Прочистване на организма от паразити

  • 224 923
  • 583
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 7 015
Дайте го с плодово пюре от т.нар. паучове. Малкото дете така го залъгвам Grin

# 511
  • Мнения: 2 396
Не яде такива неща, а и това мирише много силно.

# 512
  • Мнения: 321
Аз разтварям в малко вода и давам вечер със спринцовката от бебешкия панадол. Така няколко пъти Simple Smile

# 513
  • Мнения: 2 396
Да, за нормално дете сигурно минава и без спринцовките, но тук става въпрос за дете с проблем и нещата са извън контрол. За сега единственото ,което успях да пробутам е тинктура невен в сок/мляко - тя по друг повод. Витамин Д и Б12 слагам в Саностола / той много го харесва, но....той пък няма внос и като свърши пак съм в изходна позиция /.

# 514
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Тройчатка на таблетки. В меки капсули са. Единствено леко мирише на билки. Може да се пробва да се махне от капсулата и сьдьржанието да се даде сьс сладко, мед, и тн. Сега пробвах да отдела капсулата😉 става много лесно. Само миризмата на билки е силна и трябва да се смеси с нещо друго ароматно. Може и чубрица, ако обича кьм нещо солено.

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 11:35 от Syn

# 515
  • Мнения: 2 396
Благодаря за идеята!
Таблетки не може да гълта. Освен да купя поредният лек на хапче и с него да опитам. Ще събера 100 неща, които няма да можем да ползваме.

# 516
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Капсулата се отделя, става много лесно. Горе редактирах.

# 517
  • Мнения: 2 396
Много благодаря за показаната снимка, мисля ,че ще е полезна и на други хора.

# 518
  • Мнения: 592
Явно при вас тънкият момент е да се сложи в нещо любимо. При нас се приемаше с вода, други майки го пробутваха със сок, някои с мед, който после разтваряха във вода.
Аз лично предпочитам течните форми, и от гледна точка на усвоимост и от чистота на продукта (без пълнежи).

# 519
  • Мнения: 1 028
Здравейте! Преди известно време моя много близка приятелка започна да изкарва някакви паразити. След ходене при двама лекари и изследвания по лаборатории, които в крайна сметка не установиха какви са точно, отиде на диагностика по Фол. Оттам й казаха, че са аскариди. Дадоха и някакви тинктури, пи зентел доста по-дълго от упоменатото време, но ефект засега нулев. Тя казва, че се чувства все по-зле и просто не знам как да и помогна. Обръщам се към вас с молба за препоръка на добър паразитолог в София, който да я насочва за изследвания, добавки, лекарства, защото до момента отникъде нищо. Всеки съвет и мнение ще ми бъде от огромна полза. Благодаря!

# 520
  • Мнения: 319
Здравейте! Преди известно време моя много близка приятелка започна да изкарва някакви паразити. След ходене при двама лекари и изследвания по лаборатории, които в крайна сметка не установиха какви са точно, отиде на диагностика по Фол. Оттам й казаха, че са аскариди. Дадоха и някакви тинктури, пи зентел доста по-дълго от упоменатото време, но ефект засега нулев. Тя казва, че се чувства все по-зле и просто не знам как да и помогна. Обръщам се към вас с молба за препоръка на добър паразитолог в София, който да я насочва за изследвания, добавки, лекарства, защото до момента отникъде нищо. Всеки съвет и мнение ще ми бъде от огромна полза. Благодаря!

Сигурно ли е първо,че това с метода по Фол наистина показва паразити и какви че по едно време всвки дето стъпваше на биорезонанс имаше паразити, на втория въпрос
Ако е от София ,мисля там имаше болница по паразитология

# 521
  • Мнения: 1 028
Аз също не съм запозната дали на 100% може да му се вярва, но е факт, че има нещо със сигурност. Точно в тази болница беше ходила и и бяха казали, че си въобразява. Затова толкова отчаяно търся препоръка за лекар, тъй като повечето са оле мале.

# 522
  • София
  • Мнения: 68
И на сина ми по метода на Фол казаха паразити, но после ходихме на компютъра диагностика и нямаше нищо. Странното е че само с пробиотици е по-добре, дори няма това усещане вечер в корема. Възможно ли е да са паразити се чудя


Аз също не съм запозната дали на 100% може да му се вярва, но е факт, че има нещо със сигурност. Точно в тази болница беше ходила и и бяха казали, че си въобразява. Затова толкова отчаяно търся препоръка за лекар, тъй като повечето са оле мале.

# 523
  • Мнения: 2 396
Не е вярно, че при диагностика по Фол на всеки излизат паразити. При нас от 3-ма -аз и двете деца, излезе само при едното и то точно това, което контактува с дворно куче. За лечението не мога да помогна, от 2 дни сме на Парабаланс кидс. Контрола имаме през август.

# 524
  • София
  • Мнения: 3 044
При нас Парабаланс кидс помогна уж за глистите на детето.

Общи условия

Активация на акаунт