Светъл празник се задава, две черти ни подарява! - 326

  • 32 624
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 515
Дея, браво!!  Party Най-послушната точица си имаш  Heart Eyes
Лилинце, вижда се чертичката, според мен е напълнно нормално да е толкова бледа, щом нямаш все още закъснение. Стискам палци да се насища хубаво  fingerscrossed
Мини, Мимка, щом още го няма Ц, нали знаете - надеждата умира последна. Аз уж със засечена О на 14ти ден, до 29ти ден имах тотално отрицателни тестове и все пак бях бременна.  yes

ПП.
Дейче, те само да посмеят  Laughing

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 10:18 от commala

# 46
  • Мнения: 2 340
И днес виждам чертата Simple Smile Силно стискам палчета, пусни си кръвен още днес, всичко ще стане ясно. Пусни и другите хормончета ТСХ и прогестерон, тъкмо ако има някакви проблеми ще можеш да реагираш бързо с док Simple Smile Стискам палци  Peace

# 47
  • Мнения: 804
Деяяя много се радвам за теб и точицата ,нека всичко е така прекрасно до края , а и след това 😘
Лили ,чакаме кръвния 😘

# 48
  • Мнения: 2 573
 kaffeetrmker_2 Здравейте
Дея, отличничка  Heart Eyes
Мини, не се отчайвай  Hug
Лиле, чертичката е там  Peace
 bouquet за всички

# 49
  • Мнения: 2 340
Пропуснах да кажа, че много се радвам за Дея и точицата. Прегръдки и целувки, все така да сте  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 3 499
Здравейте.
Лили, чертичката ти е супер при положение, че още нямаш закъснение.
Дея, честита точица.  Hug

Аз да ви покажа моя тест, който направих в понеделник един ден преди дата за МЦ. http://prikachi.com/images.php?images/750/9078750O.jpg Цикълът ми е нередовен, но на база положителния тест за О изчислих дата на МЦ, т.е на 28-ми /не/чаках. На 28-ми отново направих тест, отново със същата мноого бледа черта. От тогава не съм правила. Нямам никакви симптоми за нищо... Ако нямам МЦ до събота - ще направя тест.

# 51
  • Мнения: 155
Уникални сте просто! Благодаря ви от сърце и стискам палци на всички. Да се омитаме заедно от тук.

Дея, твоята чертичка страшно много прилича на моята  Laughing Много се радвам, че при теб нещата вървят добре! Чудесни новини! Поздравления!

Ще видя дали ще успея днес да се добера до някоя лаборатория. Иначе док ми каза, ако видя 2 черти да започвам дуфастон 2 X 2. А, предния път май утрогестан пих и слагах вагинално, но не си спомням схемата.

Плодчe, бледнее ми една втора чертичка там. Защо не повториш теста?

# 52
  • Мнения: 2 340
За шуър чек + нередовен цикъл, е супер. Бледа е чертичката, но бих направила кръвен веднага Simple Smile Само на шуър се доверявам на бледи чертички аз Simple Smile Ако са се появили в указаното време  Peace

Че от другите съм виждала чертички, но все изпарителни Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 612
Плодче, имайки предвид, че това е Шуър, не знам защо се чудиш изобщо. Съвсем си си бременна. Да, чертичката е слаба, но пак казвам, това е Шур. Ако вземеш едно Пресно ще видиш как ще светне чертичката.

Заедно с Лили се хванете и пуснете по един кръвен, за да не се чудите. За мен и при двете тестовете ви са +.
Напомням, че излезе ли розова черта, независимо колко е бледа, резултата е без колебание положителен. Hug

# 54
  • Мнения: 3 499


Плодчe, бледнее ми една втора чертичка там. Защо не повториш теста?

При първите ми две бременности тест направих след поне 7 дни закъснение и бяха категорично положителни с много хубави плътни две черти. А сега един ден преди МЦ и деня на МЦ много бледа черта, което е много объркващо, дава надежди, но може и да са напразни... за това искам още да изчакам, поне още 2 дни.

ton4etyyy, Дея, давате ми надежда, момичета... и аз много вярвам на тези тестове, не съм имала и случаи на изпарителни при тях. Когато не е имало бременност винаги са ми показвали само една черта, без бледи или сенки.

# 55
  • София
  • Мнения: 612
Плодче, при тестовете за Б има едно правило - ако има сянка, особено сива, значи е изпарителна. Ако има обаче цвят, и то розов цвят, е, на ръба съм да ти честитя, но виждам, че се притесняваш и ще го направя чак като си спокойна.  Hug Hug Hug

За мен няма какво да се измъчваш да правиш повече тестове, ЧХГ се утаява в урината с различно темпо при всяка бременност. Само кръвен ЧХГ ще може да е точен в момента.  bouquet

# 56
  • Мнения: 804
Плодче,за мен теста си е + 🤗 Ако не ти се боде направи още един  ,ако ли не направо отивай и ше видиш по кръвния , че няма да има място за съмнение . Ех какви хубави новини с настъпването на пролетта😊🤗😘

# 57
  • Мнения: 4 087
Чертичката вече е съвсем видима!

Ливче, кога си на преглед, час имаш ли запазен, айде стискам палци да ви върнат в играта веднага  Whistling Whistling Crazy!

Дея, страхотно за прегледа! Чакаме сега тупа-лупа  Mr. Green Heart Eyes

На мен зверски ми се , ама зверррски. Шефовете заминаха за Щатите и сега е по-лежерно и явно се отпуснах и дори и кафето не е способно да ме събуди  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2  Щях да казвам още нещо  newsm78 newsm78.....ама забравих, нищо , ще се сетя и пак ще намина  Mr. Green


Плодчеее, аз я виждам......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а аз съм от кьоравките  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 521
Плодче И аз си я виждам чертичката,не знам как ти дава сърце да стоиш мирно. Аз ако бях - бегом до лабораторията.

Чакаме резултати от теб и от Лили Peace

# 59
  • Мнения: 2 340
Виждала съм идеална розова 2-ра на престо, та не са само сиви, без да е имало бременност. Шуър чек, обаче никога. Щом има 2-ра черва в указаното време има и бременност. За след указаното ми се е появявала сянка, която разбира се не съм и считала за бременност.

Общи условия

Активация на акаунт