Раждане в Окръжна болница гр.Пловдив - 3

  • 71 311
  • 865
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 142
Адаптираното мляко, веднъж приготвено може са стои само 1,5 часа. Няма смисъл да си искате за 2 хранения! Евентуално само сухо мляко в чисто шише, което вие да си приготвите!
Там твърдяха, че може да се дава до 6 часа. Не съм запозната, не споря. Кърмим се и не ми се е налагало да давам АМ.

# 376
  • Мнения: 34
Някой да е раждал секцио при д-р Халил? Ако има такива ще се радвам подробно да ме уведомите как е минало. Благодаря!

# 377
  • Мнения: 203
Аз написах по горе че родих секцио при нея, какво те интересува?

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
За избор на екип колко се заплаща? Днес попаднах на др Мюмюнова и мисля да й се доверя, видя ми се много топъл човек.

# 379
  • Мнения: 6 937
500лв.
Мен тя ме прие за преносване, прегледът й беше доста груб, а и си позволи пред мен да говори лошо за д-р Халил, която ми беше изпращащ лекар. Въобще доста неприятна жена според мен.
Ама това беше преди тя самата да роди, може хормоните да са я попроменили Grinning

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Ами реално днес можеше и да ме върне, но ме прие. Усетих, че не остана очарована от аг, което потвърди бременността ми, но не си позволи да прави коментари.

# 381
  • Мнения: 788
Някой взимал ли е болнични от д-р Халил и имал ли е някакви проблеми?

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Някой взимал ли е болнични от д-р Халил и имал ли е някакви проблеми?

Аз се следях при др Халил и тя ме изроди секцио. Нямах проблеми с болничните, тя ми ги даваше, налагаше ми се така или иначе.
Два пъти лежах в патологична през бременността, за др Мюмюнова не мога да кажа хубави неща, тогава и тя беше бременна, не преглеждане по обяд пациенти, понеже си почиваше... Добре че имаше и др лекар на смяна за да преглежда пациентите. Знам за Мюмюнова, че в Селена израждала също, но не бих я препоръчала.
От др Халил съм си много доволна и съм ѝ благодарна за цялото внимение и човечност която има към пациентите.
Успех и леко раждане на всички Hug

# 383
  • Мнения: 175
Чета и не мога да повярвам, че мина почти 1 г. От моето раждане там.
Сега ако трябва да родя там, ще е при Халил и ще си нося сухо мляко и бързоварка с мен, за да не издирвам дежурната на кой етаж е. Относно вип стаите, не бих дала 200 лв при положение че и в моята стая си имаше самостоятелна баня с тоалетна, далеч над очакванията ми. Точно в тези дни не ти е до телевизор. Всеки ден идваха да ме виждат и да ми носят храна, просто свиждането става пред отделението.
Секциото ми беше по спешност в късния следобед и ме радвижиха на др ден в 11. Явно при всеки е различно, мен ме боля доста 1и2 ден. Колкото повече се движиш, толкова по бързо минава болката факт.

# 384
  • Мнения: 18
Привет на всички! След няколко седмици ми предстои секцио в Окръжна болница. Следя се при д-р Халил и затова съм се насочила там. Раждането ще е секцио, защото и първото  преди 5 г. беше така
 Моля някоя от вас, която е раждала през последните няколко месеца там да сподели как стои въпросът с отоплението. В по-стари мнения прочетох, че се пуска през деня, а вечер се спира. Дали още процедират така и ако да, не става ли студено в стаите? Тези, които са раждали секцио с избор на лекар при Халил може ли да дадат информация как точно се процедира. От докторката разбрах, че се разбираме с нея за дата  и тя се обажда в болницата да ме запишат. Но после като отида да  ме приемат предния ден аз ли трябва да кажа, че искам тя да прави секциото  или тя вече ги е предупредила, че сме се  разбрали. Когато ме изписват ли заплащам избор на лекар или при постъпването? И един малко глупав въпрос: от любопитство да попитам само във ВИП стаята ли има телевизор или във всички стаи има? Благодаря предварително!

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Отоплението е на макс, постоянно. Даже е много топло. Само във ВИП стаите има телевизор, аз не бях във ВИП стая, но си беше супер стаята, все пак си в болница не на хотел.
Аз като отидох преди секциото си казах, че съм родилката на др Халил за секцио и всичко си беше ок, никой не ме е разпитвал.Ще си платиш на деня на изписване, тя докторката ще ти обясни.

# 386
  • Мнения: 18
Благодаря много за информацията!

# 387
  • Мнения: 788
Споделям тази информация за бъдещи родители:

# 388
  • Мнения: 34
Някой да има актуален списък за болницата ,за раждане секцио какво е необходимо за майката и какво трябва за бебето? Много ще съм ви благодарна.

# 389
  • Мнения: 18
Нещата изброени на първа страница са все още актуални. Съвпадат с тези от списъка, който ми дадоха преди седмица за предстоящото секцио.

Общи условия

Активация на акаунт