Ринопластика

  • 143 238
  • 788
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 757
Само гърбица, смятам, че трябва да се премахне. Цените в България се движат около 3500 лв.
Мисля, че е възможно и в България да се намери хирург, който да ти направи сполучлива операция. Но, сякаш е въпрос  на късмет. Не знам кой да препоръчам. Виж, все пак, снимките от страницата на Илиев, от "Света Марина" в гр. Варна.

# 481
  • Мнения: X
Погледнах го, Ани. Има много хубави резултати, но и такива, които не ме удовлетворяват. Но да не забравяме, че тези са били и много зле преди корекцията.
Как мога да се свържа с този доктор? След консултация ли ще ми каже какво може да се постигне с моя нос?

# 482
  • Мнения: 19 213
Ако инам парите ще отида в Турция, но ги нямам... Знаеш ли какви са цените тук?
Не знам дали ще се справи БГ хирург.
Който и да ти направи носа, ще се получи нещо такова:
https://images.app.goo.gl/XYZbeAUUHBkvpeZHA

Там между очите, където ти е висок носът, не може да се отнеме според мен.

# 483
  • Мнения: 191
Kath, сякаш няма... Гледах снимки от Фейсбук на УНГ Илиев, ами има и добри неща, но това, което гледам в Инстаграм на турските лекари, ми се струва доста по-добре издържано, от гледна точка на естетика.
Прави ми впечатление, че много хора не остават само с една корекция на носа, ползвайки български хирург. Налага се втора, че и повече, защото все има нещо недоизкусорено. Ако имам парите, ще отида в Турция. Лошото е, че ако стане издънка, и се наложи консулт по-късно, трябва пак да се пътува и е неудобно, предвид разстояние и разходи по пътуване и нощувки. В момента, не мога да си представя 10 дни в Турция, след операцията, на хотел. Ще откача просто.

Изобщо не е страшно стоенето в хотел.Издънка, ако ще става, ще стане точно в периода, който са определили да се стои там.След това е малко вероятно и може да Ви се окаже помощ и в наша болница.Принципно, хората ходят до Турция заради високия професионализъм и много по-малката вероятност от издънки.

# 484
  • Мнения: X
Ако инам парите ще отида в Турция, но ги нямам... Знаеш ли какви са цените тук?

Не знам дали ще се справи БГ хирург.
Провери Естетика - техните цени са около 2000 евро вкл. престоя. Имат много хубави резултати.
Лекари, които правят хубави носове, като Волкан Кая, взимат около 2500 - 3000 евро.
По-добре поспести още малко пари или вземи заем за разликата (1500-2000 лв) и отиди в Турция. В България е много голяма вероятността да се наложи ревизия. Сега се очаква покрай предстоящата криза цените да паднат.

Носът няма да стане гръцки. Сниман е отдолу. Има си чупка при радикса и ще стане много хубав с изпиляване на гърбицата, повдигане на връхчето и скъсяване на колумелата.

Много добре проучи преди да вземеш решение. Ринопластиката е сложна процедура, която засяга дишането.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 14:49 от Анонимен

# 485
  • Мнения: 8 775
Привет.


https://mobile.facebook.com/dr.alev.bg/

А за този доктор някой чувал ли е ?

Алев Джамджъоглу

И също така :

Каква е цената при Др Ахмет Алп ?

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 00:52 от alethea

# 486
  • Мнения: 1 721
Алев често прави безплатни консултации в БГ. Аз ходих - не останах доволна. Записани са по 3 момичета в един час, консултацията е набързо, беше в конферентна зала в х-л Сенс - той седи от едната страна на масата с преводачката му (ако говорите англ, може директно да говорите с него), кара те да се завъртиш в профил, пита какво очакваш и казва" ще стане по-добре от сега, но не мога да дам конкретика" 🧐🧐🧐(аз нямам видим дефект, искам да ми стеснят върха, но и сега не е зле). Нито ме огледа отблизо, нито ми прецени кожата, нито нещо конкретно ми обясни.
Загубих си времето.

# 487
  • Мнения: 1 602
Алев е вълшебник,аз лош резултат от него не съм видяла досега. А бе онзи ден гледах в Инстаграм и Фейсбук снимки от Кулов,той нещо много е задобрял,направо се шашнах ..        и не само, страшно много резултати ми харесаха

# 488
  • Мнения: X
Привет.


https://mobile.facebook.com/dr.alev.bg/

А за този доктор някой чувал ли е ?

Алев Джамджъоглу

И също така :

Каква е цената при Др Ахмет Алп ?

Виж ФБ групата "Ринопластика". Там има доста инфо. Има много доволни пациенти на Алев. Факт е, че почти никой не обръща внимание на първата консултация.
В групата има случаи на Дилбер, в които е отменял и канселирал операции, защото не е преценил пациентите си на първата среща (задържайки им депозитите естествено).
В групата имаше дори анкета и Алев беше с най-много доволни пациенти.

Ахмет Алп мисля, че 2500 - 3000 евро.

# 489
  • Мнения: 1 757
Доста публикации в групата ми изглеждат като реклама, и от откровена такава. Например, клип с операция при Илхан, от жена, участвала в ТВ предаване.
Ами, не вярвам и това си е. Нагласено и комерсиализирано ми е. Много защитнички има Дилбер, и там ми намирисва на агитация. Същото е с Алев и Илхан, асистенти, приеми и консултации в България.
Няма да цитирам име на лекар, на има един, който го хвалят. Писах си с едно момиче и се оказа, че никак не е доволна от операцията и имала малка дупка на носа си. Попитах, защо не го напише, изчаквала да мине година от операцията. Хубаво, че не се подлъгах. Има и недоволни, но не пишат и това е най-страшното!!!

# 490
  • Мнения: 191
Доста публикации в групата ми изглеждат като реклама, и от откровена такава. Например, клип с операция при Илхан, от жена, участвала в ТВ предаване.
Ами, не вярвам и това си е. Нагласено и комерсиализирано ми е. Много защитнички има Дилбер, и там ми намирисва на агитация. Същото е с Алев и Илхан, асистенти, приеми и консултации в България.
Няма да цитирам име на лекар, на има един, който го хвалят. Писах си с едно момиче и се оказа, че никак не е доволна от операцията и имала малка дупка на носа си. Попитах, защо не го напише, изчаквала да мине година от операцията. Хубаво, че не се подлъгах. Има и недоволни, но не пишат и това е най-страшното!!!

Аз не съм тук да рекламирам никой.Изказвам личния си опит.Снимки съм публикувала в страницата във ФБ и не съм от никакво предаване.Има много платени клакьорки, това е вярно, затова човек трябва да си направи сомостоятелно проучване и да пресее информацията.На мен ми отне 10 години да си избера хирург и също се съмнявах във всички коментари, но не са всички фалшиви.Някои хора просто искат да помогнат, защото са минали през същото.Също така няма лекар на планетата със 100% успеваемост!

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 15:19 от anne_boleyn

# 491
  • Мнения: X
Факт е, че има реклама. Въпросът е каква.
Илхан се рекламира по нормалния начин.
Уви при Дилбер има 10-тина хипер мега доволни и активни 24 часа пациентки, които на всеки пост отговарят светкавично, боготворейки Дилбер и хулейки всеки един различен лекар, ръсейки лъжи и заблуждавайки хората. А недай си Боже да кажеш нещо против Дилбер - ще ти разровят профила, ще те обиждат пред всички с възможно най-грозните епитети... Има една Стела Валева, която дори беше заплашвала момиче в групата на лично съобщение.
Това е доста нелоялна реклама, вероятно поддържана от Джеврие Хюсеин, която е асистентка на Дилбер.
Има много момичета с проблеми (включително и здравословни) при Дилбер, които просто не пишат, заради горното.
Една девойка в групата беше споделила много неприятна случка - Дилбер и екипа му не ѝ били дали никакви предоперативни инструкции и тя пила аспирин 2 дни преди операцията. За малко да я изпуснат в операционната. Едвам са я спасили. Носът ѝ е с дупка, а Дилбер не иска да ѝ прави ревизия, а да го запълни временно с филър....

Така че трябва да се пресява добре информацията, особено в случаите, в които се боготвори някой лекар и се плюе друг.

Алев няма реклама. Той започна да идва, когато Илхан стана много зает за посещения в БГ и пое част от неговите пациенти. За съжаление това засегна и клиентелата на Дилбер.

Има и нещо друго много важно да се разбере - лекарите също допускат грешки. Но е важно да поемат отговорност. Освен това никой няма перфектен нос - нито преди, нито след ринопластика. Качват се някакви фотошопирани и нагримирани резултати, които са много далеч от истината.
Така че търсете истински лекари, а не бизнесмени. Лекари, които снимат дългогодишни резултати от всякакви ъгли.
Преди ринопластиката и аз имах добър ъгъл за снимки.

# 492
  • Мнения: 1 602
Стела много прекалява,факт. Както и няколко други,но те не са така агресивни. И аз се бях насочила към него преди време,но ме отказаха резултатите,които се качваха в групата във фейсбук,както и едно момиче с незадоволителен резултат,което незнайно защо блокираха и изтриха публикацията й. За момичето,което по-горе коментира,да,след една година резултатът се смята за краен и завършен. Wns,твоята операция при кой доктор е била и как си? Доволна ли си?

# 493
  • Мнения: X
Криси, писала съм в групата и вероятно си ми видяла резултата.
Не при коментираните лекари, но пак е турски.
Доволна съм. Имам коментари, но в сравнение с това, което беше, резултатът е страхотен. Още съм във възстановителния период, така че ще си чакам годинката.
Късмет на всички, които решат да си направят тази процедура. Не боли и е страхотно най-накрая да имаш красиво носле.

# 494
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Алев често прави безплатни консултации в БГ. Аз ходих - не останах доволна. Записани са по 3 момичета в един час, консултацията е набързо, беше в конферентна зала в х-л Сенс - той седи от едната страна на масата с преводачката му (ако говорите англ, може директно да говорите с него), кара те да се завъртиш в профил, пита какво очакваш и казва" ще стане по-добре от сега, но не мога да дам конкретика" 🧐🧐🧐(аз нямам видим дефект, искам да ми стеснят върха, но и сега не е зле). Нито ме огледа отблизо, нито ми прецени кожата, нито нещо конкретно ми обясни.
Загубих си времето.
Ами не всичките турски лекари така преглеждат в България. Grinning

Доста публикации в групата ми изглеждат като реклама, и от откровена такава. Например, клип с операция при Илхан, от жена, участвала в ТВ предаване.
Ами, не вярвам и това си е. Нагласено и комерсиализирано ми е. Много защитнички има Дилбер, и там ми намирисва на агитация. Същото е с Алев и Илхан, асистенти, приеми и консултации в България.
Няма да цитирам име на лекар, на има един, който го хвалят. Писах си с едно момиче и се оказа, че никак не е доволна от операцията и имала малка дупка на носа си. Попитах, защо не го напише, изчаквала да мине година от операцията. Хубаво, че не се подлъгах. Има и недоволни, но не пишат и това е най-страшното!!!
Как няма да цитирате името???Ами, ако някой е решил при този доктор да се оперира?

Общи условия

Активация на акаунт