Раждане в Окръжна болница гр.Пловдив - 3

  • 71 343
  • 865
  •   1
Отговори
# 630
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Не. Не би следвало да заплащате!

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Не се заплаща, щом се изисква по медицински причини.

# 632
  • Мнения: 1 274
Прети,Десислава Благодаря за отговорите дами 🌹

# 633
  • Мнения: 402
Когато твоята АГ те следи и искаш да раждаш при нея но си по медицински причини секцио дари се заплаща избор на екип и дали някой знае колко струва в Окръжна,Благодаря

# 634
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Да,заплаща се избор на лекар.Не мога да дам актуална информация,но 2015г.беше 500лв.

# 635
  • Мнения: 402
Да,заплаща се избор на лекар.Не мога да дам актуална информация,но 2015г.беше 500лв.
Благодаря много

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
https://www.mbal.net/main.php?module=info&object=info&ac … iew&inf_id=36
Може да се обадите на някой от телефоните за цена.

Последна редакция: сб, 30 яну 2021, 22:35 от Десиссслава

# 637
  • Мнения: 609
Ако се следите и искате да родите при конкретен лекар дори с медицинско предписание за секцио пак ще си платите. Ако сте без екип, отивате месец по-рано за да ви дадат дата за раждане (около 7 дни преди термина) и ви искат предния ден да постъпите за нужните изследвания.
И двете си деца ги водих на полагащите им се прегледи след раждането. С каката добре и че го направих, защото др Аргирова откри проблем на сърцето, който преди това никой не разбра. Според мен всеки е хубаво да си мине прегледите.

# 638
  • Мнения: 788
Раждах август с избор на лекар ( не екип) и платих 500лв

# 639
  • Мнения: 38
Здравейте! Някоя мама скоро раждала в окръжна знае ли графика на гинеколозите там? Натам съм се насочила за раждането, но преди време се наложи да прекарам няколко дни в патологична бременност и има една дама, която никак не ми допадна и някак не ми се иска да раждам там, ако тя е на смяна... Тъй като съм без избор на екип се колебая дали в последния момент да не се ориентирам към Хирургиите... Има ли мами раждали там без избор на екип или всички са с екип?!

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Скоро-скоро септември раждах, графика на лекарите беше на бюрото, където ми записаха приема и ме настаниха. Но официално никъде го няма качен. Смените иначе са им 12 часа, от моя прием до раждането ми 3 екипа се смениха, третия ме изражда. За съжаление май във всеки екип има по един идиот, съответно и при мен беше късата клечка.

# 641
  • Мнения: 1 274
Родих декември месец..и аз не случих на доктор..Лежала съм 3 пъти през бременността в патологична и почти всички ми бяха симпатични,акушерки,доктори.НО при раждане не случих на акушерка и доктор.Явно влезнеш ли в родилното, всичко се променя и гледат на теб като на не знам....животно може би..🤔 Лош спомен ми остана за жалост...

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Акушерката Анна Панчева беше моето слънце в родилна зала, жива и здрава да е тази жена още дълго време и да поема рожбите ни.
Изражда ме Джейлян Хашим, не искам нито да чуя за нея, нито да я видя.

# 643
  • Мнения: 1 274
Анна Панчева възрастната акушерка ли е..?
Аз много се разбирах с една акушерка възрастна,мъжко подстригана с очила..И една ниска,слабичка с дълга бяла коса,имаше и една с червеникава коса малко мургава,много пекарни и добри.Жалко не ги знам по имена.От д-рите тази Хашим най-ми харесваше.И се интересуваше как съм и винаги беше усмихната..Мюмюнова последните два месеца от бременността ,ми водеше ЖК..и тя ми харесва..
А какво се случи при теб с Хашим..?

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Случи се това, че спореше, че не може да усещам иглата, докато ми ши шийката, при 40 минити раждане имах 45 минути шевове. Всичко ми беше в пълно съзнание, без милиграм упойка. Чувствах се през цялото време като агне покрай Великден, само дето не съм заколена преди това.
Анна Панчева, е възрастна, нормално висока може би към 1.60, слаба, с дълга коса бяло-руса, слънце пак казвам. Идваше ми да се вгуша в нея, когато ме закара към стаята двата часа, след раждане.
След раждането вече, където ми беше престоя до изписването, акушерка имаше късо подстригана, с очила, полякиня тя беше другото слънце /и на мен сега ми изхвърча фамилията й/, разкошна жена. Моля се да има хора като тях, защото това е една чудесна професия, доста опорочена за съжаление на нашата географска ширина.
Мюмюнова ме е преглеждала в самото начало на бременността, че прокървих и директно в Окръжна отидох, след това беше на смяна преди да родя, и тя е мила, отзивчива и внимателна. В нейната смяна имаше и една жена, пак в зряла възраст, с червеникава коса мисля, че беше в Тракия живее, която се занимаваше с тоновете на бебето, също беше готина.

Общи условия

Активация на акаунт