Раждане в Окръжна Болница "Света Анна", София - 2

  • 93 678
  • 850
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 9
Красимира Жекова - 0888 92 93 89.

# 601
  • Мнения: 25
Най- добре и звъннете по телефона и се уговорете кога да отидете. Аз се следих при друга лекарка, но тя не изражда и реших да раждам при д-р Жекова. Ходя всяка седмица на тонове в отделението и не съм чакала много до сега. Д-р Жекова от 23 излиза отпуска, хубаво е да й звъннете. Най- вероятно термина ви е по- нататък.

# 602
  • София
  • Мнения: 2 481
Здравейте, някой дали има представа кога е летният отпуск на д-р Дачева и към кой месец от бременността е редно да  предупредим, че че съм се насочила към нея? Предните ми раждания бяхя при нея, но съм забравила по кое време й звънях. Благодаря!

# 603
  • Мнения: X
Здравейте, някой дали има представа кога е летният отпуск на д-р Дачева и към кой месец от бременността е редно да  предупредим, че че съм се насочила към нея? Предните ми раждания бяхя при нея, но съм забравила по кое време й звънях. Благодаря!
Незнам кога е летния и отпуск. Аз между 32 и 34 седмица правих избора на екип. В окръжна ме отказаха, заради гестационен диабет и родих в майчин дом

# 604
  • Мнения: 1
Здравейте, някой дали има представа кога е летният отпуск на д-р Дачева и към кой месец от бременността е редно да  предупредим, че че съм се насочила към нея? Предните ми раждания бяхя при нея, но съм забравила по кое време й звънях. Благодаря!


Аз ще раждам при нея идния месец.Отпуската й мина прз Юни знам. Август е на линия.
Иначе й звъните и тя казва кои дни  там и кога да минете

# 605
  • Мнения: 5
Някой раждал ли е в присъствието на таткото при Д-рЖекова,
 и знаете ли каква е цената???
 


# 606
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Някой раждал ли е в присъствието на таткото при Д-рЖекова,
 и знаете ли каква е цената???
 



Аз съм раждала в присъствие на таткото. Тя не взима допълнителни пари за това. Както и не обещава, че ще може да присъства. Всичко зависи от ситуацията

# 607
  • Мнения: 427
Здравейте, само д-р Жекова ли позволява присъствие на таткото? Интересувам се някой раждал ли е при Дачева така?

# 608
  • Мнения: 633
Ако няма друга родилка в залата пускат таткото, ако и той иска.Раждах с др. Дачева, мъжът ми по стечение на обстоятелствата беше с мен почти през цялото време.

# 609
  • София
  • Мнения: 2 481
Можете ли да ме посъветвате към коя седмица да се свържа с доктор Дачева относно избора на екип, забравила съм как беше предните пъти. Благодаря.

# 610
  • Мнения: 2 851
Здравейте, някой има ли актуален телефон на д-р Ангелина Илиева? Може и на лични, ще съм благодарна.

# 611
  • Мнения: 4 393
Можете ли да ме посъветвате към коя седмица да се свържа с доктор Дачева относно избора на екип, забравила съм как беше предните пъти. Благодаря.

Аз й се обадих на 7-ми март, а терминът ми беше на 31-ви март.

# 612
  • София
  • Мнения: 153
Можете ли да ме посъветвате към коя седмица да се свържа с доктор Дачева относно избора на екип, забравила съм как беше предните пъти. Благодаря.

Аз й се обадих на 7-ми март, а терминът ми беше на 31-ви март.

Привет, как мина раждането при Дачева? Тя ме следи и при нея искам да раждам
 Мой гинеколог е от 4 години, ама.не съм.раждала при нея 😂 още

# 613
  • Мнения: 19
Здравейте мами, получих документите от проследяващия АГ за болницата и се оказа,че приемът трябва да е планов. Искам да попитам в такъв случай задължително ли е да избирам екип,или мога да отида с направлението и останалите документи няколко дни преди термина?Пусната съм по клинична пътека 005,която не видях да включва секцио,но включва планово цезарово сечение,което за мен не е проблем.Тъй като АГ-то каза да посетя някой от колегите му в Окръжна,щом съм се насочила натам,това посещение ще се счита ли като някаква уговорка и един вид избор на екип,понеже за съжаление не мога да си позволя цената. Също искам да попитам,ще ме таксуват ли за консултацията,или не?Терминът ми е на 27.09.Благодаря предварително за вниманието и се извинявам за малко тъпите въпроси,но ми е за първи път и вече съм малко шаш и паника.

# 614
  • Мнения: 633
Цезарово сечение = секцио. Щом сте за планово оперативно раждане, отивате в отделението с документите и дежурните лекари или завеждащият лекар ще ви прегледат и отговорят на въпросите и определят дата за оперативно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт