Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 837
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 639
Който е играл в играта на Бейлис, дано има някой от нас :
Благодарим, че посети Baileys Café!
Играта приключи на 31.03.2017 г.
Ивелина Джафарова
 СПЕЧЕЛИ ДИЗАЙНЕРСКИ ДИВАН.
Румяна Качарова
 ЩЕ СЪЗДАВА НЕУСТОИМИ BAILEYS МОМЕНТИ С ЛУКСОЗЕН СЕТ ЗА КАФЕ.

ЧЕСТИТО!

# 526
  • Мнения: 320
Мереленда, честито, със здраве да си го ползваш! Не се ядосвай, поне имаш някакъв късмет, колко хора го искаха миксера....Ако те успокоява, че не си само ти, да ти кажа, че и аз така днес - регвам се, и след малко хлебопекарната спечелена,  моя код нищо не печелеше. Толкова мрънках за пуста хлебопекарна, ама на - късмет си нямам.
Но винаги ми става драго като видя съфорумка да печели!

# 527
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Нищо не се знае, има време. Wink

Много се радвам като прочета тук, че някой е спечелил нещо, дори и да е една чаша ми става много мило. Hug

# 528
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Търсите ли зайчето в Бургас и Варна....

Какво е това зайче?

П.С. Сетих се - зайчето на Линд.

# 529
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Мереленда, честито, със здраве да си го ползваш! Не се ядосвай, поне имаш някакъв късмет, колко хора го искаха миксера....Ако те успокоява, че не си само ти, да ти кажа, че и аз така днес - регвам се, и след малко дали хлебопекарната, ама моя код нищо не печелеше. Толкова мрънках за нея, ама на - късмет си нямам.
Но винаги ми става драго като видя съфорумка да печели!

И на мен така  Simple Smile, даже оня ден една приятелка ми каза:"какво толкова се радваш, разбирам ти да си спечелила?", а аз подскачах по повод красивия подарък на Лаленцето. Ето, още не съм ѝ го честитила, и на други спечелили момичета и момче/та също, защото, като ме завърти колелото, темата отиде напред с няколко страници и аз изключвам какво съм щяла да правя и пиша. Така че, честито на всички спечелили, без значение какво, просто е приятно, и късмет на останалите! Приятна е и атмосферата в темичката, аз направо си почивам, като вляза да чета, сУщи релакс! Simple Smile Peace bouquet

# 530
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Абсолютно, тази тема и още една от сериалните ми е любима + темата за любители на котки. Heart Eyes
Много ще ми липсвате като замина, няма да участвам в игрите, но ще споделям перипетиите на брат ми и ще ви навестявам от време на време, но ще чета всичко. Hug

# 531
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Сникърсите никакви ги няма Simple Smile

# 532
  • Мнения: 883
Аз пък да си имам късмета... Вчера вечерта намерих сникърс, ама викам айде утре ще снимам и кача на сайта, нали има време до неделя  newsm78 заблудена работа. Сега и на мен не ми дава да кача снимка

# 533
  • София
  • Мнения: 1 375
Сникърсите никакви ги няма Simple Smile
Вчера намерих в Лидл, естествено ги бяха скрили най-отдолу, но аз старателно си отворих една кутия и си взех два. Laughing

# 534
  • Мнения: 1 437
София мел за козунаци в кауфланд ли е на промоция тази седмица  newsm78

# 535
  • Мнения: 10 874
Лабрекс Heart Eyes Hug

Освен крема наскоро друго не съм печелила, а и отдавна си получих всички чакани награди, но точно това, за което сте писали, изпитвам и аз. Всеки път като прочета за някоя награда и ми става едно мило. Heart Eyes Казвала съм вече, че темата ми е сред любимите и всъщност вие сте причината за това, надявам се дълги години да просъществува и все така да си споделяме емоции около игрите и спечелените награди. Наистина е много зареждащо. Hug

# 536
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Другаде по света има ли такива неща игри има, но да е превърнато като хоби при нас? Simple Smile

# 537
  • Мнения: 11 778
Мереленда, честито, със здраве да си го ползваш! Не се ядосвай, поне имаш някакъв късмет, колко хора го искаха миксера....Ако те успокоява, че не си само ти, да ти кажа, че и аз така днес - регвам се, и след малко хлебопекарната спечелена,  моя код нищо не печелеше. Толкова мрънках за пуста хлебопекарна, ама на - късмет си нямам.
Но винаги ми става драго като видя съфорумка да печели!
А, не се ядосвам, просто ми направи впечатление, че паралелно и хлебопекарната падна с миксера. Иначе миксер читав нямам, само с една бъркалка ми останаха, но аз рядко и ползвам. Та тъкмо на място ми идва, да си имам един.
Играех за хлебопекарна за свекърите, че разчитат на моя късмет.  Laughing

# 538
  • Мнения: 320
Тя и мойта майка моя късмет чака, аз хлебопекарна си имам.
Ще има да почака. Да й купя после от тези, които са спечелили хлебопекарна и ще я продадат в олх.
Здраве да е ! Празници идат, та да опаткаме брашното от играта! И да напуфтим от плюскане още задните части, че сал тая зима малко беше.
 bouquet

# 539
  • Мнения: 11 778
Аз запаси брашно в момента нямам. Купувам по едно когато ми трябва  Embarassed
Снощи взех едно, днес изведнъж нещо ме бутна да регистрирам. Влязох, видях че има една спечелена хлебопекарна и 2 миксера, незнайно кога спечелени и просто регистрирах кода. Без определен час и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт