Цеци Красимирова

  • 3 229
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 461
На 18-19г.

# 31
  • Мнения: 7 186
Цитат на: Цеци Красимирова
Спомням си, че след като се роди детенцето ти, беше много напълняла. Тогава видях как човек живее на вода, кафета и цигари, за да свали килограми.Сигурно имаш силна воля.

Бях няколко месеца на пълна диета. Преди да забременея бях 53, после станах 92. Трябваше да впрегна цялата си воля – много спорт и много глад.

http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/intervu/e1451.html

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 334
За това как е свалила 40-те кила имаше статия в Ева преди няколко години. Може би още е достъпна на сайта им- беше нещо от рода на глад, бягане около стадиона, упражнения(имаше показани), масажи.

# 33
  • Мнения: 8 462
Гледах една нейна снимка след раждането.Беше около 90 кила и изглеждаше като леля.Как го е направила тоя номер с отслабването само тя си знае.

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не ми е симпатична, но считам, че не й липсва едно основно нещо-воля. Има ли воля, дами, всичко се постига  Laughing
Ех, за мен да разправяше някой, че мъжът ми замерва с пачки липосукционни доктори, за да изглеждам както сега..., но повечето познати знаят, че съм си инатлива и скръндзава  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 696
Да бе, всички казват, че смъкват с глад, воля и спорт. На втория месец вече са с плоччки по коремите, ама не от коремни преси, а от скалпела.
Не ми е известно още някой да е измислил хирургичен метод за произвеждане на плочки. Сподели кой го прави и още утре съм се записала.
Да не имплантират някакви настилки за баня в областа на корема?  Crazy


Не, от най-малкия размер тухли "Итонг"  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 934
В интервютата казва,че е отслабнала с глад.
Това го чух и аз.

# 37
  • Мнения: 2 839
Уф, гледам и сега снимката в ЕВА. Е на мен ми прилошава от тоя змииски поглед  Sick
Ама аз щот съм завистлива  Laughing

# 38
  • Мнения: 5 103
Цеци е от моят квартал и се познаваме още като живееше в Ж.П. общежитията.
Като забременя приличаше на същинско прасе #Crazy
Възтановяването и небеше от най-бързите според мен де, и съм убедена, че скалпела игра, поне в последствие.
Със сигурност знам, че бюста и е силиконов/бил е ужасен след кърменето/, и че е ходеше на доста процедури.
Глад е имало в това съм сигурна, но няма манекенка където да негладува все пак.

# 39
  • Мнения: 1 153
Дъщеря и е много красива,спомняма си че една мама от форума беше писала,че по време на бременоста се била нацепила(имала е стрии)които е заличила с помоща на пластичен хирург Rolling Eyes

# 40
# 41
  • Мнения: 5 647
Глад и упражнения. Иначе не знам как. Преди време беше гостенка при Гала и си спомням, че каза, че е качила 40 кг по време на бременността, но после много бързо се е възстановила. Все пак не бива да забравяме, че на нея професията изисква да се възстанови бързо и да махне излишните килограми.

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Със сигурност е погладувала доста. Беше насвиняла здраво по време на бремеността....не виждам друг начин да свали тези килограми освен с ЯКО гладуване!

# 43
  • Мнения: 171
Не знам как ги е свалила, но е забележителна и чудовищно красива жена. Аз поне по-хипнотизираща физиономия от нейната не съм виждала. Въпреки, че я изкарват курва- но поне е курва от класа, която си знае цената. Мен друго ме учуди- как е успяла да се възстанови след онова, което е преживяла. Направо е като феникс тая жена.

# 44
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Знам за Ивайла Бакалова че отслабнала като папкала само киви. Голяма мъка!!!

Общи условия

Активация на акаунт