Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 800
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 111
Момичета, струват ли си парите за този панталон/анцуг?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=59237

Трябва ми точно такъв, черен, но се чудя дали цената е ок  Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 2 208
Ок си е цената според мен, даже към ниска.Но е хубаво да си прецениш на място материята.

# 737
  • Мнения: 69 284
Подобни понталони има и в ХМ. Цената е нагоре с малко..Точно черен не помня имаше ли,но съм купувала черен с шарки..
От лидл имам подобен черен...но ми е голям и широк и дълъг..номера не помня,но сигурно е С. Виж ги на място...да не ти е като шалвар...

# 738
  • Мнения: 65
Здравейте! Гледам новата брошура и да попитам за мнение за уреда за почистваане прозорци? Благодаря!

# 739
  • Мнения: 69 284
Оооооо..вземай го,после ще ми целуваш ръка от благодарност.. Laughing
По великден вадих моя,не съм го зареждала даже...имаше си ток от есента...бръм-бръм и готово...

# 740
  • Мнения: 65
А след него забърсва ли се?

# 741
# 742
  • Мнения: 811
 bouquet Здравейте и от мен!
Аз съм с питане за турбо четката от следващия четвъртък. Моля за отзиви, ако са я пускали преди.

# 743
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888
Някой питаше за дрехи за бременни - другата седмица ще има http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=1455  Wink

# 744
  • Мнения: 69 284
А след него забърсва ли се?
Аз не.
Може само до дограмата да се търне..но лично аз не виждам смисъл..
Хубаво намокряш стъклото,размазваш и разнасяш и с две движения надолу е изчистено...

# 745
  • Мнения: 65
Благодаря за разясненията Simple Smile

# 746
  • Мнения: 5 111
Значи ще се ходи за долнището. Иначе гледам прИмоция на любимия ми леберкез  Heart Eyes И много пилешко. Ще се ходи.  Laughing

# 747
  • Мнения: 4 630
Някой ще ходи ли днес за тениски, да каже плътно трико ли са или прозиращи тънки...Разтегливи ли са? С две думи стават ли тениските?

# 748
  • Мнения: 69 284
Значи ще се ходи за долнището. Иначе гледам прИмоция на любимия ми леберкез  Heart Eyes И много пилешко. Ще се ходи.  Laughing
И вратленце има на прИмоция...ще се ходи.. Laughing

# 749
  • Мнения: 48 197
Съвсем обикновени са
И много уголемени
Аз взех по две на човек, повече не ми трябват
Другата седмица ми харесаха тениските от еко памук

Общи условия

Активация на акаунт