Педиатрите във Варна - 4

  • 63 330
  • 420
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 202
Здравейте,  искам да сменя педиатъра на детето ми. Четох добри отзиви за Мариела Тодорова, Карова (в предните коментари) и Драгиев? Намирам се в Зимно Кино Тракия. Искам лекарят да подхожда с внимание към детето,  да преглежда обстойно и да се интересува от него, да не изписва АБ за всяко нещо и да отговаря на обажданията. Ако е педиатър и личен лекар ще е супер,  за да не ходим всеки път за направление.  Благодаря Ви. Приемам препоръки и за други педиатри Heart

# 286
  • Мнения: 112
Аз препоръчвам Карова във Валем. Има невероятен подход към детето,  той и се радва. Още не сме ходили да изписва лекарства, но тъй като е и мой ЛЛ, имам добри много добри впечатления от нея. Случи се да и звъннем късно един път, към 10ч беше ако не и по-късно, и се отзова. Просто е страхотна. 😊

# 287
  • Мнения: 828
И аз препоръчвам Карова. Сина ми записах при нея, много я харесва. Винаги си вдига телефона, ако не от 1вия път то от 2рия път (все пак преглежда и пациенти).

# 288
  • Варна
  • Мнения: 25 241
И определено не изписва антибиотици за щяло и не щяло. Уникален лекар!

# 289
  • Мнения: 202
Благодаря Ви:))

# 290
  • Мнения: 620
А има ли някой при д-р Зидарова? Това търсене много ме изнервя, никой не иска да записва, все са пълни, а няма време вече.

Мнението ви е отдавна, но да си кажа, че ние сме при нея. Малкият е на 1 г и 10 месеца. Добър лекар е, доволна съм, не изписва антибиотици за щяло и нещяло.отговаряла ми е винаги на въпросите адекватно, но знам, че има много хора, които не я харесват, защото е малко тросната на моменти. Мед. сестра е уникална, много мила!

# 291
  • Мнения: 37
Здравейте, моля препоръчайте ми педиатър в МЦ Младост, без да се налага да я записвам на друго място и да трябва да взимам направление всеки път. Както и за най-малкото да дава антибиотик,. Благодаря предварително!

# 292
  • Варна
  • Мнения: 48
Момичета имате ли впечатление от др. Събева или др. Александрова от ДкЦ на Терапията? Препоръчаха ми ги, но все още не съм звъняла да питам дали приемат нови пациенти.

Аз записах малкия миналата година при Александрова, страшно доволна съм от нея, ходих и при Събева бременна да я питам дали може да запише малкия след като родя и само ме наруга,как си пазела местата за нейни близки с деца,другото ще го спестя, докато на Александрова й звъннах и без много приказки директно ми каза "Обади ми се като родиш,за да го запиша "

# 293
  • Мнения: 37
Моля, за мнение за доктор Чанева, разбрах че при нея няма записване на часове и пада голяма чакане по коридора, но като специалист дали си заслужава?

# 294
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм се ориентирала към д-р Драганова. Но ще ми е първо записване на педиатъра, може ли мнение за д-р Драганова от Педиатрията към "Майчин дом" Варна.
Благодаря!

# 295
  • Мнения: 25 739
Драганова е добра, но не знам приема ли нови пациенти. Доста е натоварена.

# 296
  • Мнения: 1 230
Ако става въпрос само за консултации д-р Драганова е перфектен избор. Прегледите са обстойни, внимателна е, обяснява, много е любезна. Няма риск някое болно дете да зарази здраво, защото потоците са разделени и не се смесват.
Обаче, ако става въпрос и за лечение съм със смесени чувства.
Вярно е, че е доста натоварена.

# 297
  • Мнения: 6 764
Здравейте, аз съм се ориентирала към д-р Драганова. Но ще ми е първо записване на педиатъра, може ли мнение за д-р Драганова от Педиатрията към "Майчин дом" Варна.
Благодаря!
Д-р Драганова работи с направление. Т. е няма как да запишете детето при нея. Детето си има ЛЛ и ако ще ходите при нея, си взимате направение или си плащате прегледа.
Дъщеря ми е на 7г, за пръв път я посетихме като беше на 40 дни. Изключително обстойна в прегледите, винаги се интересува как преминава лечението, помни историята на детето. Вярвам й безрезервно.

# 298
  • Мнения: 1 230
Напротив, има как детето да бъде записано с едно единствено направление от личен лекар, но то важи само за консултациите. Ако се налага друг преглед извън консултациите, например, когато детето е болно - тогава вече е необходимо отделно направление от личен лекар или съответно заплащане на прегледа.

# 299
  • Мнения: 828
И аз знам, че при ЛЛ се записва. От там ЛЛ всеки път трябва да дава направление за Педи. Има ЛЛ ,които работят партия с даден Педи и се оправят там помежду си. Има и ЛЛ, които са Педи и там направления не се издават, освен за друг специалист. Но ако детето има един ЛЛ, който няма общо с дадения Педи се дават направления 🙄

Общи условия

Активация на акаунт