Полет чука на вратата - октомвийчето търкаля се в кревата- тема 11

  • 29 882
  • 728
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 733
Моля Hug

И на мен са ми превели парите Simple Smile

# 91
  • Мнения: 151
И аз да се запиша накрая  Simple Smile
Честити месечинки на бебешоците на Поли, Ели и Кристи. Да са послушни, по-малко да плачкат и повече да се усмихват и най-вече да са много здрави Hug
Аз до момента зеленчуците ги подкарах така: Тиква, картоф, пащърнак, морков, тиквичка, батат, броколи.
Понеже шушка ака веднъж на 2 дена и то доста гъсто, започнах да давам круша след обяд, но нещо не виждам ефект. Мисля и със слива да опитам, че много се мъчи хайванчето така Sad
Поне ревливия период отмина. Доста дълго продължи този път. От 2 дни е ангелче, дано да не е за кратко, че очаквам и зъбчаци всеки момент.

# 92
  • Мнения: 1 118
Благодаря ви за хубавите пожелания, момичета  Hug

Кристи, био магазина в Дъ Мол Био Балев ли е? Ако да, има такъв до Коста кафе на входа на Южния парк откъм фонтаните, предполагам, че ти е по-наблизо. Аз там ще търся на Холе някои продукти, пюрета и каши, че чух добри отзиви за тях.

# 93
  • Мнения: 19 733
Да, на Балев  Simple Smile Не съм обръщала внимание, че го има и до южния парк  newsm78 Ама в мола ще се паркира по-лесно, а предпочитам да имам багажник  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 1 426
Кристи, струва ми се, че с няколко кошници ще се пазарува.  Joy
Аз не мога да се сетя къде е точно този магазин там, обръщала съм внимание, че има млекарница Добрев, но не и био магазин - иначе бих го овършала. Ели, благодаря за информацията.
Малкият спи вече час и половина - не ми се мисли нощес какво ще правим.  Joy
Мисля от сега да ви разпратя покани за пижамено парти.  hahaha

# 95
  • София
  • Мнения: 1 309
Приемам поканата  Laughing Зверчето спи, ама аз ще се правя, че имам задачи. Мисля, че ме е налегнала пролетната умора. Уморена, неадекватна съм, но си имам задачи. Едва се влача.  Confused

Днес - пиле, което смесих със сладък картоф, морков и праз. Много, много се хареса това пиле. Яде с такова удоволствие, всичко си изяде  Simple Smile Друго си е мръвката.  Mr. Green Утре пак.

Слетобед банан с ябълка. За пръв път дадох сурова ябълка. На всичкото отгоре уж я пасирах, ама останало едно парченце, че и бая голямо. Незнам къде съм го проспала.  Tired Като се задави, много бързо взех да реагирам. Изплю го и слава богу, а на мен ми стана много виновно.  Tired

Имам си очила вече  Party Сега ще свиквам с тях. Те са за постоянно носене. Те и предните бяха, ама се ослушвах. Момчето в магазина обаче ми беше много забавен. Каза да не ги нося  Laughing На отговора защо, реши че са за компютър само и пред него да си ги нося. Обяснявам аз, че са за постоянно, а той ми вика - поне не шофирайте. Не му вдъхнах доверие и това е  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 19 733
От утре направо с прасешко hahaha

# 97
  • София
  • Мнения: 1 309
Свърши  Blush

# 98
  • Мнения: 19 733
Пуууу, пък аз се мъча с някакви салати Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 1 117
Купих си каша на Хипа а,Хип 2 в била цял месец е на 30 лв,но в тъпата била нямаха броколи. Търсих и в плод и зеленцук няма.Утре ако няма и във фантастико ще купя замразени .Таткото е нощна и ние двете гледахме мастър шеф и изведнъж мойта заспа..Викам си айде останах сама Laughing Сложих я да спи изчаках малко и влязох да се къпя.Излизам и  гледам я смее ми се... Приспивам,но не ще ...айде сменяй папмер ,хране и пак приспиване . Айде момичета лека нощ

# 100
  • София
  • Мнения: 1 309
Утре, по план, и аз ще се мъча така.   Laughing

От няколко дни се е "очовечило". Любопитно, вири муцунка  Crazy Направо ми казва: "Здравей, свят! Тук съм и съм готов за теб!"  Heart Eyes

Вчера откри, че имаме котарак в нас.  hahaha Ей, само го следи с поглед. Котаракът продължава да го избягва и не дава да го доближи. Обаче, вчера се озоваха на леглото, почти един до друг. И малкият замахва с ръка, котаракът прибира опашката  hahaha Малкият се смее. Ох, как се размечтах - викам си, че това е перфектната играчка и занимавка  Mr. Green Няколко секудни по-късно, котаракът реши, че му пречим да спи и се изнесе в незнайна посока.

По-късно вечерта даже го милвахме. Голям смях падна, с глас му се смее.  Laughing

# 101
  • Мнения: 19 733
А с космите как се оправяш? Или котакът не се скубе?

# 102
  • Мнения: 2 288
Патето, отдавна откри кучето, въпреки че от няколко месеца живее на двора, дори съм сигурна, че понякога мрънка, защото иска да го гледа. Излизаме на двора, млъква и не не го изпуска от поглед. Скоро отново ще си е у дома с нас  Heart Eyes.
Кристи, аз мисля да й взема фурминатор, защото много се скубе и ми е трудно вече да поддържам буйната й грива. Днес я подстригвах и къпах, и накрая запазих час при кучешки фризьор, грумер ли се казваше   newsm78. Дано успее да й оправи козинката, че след моето касапско подстригване, жал ми стана как я офъках  Embarassed. Предните години беше по-лесно, защото живеейки на топло не пускаше толкова козина, ама по цял ден в тоя двор е като гривата на лъв  Shocked
Едит
Ани, търси в големите аптеки или в дм, там е пълно с продукти на хип, аз също тях купувам и там са на нормални цени. В магазините ми се струват доста завишени  newsm78

# 103
  • Мнения: 1 117
Pure_nature мерси така е права си ...От аптека медея имам карта и си трупам точки или пари...

# 104
  • София
  • Мнения: 3 318
И аз купувам кашите на хип от Медея, за 6 и нещо. В Т маркет в квартала за мое изумление видях също, и то с лев надолу Shocked Естествено, вече бях заредила здраво.  hahaha Овесената каша при нас среща греда, но царевицатааа..., ооо, царевицата!@ааа ..... Grinning Heart Eyes Joy  hahaha
Днес купих студено пресован зехтин, за да му капвам по мъничко  Heart Eyes Купихме и седящо столче за колата, успях да намеря абсолютно същото като на баткото  Flutter няма да има разправии, ура  Whistling
Благодаря за поздравите за месечинката!  Heart Eyes Купили сме свещичка седмичка, но не сколасваме вечер да седнем за снимка, а не ми се иска да е без таткото  Party Утре обаче снимам - със или без таткото!  Crazy
Честити месечинки и от мен!  Heart Eyes
 Зъбчетата ще ги снимам (даже май вече щраках  Mr. Green ) и ще гледам да кача снимките скоро Party

Общи условия

Активация на акаунт