обмислят ревизии, заради сериозни асиметрии.
За Илхан има достатъчно писно в realself.
С времето май излиза, че великите турски хирурзи, които идват на крака да се молят да оперират, са всъщност нищо по-различно от българските хирурзи.
Нито Дилбер, нито Алев правят ревизии. Вместо това убеждават пациентките си колко са красиви с издълбани, завъртяни, гърбави носове.

Така че търсете лекари, които нямат нужда да идват на крака. Като Saban Celebi, Dogan Pinar.

# 772
  • София
  • Мнения: 1 746
Аз се чудя между Нихат кая и ахмет алп.
Много съм притеснена

# 773
  • Мнения: 1 600
Алев прави ревизии и предлага сам дори. Дилбер се прави на луд. И все пак всеки случай е специфичен и индивидуален и ние тук не знаем всичко за всеки. Вярно е иначе за целият маркетинг.. Има толкова по-добри лекари от хвалените тук из нашите групи. Челеби, Баликчи, Пинар са много по-добри, но... Късно открих аз английската група да чета. Не съжалявам за избора си, защото нямам проблем (засега), но ме е яд, че, когато аз проучвах, нямаше нито едно отрицателно мнение за моя лекар, ама нито едно... А наизскачаха сега, с резултати над година или 2..защо се крият и мълчат, а постовете им на 2 седмици или 2 месеца с инфо колко са доволни и щастливи си стоят в групата и заблуждават хората. Знам само, че ако нещо се случи с моя резултат след година и половина (кожата ми е дебела) ще си търся ревизията до откат

# 774
  • София
  • Мнения: 1 746
На мен пък носовете на пинар ми се струват страшно прасешки.
Не искам да обидя никой, знам че има жени които искат такъв но за мен това не е нормално

И аз съм с дебела кожа и не знам какво да правя.
Нихат Кая каза че изслушва внимателно какво искаш, и ти прави фотошоп преди операцията.
Ахмет Алп ми каза че НЕ ПРАВИ фотошоп и въобще ти прави нос “който ще ти отива” ама това е по негова преценка.
И се притеснявам много.
Попаднах на лоши ревюта за алп в риълселф, има и добри но има и лоши.
От др страна той има доста повече клиенти и опит и не се рекламира в България.
За кая не попаднах на лоши в нито една група но пък видях пациентки на които носовете си остават големи и след операцията по моя преценка пак казвам, което също ме стресна.
Не знам какво да правя

# 775
  • Мнения: 1 600
Никога не гледай и преценявай крайния резултат по снимки от операционната. Носът много се променя и това е нормално. Погледни Caglar, Balikci, Celebi. На Нихат не ми харесват доста негови носове, той и не качва всичко, има недоволни и от него.

# 776
  • София
  • Мнения: 1 746
Никога не гледай и преценявай крайния резултат по снимки от операционната. Носът много се променя и това е нормално. Погледни Caglar, Balikci, Celebi. На Нихат не ми харесват доста негови носове, той и не качва всичко, има недоволни и от него.

Еми не знам къде да гледам, търсих по групите но не намерих много резултати за тези доктори.
Балицки иска 6500€ за ринопластика и не мога да си го позволя, като освен това ми каза че няма да стане това което искам.
С целеби имах комуникация в която каза да се свържа с  неговия асистент Wassin, никога повече не ми отговори хем 2 пъти му писах след това.
Не се чувствам добре да се моля на някой за внимание, явно не е моят човек.
А другият доктор не съм чувала но това което видях е далеч от представата ми за естетика.



Някой конферно правил ли си е операция при Ахмет Алп или Нихат Кая?

# 777
  • Мнения: 12
Според мен това сравняване, анализиране и интервюиране на всяка пациентка на някой доктор ви панира още повече. Знанието е добродетел, но в този случай мине ли граница се превръща в излишни тревоги. Всеки иска най-доброто за себе си, но тук нещата са и малко на доверие. Изберете хирург и естет с добра успеваемост и по ваш вкус. Всеки случай е индивидуален. Спокойно и всичко ще е наред.

# 778
  • Мнения: 1 600
Това, което си дала на Чаглар като резултат какво му е? То няма да има нищо общо като спаднат отоците. Моят нос беше супер повдигнат и чип, а сега е прав. Просто тези снимки от операционната не са никакъв критерий в повечето случаи за наистина крайният резултат. Нарочно ги повдигат така, за да има мегдан за спадане на върха, ето при мен разликата, очевидна е..


Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 16:41 от Christina-89777

# 779
  • Мнения: 12
Това, което си дала на Чаглар като резултат какво му е? То няма да има нищо общо като спаднат отоците. Моят нос беше супер повдигнат и чип, а сега е прав. Просто тези снимки от операционната не са никакъв критерий в повечето случаи за наистина крайният резултат. Нарочно ги повдигат така, за да има мегдан за спадане на върха, ето при мен разликата, очевидна е..


Страхотен резултат! Поздравления!

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 10:18 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт