Полет чука на вратата - октомвийчето търкаля се в кревата- тема 11

  • 29 851
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 706
Ама ти каза да не я давам чиста, пък аз тъй направих  hahaha

# 76
  • Мнения: 1 117
Chuby аз дадох картоф,тиква,морков и пъщарнак .Следващия мисля да ми е броколи .От плодовете банан и круша е яла после ябълка. Не давам пюре от днес утре приготвям точно за деня ако остане малко го хвърлят.

# 77
  • Мнения: 1 242
Хмммм Heart Eyes
Първи опит за заешко със моркови и картофи претърпя крах,беше купешко и плю кат гаубица newsm78

# 78
  • Мнения: 19 706
Поли, чепато е като теб, туй хубаво дете  Heart Eyes

Аз пък готвя за два дни и прибирам в хладилника. Даже сега сготвих и замразих до петък включително.

Иначе купих вчера пуешко филе, разфасовах и прибрах за другия месец. Та съм готова да правя заешко, пуйка и пиле вече  chef

# 79
  • Мнения: 1 426
Днес се завъртях в един био магазин. Взех ГХИ за зеленчуковите пюрета и кокосово масло за плодовите. Аз намазах Duo Swirl Chocolate. Имаше и каши на Organix взех му и от тях да пробваме. Дадоха ми някаква книжка да чета за някакво изследване по пръстовия отпечатък на детето какви дарби и таланти има, за да се развиват от рано.  newsm78 hahaha
Сега ще се пообразовам малко.  Joy
Току виж не съм разбрала, че има художествена дарба и  съм лишила света от новия Пикасо.  Joy
С неговото чувствително стомахче и аз се чудя каква да я мъдря за следващите зеленчуци.
Картофено пюре се е случвало да дам и на следващия ден. Просто защото си отделих в друга купичка без АМ. Предните дни забравях и ми се налагаше да изхвърлям. Не намирам разлика във вкусовите му качества, така че бих давала отново.

Едит: Кристи, какво пуешко си взела? И от къде? А заек? Споделяй си без бой.  hahaha

# 80
  • Мнения: 19 706
От Лидл. И двете бяха много свежи и ми харесаха. Ти в кой био магазин миткосва?

# 81
  • Мнения: 1 426
На бул. България от страната на мола на двеста метра нагоре към Витоша.
Ох, с този Лидъл... явно трябва да се замъкна някой ден натам, нищо, че хич не ми е удобен.

# 82
  • Мнения: 19 706
Аз май ще се завлека до био магазина в мола на Цариградско. Бил уж много добре зареден.

# 83
  • Мнения: 2 769
В тази, която аз искам да го давам, е прием от десет месеца, а тогава със сигурност няма да е проходил. Но първо ще ходя да огледам на място и така ще решавам.

Аз започнах с тиква, пащърнак, сладък картоф. После вкарах обикновен картоф, тиквичка и морков. Седмият ще ми е зелена чушка.

Дай му круша сега за следобедното хранене и ще видиш, че започне да яде и на обяд  Peace

И аз така мисля да започна захранването. Днес почна с тиква, 2 ч.л. голяма гадост му беше.
Кристи, по 5 дни на зеленчук, нали? Аз не мисля да прави паузи, свърша тиквата, айде пащърнак, за месец би трябвало да включа всички зеленчуци.  Peace Peace

# 84
  • Мнения: 13
Привет, мами. Да се разпиша и в новата тема  Simple Smile
Първо честити месечинки на всички  bouquet Да са здрави и щастливи всички бебоци и мами!
Моя синковец ака веднъж на 3 дни вече от един месец, но той е изцяло на кърма и било нормално. Не се притеснявам, защото не дава никакви сигнали за неразположение, та смятам че си е ок.
В неделя уж започнахме захранване, защото да посяга към чиниите ни когато се храним и реших, че вече е готов. Обаче трети и четвърти зъб са на път и удряме на камък. Досега съм предложила тиква,морков, броколи, авокадо, банан и круша, съответно уважи малко само плодовете. Карам го спокойно и хаотично ЗВД.
Поздрави на всички! Hug

# 85
  • Мнения: 19 706
Ихааа, много зъби  Grinning Моят ни един няма още!

Помбер, по три дни карам. И само тиквата беше на по лъжички в началото. Всички други зеленчуци си ги вкарвам по-смело като количество, но винаги в комбинация с други. Примерно, пащърнакът го вместих с тиква. После към тях добавих и сладък картоф. Имах и четири компонентно пюре в един момент  Mr. Green

Само картофът го вкарах отделно, но той пък беше с рапичното олио.

Днес ще предложа ябълка за пръв път. Давам я 50/50 с круша  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 1 242
И кво са кокорчиш че даваш 50/50,давай смело бе,кво? Аз я избягвам за сега ябълката Crossing Arms
Ходих за тортичка,ма се върнах с руло от шампанско и череши. Налагам вето на шоколада,че освен сина и Гери,нещо сме напълнили трътките Naughty

# 87
  • Мнения: X
Днес дадох круша. Много се хареса. Иначе от зеленчуците май най-надобре се приема карфиолчето, та мм вика да й дам направо туршийка.

# 88
  • Мнения: 19 706
И кво са кокорчиш че даваш 50/50,давай смело бе,кво? Аз я избягвам за сега ябълката Crossing Arms
Ходих за тортичка,ма се върнах с руло от шампанско и череши. Налагам вето на шоколада,че освен сина и Гери,нещо сме напълнили трътките Naughty
Честно казано, беше ме шубе дали ще му хареса, защото беше по-кисела, ама се изяде.

# 89
  • Мнения: 2 769
Мерси, cristi!

Айде НОИ снесе днес, честито!

Общи условия

Активация на акаунт