Светъл празник се задава, две черти ни подарява! - 326

  • 32 622
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 157
Хайде и аз да се запиша в новата тема дано ни донесе повече положителни тестове.
Лили хайде да ни зарадваш и аз виждам черта.

# 31
  • Мнения: 265
Хей момичета, чудна нова тема! Комалче, специални благодарности за положения труд Simple Smile

На мен ми закъснява два дни и сега ходих да си купя два теста- Престо и Шуър. Досега никога не съм правила, но утре сутрин ще направя ако не ми е дошло.

Стискам палци на всяка и ви чета редовно.

До скоро Simple Smile

# 32
  • Мнения: 155
Добро утро, момичета!
Не знам какво щях да правя без вас! 😘😘😘Толкова кураж ми дадохте!
Повторих теста тази сутрин, но резултата не е мнг по-различен. Явно трябва да почакам още.

http://prikachi.com/images/316/9081316B.jpg
http://prikachi.com/images/319/9081319Q.jpg

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 07:19 от lillynceto

# 33
  • Мнения: 804
Добро утро 🌞 Лили ,днес кой ден ти е от Ц ? Аз мисля че повече се вижда чертичката без да се налага да се приближава 🤗
Дея, какво стана на прегледа снощи ? Чакаме с нетърпение ☺
Мини ,стискам палци 🍀

# 34
  • Мнения: 155
27 ден е Силве

# 35
  • Мнения: 265
Здравейте, с огромен ентусиазъм направих два- Шуър и Престо, двата са много отрицателни. Няма нужда да изпращам снимка

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 711
Добро утро ,момичета.
Лили и аз виждам чертата, стискам ти палци.
На мен ми закъснява втори ден,  но БТ от 37 падна на 36.8  Cry  Cry
Толкова се разочаровах пак Cry

# 37
  • Мнения: 804
Значи нямаш закъснение ?  Абсолютно нормално е ! Кога ти е датата? Ох стискам палци да продължава да се насища😘

# 38
  • Мнения: 155
Мини, Мимка, не се разочаровайте! Знам какво е, всеки месец го изпитвам напоследък, но горе главите! Ще стане! Стискам палци другия месец да е вашия!

Силве, да нямам още, но тъй като имам проблеми със задържането искам да знам възможно най-рано, за да взема мерки. Прегръщам ви всички!

# 39
  • Мнения: 804
В такъв случай си направи кръвен тест и се обаждай ма лекърката 😘

# 40
  • Мнения: 1 521
Добро утро прекрасни bouquet

Лили и аз виждам чертичка,защо не пуснеш едно ЧХГ за по-сигурно? Така може да се тормозиш с тези черти още 4 дена

Мини Съжалявам за резултата


Успешен ден на всички  Hug

# 41
  • Мнения: 522
Запис и от мен.Прекрасна тема браво на Комала.
Лили.аз виждам чертичка доста добре.От мен тихичко честито.
Хубави пролетни дни.Времето е прекрасно обичайте се.

# 42
  • София
  • Мнения: 612
Добро утро, прекрасни!

Лили, тази чертичка вече не само че се вижда, ами и започва да розовее! Мога да изровя тестовете, които аз пратих в предишната тема, горе-долу по същия начин изглеждаше моята чертичка, а излезе 3 дни преди закъснение. Стискам всички палци и мощно, мощно те апелирам - иди в някоя лаборатория, пусни кръвен и срещу 20лв и 2-3 часа чакане ще знаеш със сигурност. Всичко съм стиснала и много се надявам!
Мини, съжалявам миличка за отрицателните, но до Ц винаги има надежда. Не съм си помислила да пусна палците за теб и ти обещавам, че съвсем скоро ще стане. Само не губи вяра и търпение, а ние сме тук през цялото време и само позитивна енергия ще ти пращаме!

А за моя преглед - благодаря ви,ч е ме мислите толкова. Док страшно много се радва, направо си му беше комплимент, че съм забременяла веднага след ЦС. Всичко е наред, точица расте и вече има едно мнооого мъничко ембрионче, което според него даже имаше пулсации вчера. Аз съм много спокойна и обнадеждена, на 4ти във вторник съм при другата лекарка да видим вече вижда ли се сърчице.

Прегръщам ви всичките и подобно на всички момичета тук, които много са чакали и много са се надявали ще ви кажа - не губете надежда и не се предавайте. Чудесата стават когато най-малко ги очаквате!  Hug Hug Hug Слънчев ден на всички и стиснати до циньо палци!

# 43
  • Мнения: 414
Добро утро!
Мини,съжалявам за отрицателните тестове  Hug
Лили,и на мен ми се струва,че чертичката започва да розовее,за съм да пуснеш един кръвен,за да спреш да се тормозиш.
Дея,страхотни новини!
 love001

# 44
  • София
  • Мнения: 612
Само за сравнения ще сложа моя тест, пак преди закъснение (3 дни) и ще кажа едно огромно СТИСКАМ ПАЛЦИИИ на Лили:

http://prikachi.com/images.php?images/350/9062350K.jpg

Да дойде някой хейтър да ми каже, че е отрицателен, хайде  #2gunfire
И ще потретя каквото казват момичетата, кръвен ще реши всяко колебание.   Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт