Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 385
  • 836
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 18 679
По твоята, да, стриктно я спазих, много вкусничко се получи Peace Отстрани една салатка от печени червени чушки с чесън и магданоз и....сега се моля да не тръгна да раждам, че ще ме сложат в изолатора с пакетче ментови дъвки hahaha

# 91
  • Мнения: 18 057
Жаки, скъпи са, но са супер  Peace Ние сме с Екон, но ако можех да си позволя бих взела Дормео+ възглавниците им.

# 92
  • Мнения: 22 528
Снощи правих мусака, но Борис отказва да я яде. Simple Smile
Искал пържени картофи...така че пържих картофи тази вечер.

Жаки, аз моя Дормео го купих преди 9г., тогава размер 140х190см ми излезе 750лв.
Със сигурност са вдигнали цените оттогава, но и моето легло беше сравнително малко.
А и оттогава доста модели нови излязоха.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Обичам фрезии ,лалета и нарциси.Много мразя натруфени букети с пет вида цветя, също гербери и рози-много са ми помпозни.
Прахосмукачката ми е с воден филтър,малко играчка като се чисти,но не вдига прах,мъжа ми е асматик и заради нея я взехме.
Терасата ми е южна, до обяд голяма жега,виреят петунии,еленски рога-не знам официалното име,едни дълги лилави листенца,цъфтят лилаво. По-на сенчица слагам босилек и разни устойчиви на студ и жега-сукулени.

# 94
  • Мнения: 11 742
Жаки, ако ще даваш пари по-добре си вземи Магнифлекс.
Дормео са просто тв реклама. Не са лоши, но не и за тези пари.
 

# 95
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Ей, значи, през последните дни все нещо ме боли и само пъшкам. Тъкмо ми се успокои ченето от лечения и упойки и днес ме хвана таза от едната страна. Чак болкоуспокояващо пих. Старост-нерадост май.
А утре ще имам скъпи гости, които не съм виждала от 1 година. Ще си ги посрещна пък, само да съм на крак.
Ходих до най-близкия магазин за детски играчки. Купих за утрешното гостенче картите с маркера. Simple Smile Много ми харесаха. Добре, че имаха, че пъзелите бяха повечето с картинки за момиченца в момента. Решила съм да играем на топло-студено с малкия гостенин, докато си намери изненадата. Нямам търпение! Simple Smile

# 96
  • Мнения: 14 394
Добър вечер!

Да се разпиша по-качествено аз.

Рая, радвам се за резултатите  Hug

Цветя обичам, ама не им разбирам особено. Имам 5 орхидеи в момента, най-старата за първи път цъфти като хората откакто я имам, една е на умирачка, другите ще ги видим. Ама не им е подходящо мястото, това е проблема, но за момента друго няма. В къщата ще има. Иначе в градината имам много цветя, половината не ги знам какви са, дано да не ги уморя.

Много работа днес, много. После ходих на йога пак - виждали ли сте как се сгъва дъска за гладене на щ? Същата съм  hahaha Докато се разгъна и разтегна бая ще трябва да походя, но ми харесва и ще съм упорита. Само дето съм перманентно с мускулна треска...

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Кино на 3 Д и аз недолюбвам  Crossing Arms, а 4 Д-съвсем  Naughty.
Цветя уморявам много сполучливо.  bowuu.
Снощи си счупих лаптопа  Confused,ползвам на детето,с различна клавиатура е  и ми е тегаво. А детето взе,  че се разболя  Tired.Схванат му е вратът от снощи,ама до толкова, че го избива на рев  Sad.Мажа го с Диклак, сега и Т вдигна  Tired.Пфу, съжалявам, че снощи му се накарах  Embarassed.много се надявам до четвъртък да се оправи и да пътуваме по план  Praynig

# 98
  • София
  • Мнения: 18 679
Моята на 90% умряла орхидея се свести със следните мерки:
Първо, махнах й целофана от саксията Embarassed Орхидеите се хранели със светлина чрез корените си затова се гледат в прозрачни саксии. Аз не знаех и си я държах, както ми я бяха подарили, в увита и вързана с панделка саксия. И далеч от прозореца - грешка. Така че второ - преместих я на перваза, цял ден да е на светло. Трето - пресадих я в по-голяма прозрачна саксия с нова смес за орхидеи - някакви кори са. Изрязах изсъхналите листа. И тя взе, че оцеля Shocked А беше една суха пръчка, бодната с корите! Сега дори е цъфнала с три големи кремаво-жълти цвята. Много се впечатлих!

# 99
  • Мнения: 4 188
 За матраци си говорите. Хвърлил съм око на този, но най - големият размер е 180-200, а спалнята ми е 200-200 newsm78, че и 12 процента намаление newsm78  https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi7zM38h4nTAhUCIpoKHaIjDH0QFggbMAA&url=http%3A%2F%2Fmatraci.bg%2Fdaytona-by-tonino-lamborghini-magniflex&usg=AFQjCNHotgGMys_nL6Jq1UHVH_AI1XoMgA

# 100
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
, че не е хубаво да се водят деца под 7-годишна възраст на 3Д. В Англия било забранено, не знам дали е така в действителност, обаче.

Съгласна съм, че не е хубаво, и аз не обичам 3Д. Но това за Англия НЕ е вярно.  Naughty Къде да видя рецептата с леща и картофи? Не че нямам идея как да се направи, но ми е интересно за сверка на часовника.  Wink
Жаки, как направи октопода?

# 101
  • София
  • Мнения: 18 679
Умма, в готварската книга са всички рецепти, на първа страница има линк Peace

# 102
  • Мнения: 4 303
Моята на 90% умряла орхидея се свести със следните мерки:
Първо, махнах й целофана от саксията Embarassed Орхидеите се хранели със светлина чрез корените си затова се гледат в прозрачни саксии. Аз не знаех и си я държах, както ми я бяха подарили, в увита и вързана с панделка саксия. И далеч от прозореца - грешка. Така че второ - преместих я на перваза, цял ден да е на светло. Трето - пресадих я в по-голяма прозрачна саксия с нова смес за орхидеи - някакви кори са. Изрязах изсъхналите листа. И тя взе, че оцеля Shocked А беше една суха пръчка, бодната с корите! Сега дори е цъфнала с три големи кремаво-жълти цвята. Много се впечатлих!
Това дали е вярно? Май Сбъдваща мечти беше показала прозореца си с орхидеи и не бяха в прозрачни саксии.
Да не би да греша пък и да е било други цветя?

# 103
  • Мнения: 14 394
На 3д и аз много мразя да ходя. Последно гледахме Красавицата и звярът, ми после бях като пияна, направо ми се омая главата от толкова мърдащи картинки и силни звуци. Не е за мен тая работа.

# 104
  • Мнения: 6 741
Умирам за сън Tired а вече пия кафе, защото времето минава неусетно.

Общи условия

Активация на акаунт