Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 321
  • 836
  •   1
Отговори
# 810
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Честит празник на празнуващите днес. У нас са двама -детето и мама, да са ми живи и здрави.
За пръв път днес нямаме никакви ангажименти, ще спим - та ще пропуснем църквата. А и тук е отворена само до 10 сутринта.
Имаме си котарак. Появи се заради змиите. Определено намаляха значително. Спи затворен в кабинета, че иначе в 5 е вдигнал цялата къща на крак. Беше се научил да отваря вратите и ставах на всеки час да го прибирам и се озова с резе на вратата. Иначе е много социален и подозирам в предишния си живот е бил куче -тръгваме да караме колело -следвани из махалата, няма го -излизам, извиквам го по име и се появява.

# 811
  • Мнения: 22 036
Някой пече прасе и явно го прегаря. Така мирише, че утре пак ще трябва да пера. Изкушавам се да повикам пожарникарите, поне да не ми замине напразно вечерта  Mr. Green

# 812
  • Мнения: 811
Здравейте
Мерси Цвети
Честит имен ден на всички цветя в темата.
И аз празнувам днес - Диляна ми е истинското име Simple SmileТа съм валерианче и обожавам името си и днешния ден.

Бях навън допреди малко
Видях се с нашите ,че ми бяха на гости Simple Smile

Сега си почивам че довечера ще се събираме с колеги

# 813
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 877
Синът ни има котарак, който явно се изживява като куче. Усеща го, когато синът ни се прибира, и моментално се строява на вратата да го посреща. Голям смях пада, когато дойде време за хранене - сяда пред купата и чака. Докато не му разреши синковецът, не пипва храната. Само не знам как ще се спогодят с кучето ни, когато се приберем. Миналото лято в началото се обикаляха, после почнаха да играят, заедно спяха и заедно се хранеха.
Скрит текст:



Решила съм да пробвам нов сладкиш днес, ако стане, ще се похваля  Mr. Green.
Слънчево и топло е при нас. Използвах времето, да засадя новите мушката. И ще се опитам да подстрижа кучето.

# 814
  • Мнения: 6 728
От два дни не се чувстам никак добре, лошо ми е, стомаха ми се обръща от миризми и имам силно главоболие.Днес се светнах да си премеря кръвното.95/65 измерих, което за мен е ниско, принципно ми е 120/80 и сега се опънах малко на спалнята.Синът ми ми донесе 3в1, щерката вода, а мъжо изчисти с прахосмукачка Mr. Green кой като мен.

# 815
  • Мнения: X
Като изключим, че готвих, днес се размазах от мързел. Цял ден филми, четох си книжката и се видях с мама. Ще излезем за 2-3 часа,но нещо не ми се излиза особено. Сутринта бях по-навита, но сега ентусиазма ми падна нещо.. Rolling Eyes но утре съм втора смяна, няма да ставам рано. Другото хубаво е, че работната седмица ще е кратка.

# 816
  • Мнения: 2 016
Точно заради теб влизам, Цветенце  Simple Smile
Честит имен ден, желая ти да си здрава, сигурна съм много обичана и бъди така завинаги и ден отгоре. Hug
Приятна вечер ти желая  bouquet

# 817
  • Мнения: X
Благодаря за хубавото пожелание, Ша. Heart Eyes bouquet

# 818
  • Мнения: 6 304
Честит имен ден и от мен Цвети, също така на всички други, които празнуват днес bouquet

# 819
  • Мнения: 39 537
Аз след поредния пикник пека баница, пиле(в етажа на брат ми), направих чийзкейк, остават ми салатките.
Даун, разкошни снимки!
А на Яна кучето е НАЙ-най!
Пак да честитя празника на всички!
Имаме си бебе. Една съученичка днес е родила момченце!

# 820
  • Варна
  • Мнения: 6 340
Честит имен ден на всички празнуващи!
Да сте здрави и обичани!
Днес с детето пазарувахме дрехи. Най-вече аз бях късметлийката. Simple SmileМного обичам като ми хване нещо окото, да се харесам.
Само дето, най-накрая, като пробвах едни дънки, не знам какво толкова се извъртях и пак ме хвана болката в таза.
Сега лежа и чета.

# 821
  • Мнения: 3 609
Честит имен ден на всички празнуващи, да сте здрави и щастливи!!!

Аз карах снощи до Пловдив, днес наобратно, няма жертви. Пловдив е прекрасен град Heart Eyes Обожавам го. Видяхме се с любими приятели, много хубав уикенд беше. Завиждам на живеещите в Пловдив, наистина..

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/17 … e&oe=598D5EBD


https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/178 … c&oe=59877445


https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/178 … f&oe=598FD907

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/178 … 0&oe=595CCB8A

Диетата ми отиде по ягодите ..сега ще ям малко, доколко мога, защотл съм яко освирепяла и след Великден, отначало.. ooooh!


# 822
  • Мнения: 5 374
Честит празник на празнуващите днес! Бъдете здрави!

# 823
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet!
Добре си прекарваме,софри,разходки и раздумки  Heart Eyes.Утре вечер-на обратно. Бая студ събрахме Crossing Arms.Добре,че в последния момент смених концепцията и се пооблякохме. Crazy.

# 824
  • Мнения: X
Честита Цветница на всички и от мен.  bouquet


Снощи с една приятелка от Германия до посред нощ празнувахме по скайп, сега тук с една грапа...

Общи условия

Активация на акаунт