Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 844
  • 691
  •   1
Отговори
# 450
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 574
Аз съм при Николай Тодоров мнение, не е лош сякаш

# 451
  • Мнения: 4 144
Аз съм при Николай Тодоров мнение, не е лош сякаш
Този, който работи в държавното АГ ли?

# 452
  • Мнения: 45
Здравейте мами.
Следя си при д-р Анастенова, и да попитам за раждането, как стоят нещата.
Трябва да и се обадя, когато започне всичко или да отида направо в болницата и който е на смяна.
Защото аз искам при нея да си родя, но няма да ми е безплатно, ако не е смяна.
Някой ако може да ми каже повече.

# 453
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 574
Аз съм при Николай Тодоров мнение, не е лош сякаш
Този, който работи в държавното АГ ли?
да

# 454
  • Мнения: 4 144
Аз съм при Николай Тодоров мнение, не е лош сякаш
Този, който работи в държавното АГ ли?
да
Докато бях там, идваше всеки ден да си следи пациентките, което беше страхотно. Бяха в стаята до мен, но явно не можеше да запомни и все влизаше първо в нашата стая 😀

# 455
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Здравейте. Някоя от вас дали е ходила на фетална морфология при д-р Иван Иванов? Добър специалист ли е според вас? Ще пътувам от друг град и искам да знам дали си струва или да търся друг? Моля ви, ако имате мнение за него, ако сте ходили при него, да споделите, ще съм благодарна на всяка от вас.

# 456
  • Мнения: 2 352
За р-р Иванов знам от познати, че се чака много, което не знам колко е удобно особено щом ще пътувате от друг град.
Аз ходих при д-р Тодоров и съм много доволна. 3 пъти съм ходила, като само веднъж чаках 10-15мин, спазва си много точно часовете. Обяснителен и изчерпателен, отговоря спокойно на въпроси, внимателен. Можеш да си занесеш флашка и ще ти запише прегледа.

# 457
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Здравейте. Някоя от вас дали е ходила на фетална морфология при д-р Иван Иванов? Добър специалист ли е според вас? Ще пътувам от друг град и искам да знам дали си струва или да търся друг? Моля ви, ако имате мнение за него, ако сте ходили при него, да споделите, ще съм благодарна на всяка от вас.

Иванов е добър специалист, чака се много, защото е много предпочитан доктор и работи със ЗК. Тодоров е другия добър избор за ФМ, много обяснителен и изчерпателен, не работи със ЗК. И с двамата няма да сгрешите.

# 458
  • Мнения: 3 418
За р-р Иванов знам от познати, че се чака много, което не знам колко е удобно особено щом ще пътувате от друг град.
Аз ходих при д-р Тодоров и съм много доволна. 3 пъти съм ходила, като само веднъж чаках 10-15мин, спазва си много точно часовете. Обяснителен и изчерпателен, отговоря спокойно на въпроси, внимателен. Можеш да си занесеш флашка и ще ти запише прегледа.
Заплаща ли се това заснемане?

# 459
  • Мнения: 2 352
Преди 2г. Не се заплащаше. За сега не зная как е, но едва ли ще го е направил платено. Само, че трябва са още преди да започне прегледа да кажеш, че си носиш флашка.

# 460
  • Мнения: 1 917
Здравейте. Някоя от вас дали е ходила на фетална морфология при д-р Иван Иванов? Добър специалист ли е според вас? Ще пътувам от друг град и искам да знам дали си струва или да търся друг? Моля ви, ако имате мнение за него, ако сте ходили при него, да споделите, ще съм благодарна на всяка от вас.

Аз си следя бременността при него в момента. Много е добър. ФМ при него се заплаща-80лв. За 2ро мнение ходя при Тодоров на ФМ - 70лв. И двамата са много добри. Simple Smile

# 461
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Благодаря много, момичета. Щом казвате, че в Ст. Загора мнението за него е добро, значи си заслужава. Само не разбирам какво ще рече, че работи по здравна каса, като става въпрос за фетална морфология. Не се ли заплаща винаги, като цената варира около 100лв?

# 462
  • Мнения: 3 749
Благодаря много, момичета. Щом казвате, че в Ст. Загора мнението за него е добро, значи си заслужава. Само не разбирам какво ще рече, че работи по здравна каса, като става въпрос за фетална морфология. Не се ли заплаща винаги, като цената варира около 100лв?
Заплаща се и не минава по ЗК.Може би се имаше впредвид,че работи по каса и поради тази причина има много пациентки и се чака.

# 463
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Да, разбирам. Още веднъж благодаря за отзивчивостта. Всичко хубаво ви желая. Бъдете здрави:)

# 464
  • Мнения: 201
Здравейте! От около 8 месеца правим опити за бебе и не се получава....та вече се отчайвам... Ходих преди няколко месеца при една гинеколожка, каза че всичко е наред да не го мисля и така нататъка, но не ме прати на изследвания. Аз съответно си направих някой хормонални, дори на ендокринолог ходих и уж всичко е наред... Но ми се иска да си направя фоликулометрия и да проследя дали всичко е ок с овулацията. Може ли да ми препоръчате някой с добра апаратура, който ще проследи всичко и си разбира.от работата. Няма значение дали е по ЗК или не.

Общи условия

Активация на акаунт