Ринопластика

  • 142 677
  • 788
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 65
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/burun-estetigi.475/

Това е турско "бг мама" Simple Smile Тук ще намериш много информация за турските хирурзи.
С Google translate става. Още по-добре ако имаш познат, който говори турски, за да ти помогне да намериш по-лесно каквото търсиш.

# 466
  • Мнения: X
Здравейте, записвам се и аз. Насочила съм се към д-р Дилбер, цената е 3500€, но в момента е непосилна за мен, единствено искам да ми смали гъбата на носа, не знам дали така се казва, моят нос е чип, точно от този тип дето той прави, с една идея по-голяма “гъба” .
Интересувам се как става плащането при доктора, може ли на изплащане или само в брой се случват нещата Simple Smile

Дилбер взима парите в брой. Не дава бележки.
Може да погледнеш и други хирурзи. Има доста по-добри, работещи с пациенти от целия свят на нормални цени - 2500 - 3000 евро.
Последно 4 или 5 бяха писали за него, което предвид купищата здравословни проблеми, бизнес подход и отказ да поеме отговорност за грешки, е прекалено много.
Но нали все пак трябва да плати на труженичките.

# 467
  • Мнения: 367
Аз да попитам мнение някоя от вас има ли за доктор Fahrettin Yilmaz.

# 468
  • Мнения: 19 092
Имам и още един въпрос. Изчетох цялата тема и останах с впечатлението, че “големите и дълги” носове не могат да се коригират добре само с една ринопластика. Това вярно ли е?
Ти при кого се оперира? Какво се включва в цената? Мисълта ми е, че предполагам, че  сте били настанени в една клиника с 3-тв пациентки на доктор Алев и не се е налагало да търсите хотели в Истанбул, както е при други турски хирурзи..

Ако ти е голям и/или дълъг носът, може би има причина да е такъв, и много по-малък или по-къс не би ти стоял добре на размера и формата на лицето. Според мен не става ли само с една операция, значи се търси резултат, който е твърде неестествен.

# 469
  • Мнения: 81
Аз да попитам мнение някоя от вас има ли за доктор Fahrettin Yilmaz.

Да, аз съм оперирана от него преди 4 месеца. Единствената българка засега, учудвам се че си попаднала на него, понеже той не си прави никакви реклами, в Турция се слави с доста добро име, все пак е професор. При него липсва тази търговска част, асистентките му не са от най-опитните в тази част, отговарят мило на въпросите, но до там. Аз съм доволна от моя резултат, въпреки че имах труден нос. Доктора си има негов почерк, прави ги едни тънки нослета, не на всеки ще допадне, при мен не се получи баш така, понеже ми е топчест носа. За болницата Аджибадем е излишно да споменавам, че е 5 звезди. Цената е абсолютно достъпна. При мен протече така: запазих дата за операцията, преведох капаро, отидох в офиса му на уречения ден, направи ми фотошоп, от там се запътих към болницата, операцията беше същият ден, на следващия ден ме изписаха, след 4 дни отидох за сваляне на тампоните, на 7-я ден сутринта ми свали лонгетата и се прибрах.

# 470
  • Мнения: 367
Писах на лично.

# 471
  • Мнения: 1
Здравейте имам нужда от помощ .
Една моя позната иска да си направи операция при Нихат Кая някоя от Вас да е запозната с работата му? Добър ли е като специалист ?

# 472
  • В.Търново
  • Мнения: 6 692
Добър е.Определено. Simple Smile

# 473
  • Мнения: 1
В момента тече масирана реклама във Фейсбук на Мухамет Дилбер, така че и на мен ми е любопитно как е отказал без преглед дори. Иначе носовете му са страхотни поне на снимките Simple Smile

Отказал ѝ е, защото не я е прегледал. Аз поне така го разбрах, което е нормално, едва ли някой ще се съгласи да оперира, без да е видял на живо за какво става дума.
               

Сигурно лъже така ли?

Аз също обмислям да си направя ново носле ,но  проблема ми е при кого ,кой е най добрият ?

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 22:08 от bubanka

# 474
  • Мнения: 81
Аз също обмислям да си направя ново носле ,но  проблема ми е при кого ,кой е най добрият ?
Аз малко по-нагоре съм споделила при кого съм се оперирала и съм доволна. Но за мен Илхан е топ.

# 475
  • Мнения: X
Скрит текст:
В момента тече масирана реклама във Фейсбук на Мухамет Дилбер, така че и на мен ми е любопитно как е отказал без преглед дори. Иначе носовете му са страхотни поне на снимките Simple Smile

Отказал ѝ е, защото не я е прегледал. Аз поне така го разбрах, което е нормално, едва ли някой ще се съгласи да оперира, без да е видял на живо за какво става дума.
               

Сигурно лъже така ли?

Аз също обмислям да си направя ново носле ,но  проблема ми е при кого ,кой е най добрият ?

Най-добрият е този, чийто резултати ти допадат най-много. Търси опитен специалист, с почерк и много дълготрайни резултати, снимани от различни ъгли.

Напоследък много се говори за Волкан Кая.

# 476
  • Мнения: 150
Здравейте, някой с мнение или отзив за д-р Катя Кирова от Окръжна болница?

# 477
  • Мнения: X
Има ли добър хирург в България за ринопластика?

# 478
  • Мнения: 1 754
Kath, сякаш няма... Гледах снимки от Фейсбук на УНГ Илиев, ами има и добри неща, но това, което гледам в Инстаграм на турските лекари, ми се струва доста по-добре издържано, от гледна точка на естетика.
Прави ми впечатление, че много хора не остават само с една корекция на носа, ползвайки български хирург. Налага се втора, че и повече, защото все има нещо недоизкусорено. Ако имам парите, ще отида в Турция. Лошото е, че ако стане издънка, и се наложи консулт по-късно, трябва пак да се пътува и е неудобно, предвид разстояние и разходи по пътуване и нощувки. В момента, не мога да си представя 10 дни в Турция, след операцията, на хотел. Ще откача просто.

# 479
  • Мнения: X
Ако инам парите ще отида в Турция, но ги нямам... Знаеш ли какви са цените тук?

Не знам дали ще се справи БГ хирург.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 13:07 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт