Пролетта настъпва вече и за ЮЛСКОТО човече!

  • 49 678
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 731
Аз преди 7 години имах външни и ходих при Росица Денчева да ми ги махне с лазер, защото не се махаха с нищо друго. От тогава нямам такива гадости. Тогава работеше в Полимед при мола на Стамболийски, сега мисля, че вече е завеждаща дерматологично отделение.

# 31
  • Мнения: 411
Alisya,да не ти пука,че има хора! Нека те погледнат, да си сигурна,че са само външни  Peace
Ее 4лв!Защо на мен тази ми каза 20лв?!?И за направление си мълчи като пукал! То от друга страна-важното е да се махнат,то е ясно че няма безплатен обяд Confused

# 32
  • Мнения: 1 782
Мен вътре ме гледа АГ-то миналия преглед....няма. Или поне товага нямаше.
Помоли я - какво АГ е !

# 33
  • Мнения: 304
Момичета,как ги отктихте тези неща? Има ли симптоми?  newsm78

# 34
  • Мнения: 411
Ами те като са външни се напипват когато се миеш и ако това,което напипваш не се махне за известно време,отиваш на гинеколог и така.Не е някаква супер страшна диагноза Peace

# 35
  • Мнения: 325
Morning..много яко за бисквитите Party
Аз никого не обвиних, но много се оказаха засегнатите...
Всъщност работя с много циглета и истински се дразня от бг-мами с цигански нрави-аз поне познавам такива-които ползват "екстрите" на болничните, за да висят в парка и да се оплакват кооолко им е трудна бременността, как само те преживяват, колко е тежка работата им и т.н
Сега ми разкажете за стриите-появиха ли се, кой с какво маже и ако някой има вече-как се третират...

# 36
  • Мнения: 335
Caffedelmar,
Няма, как да бъда засегната при условие, че общуваме виртуално и нито ти ме познаваш, нито аз те познавам. Направила си си изводи от обкръжаващата те среда.....Е както виждаш има и други случаи различни от нея 😋😉
Пиша с добро чувство, не се заяждам 😊👍❤

Колкото до стриите, при всеки е различно според типа кожа. Някои казват, че движението, редовното мазане с подходяща козметика, пиенето на повече вода и разбира се храната намаляват образуването им. При някои до самото раждане не се появяват, но родят ли веднага се появяват. Информация много.....
За сега си имам две стари линийки от преди бременността, но съм предразположена. Мажа се редовно с мас и ще видим какво ще излезне накрая ☺

Последна редакция: пт, 07 апр 2017, 03:46 от Monnna

# 37
  • Мнения: 250
Хора, да питам и тук... Работя и живея в София, но нямам нито временна, нито постоянна адресна регистрация. Това може ли да се окаже проблем за болничните  #Crazy
Писах в темата за счетоводните въпроси и ми казаха, че не било проблем... но пък вечер лекаря, който ще го издава, спомена, че можело да има някакъв проблем.
Сега ще го мисля и няма да се успокоя... А интересно и какво ще правя, ако го отхвърлят болничния  Shocked

# 38
  • Мнения: 411
Ако живееш под наем,можеш да отидеш с хазяйката/хазяина до общината( на съответния квартал) и ,ще ти издадат временна.Иначе незнам дали е проблем,макар че вписват адреса в болничните,ако не се лъжа newsm78
Относно стриите-аз се мажа ту с "Био ойл",ту с "Мустела", ту с мас+ванилия.За сега нямам нови(понеже си имах преди да забременея),но наистина всичко е до кожа и ген,каквото и да казват Peaceл

# 39
  • Мнения: 325
Ммда, и аз се мажа с Мустела, но от няколко дни забелязвам червени ивици, което са си стрии. Жалко за високата цена и излъганите очаквания...
Казаха ми за продукт на Галеник-Euserin, но може би вече е късничко за него.

# 40
  • Мнения: 7 987
Предната бременност се мазах с Мустела и нямам нито една стрия, но мисля, че с каквото и овлажняващо да се бях мазала, пак нямаше да имам. Сега се мажа със Саносан, който е много по-евтин и също все още нямам.

# 41
  • Мнения: 731
Аз си взех на Eucerin олиото срещу стрии и засега съм много доволна.✌✌✌ Бързо попива и мирише хубаво. А Мустелата си ми седи така, мирише ми гадно и не я ползвам.

# 42
  • Мнения: 821
За стриите - аз се мажа като луда по два пъти на ден и редувам няколко неща - едно олио на Матернеа (евтино беше на фона на повечето козметика против стрии, горе-долу изглежда и мирише все едно можеш да си го сложиш в салатата  Laughing), кокосово масло и една домашна бърканица между тези двете и свинска мас с няколко капки етерично масло. До момента нямам, но е рано, тепърва ще се разтяга кожата.  Confused Иначе имам малко на бедрата от преди много години, вече са много бледи и почти не личат. След това по едно време рязко напълнях с почти 20 килограма, но не ми се появиха други, дано и сега кожата ми да се справи.  Confused

# 43
  • Мнения: 1 380
Няма никакво значение адресната ти регистрация и издаването на болнични!  Аз имам постоянна адресна регистрация в родния си град, временна в този, в който живея от няколко години, работя в София, където нямам никаква регистрация. Там ми е АГ-то, той си ми издава болнични.

# 44
  • Мнения: 250
Мерси, момичета... Надявам се да няма проблем, все пак ако искам мога и във Варна да живея, и да пътувам със самолет всеки ден до работа... принципно де Simple Smile много ме знаят какво точно съм решила. Дано няма проблем, щото всяко нещо ме притеснява и искам да се успокоя.
За стриите, в началото се мазах с олио и крем ДМ-ска марка, после си купих мустела и после ми подариха още една мустела, та мажа с тях. Засега няма нищо, но и коремът ми е доста малък. Качила съм 9кг,повече на крака и г*з. Но пък ми стават още старите дънки... еластичните поне   :mrgreen
Чувствам се лека и подвижна все още, правя леки тренировчици през ден... Ще видим как ще еволюират нещата.

Общи условия

Активация на акаунт