Модни консултации - 29. Пролетна и цветна тема за мода и красота.

  • 124 807
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 306
Браво! Мой пропуск Sad

# 196
# 197
  • Мнения: 1 024
Като цветове: със светло сиво, светъл деним, бяло, жълто, пудра, крем.
Мисля, че ще стои добре на дънки или дънкова риза, нещо бохо - дълга цветна пола или рокля, плетена федора, равни сандали, кецове.
Аз имам подобна в горчица и нося с гореизброените, само че в други цветове.
Ей с този модел дънки също много ми харесва.
Скрит текст:
Още малко визии, на които мисля, че отива подобна чанта.
Скрит текст:




Дантелената пола от предната страница я виждам с подобна блуза, обемни обеци с камъни в черно и златно и прибрана коса.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 15:16 от Kalitea

# 198
  • София
  • Мнения: 157
Моля ви за идея за облекло за официален случай за 6 май - ще бъдем в градина на открито, вечерта , предполагам ще е студено.
Пробвах рокля и сако , но не ми харесва.
Мислех си и за гащеризон със сако или пък рокля с дълъг ръкав  newsm78
Имате ли идеи , ако може и снимки

# 199
  • Мнения: 5 060
Kallitea, мерси, че си отделила време.
Засега съм я замислила с тъмно синьо или черно. Със светли дънки и бели тениски е ясно,и на мен ми харесва така. Ще я използвам като акцент и нямам смелост да я сложа с шарена комбинация.

# 200
  • Мнения: 22 433
Мохини, бих я сложила на всичко.
Особено пък на шарени топове, блузи.

На 6ти май вечерта вероятно ще е хладно. Бих заложила на дълъг ръкав и евентуално лека жилетка ако ми стане съвсем студено.
Идеята за навън в този месец от годината не е от най-удачните.

# 201
  • Мнения: 13 284
Мохини много ми хареса чантата.
Лилаво с млечно кафяво е една от любимите ми комбинации, виж сиво графит също, виждала съм и с патладжан също много ми харесва.
Вземи взъхновение от люляка,лилав със зелени листа и кафяво стебло

https://www.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=pur … mp;term_meta[]=purple%20and%20brown%7Cautocomplete%7Cundefined
С многоцветието и шаренийките трябва внимателно.

 koleva_nelka , някакво връхно не можеш да избегнеш,трябва да имаш някакво, зависи деня какъв ще, вчера бях така в градина, цялата вечер си изкарах по риза и цял ден и вечер си разкарвах сакото в ръка, а младите нали им ври кръвта се бяха пуснали по потници и голи ръце.
Дай някакви снимки какво си представяш

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 17:08 от zari65

# 202
  • Мнения: 5 060
О, Зари, изобщо не се бях сетила за кафяво, но много ми допада, особено с шоколадово.
Много ми харесва и на мен чантата, само ходя през 5 минути да си я зяпам.  Crazy

# 203
  • Мнения: 13 284
 Simple Smile Много е сладка наистина, 2 с ресни си бях взела миналата година и докато им дойде реда щерката се прибра , видя  ги и ми ги взе, та завиждам Wink

# 204
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Аз да предложа нещо по-така - коралово  Crazy

# 205
  • Мнения: 7 848

Доста нестандартно, но ми допада. Може би защото харесвам и лилаво и розово.


# 206
  • Мнения: 1 894
на мен най ще ми харесва с faded floral или изобщо бледи цветни щампи.

Скрит текст:
пример:

# 207
  • Мнения: 892
За мен лилаво си отива на първо място със зелено, кафяво също е добра идея, корал/розово също ми допада. Жълто също си отива с лилаво, но не е моят цвят, но някои им отива  Simple Smile

Аз бих си взела подобна, но в патладжанено.

# 208
  • Мнения: 5 060
Не знам как се вижда на вашите монитори, патладжан е цвета, но по-светлите му оттенъци. На компютъра я виждам сурово лилаво, не се сещам за пример. На телефона я виждам почти като реалния цвят.
Благодаря ви за предложенията, всички са хубави.

# 209
  • Мнения: 892
На мен повече ми прилича на люляково, но и това е хубав цвят, наскоро си взех потник за спорт в такъв цвят.

Общи условия

Активация на акаунт