Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 97 049
  • 691
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 924
На мен лично той ми каза като се следях при него, че от началото на ноември 2022 ще се започва работа в АГ-то.

# 586
  • Мнения: 290
А какво мислите за Др Христов в НиаМед за нормално раждане

# 587
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 629
А какво мислите за Др Христов в НиаМед за нормално раждане
Само  сецио е !

# 588
  • Мнения: 1 483
А какво мислите за Др Христов в НиаМед за нормално раждане
Само  сецио е !
Не е вярно че е само секцио....моята съседка роди 2 деца при него нормално в рамките на 2 години.Едното дете се роди август 22г.

# 589
  • Мнения: 290
А какво мислите за Др Христов в НиаМед за нормално раждане
Само  сецио е !
Не е вярно че е само секцио....моята съседка роди 2 деца при него нормално в рамките на 2 години.Едното дете се роди август 22г.

Не е само секцио , защото ще имам среща с него след  2 седмици за нормално раждане. Просто ако някой има отзиви за него. Защото той не ми е проследяващ

# 590
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 629
Чуала съм че настояна за секцио . Даже дъщеря му др Христова била секцио !

# 591
  • Мнения: 275
Здравейте!
Живея в Стара Загора от около 6-7 г.
Бременна съм и си търся  АГ (не желая по ЗК), който да ме следи обстойно- изключително рискова бременност след 3 загуби.
Има ли такъв или да се насочвам към София?
Доста сложна задача.
При толкова загуби, по-скоро се насочете към д-р Сигридов в София. Не мисля, че в Стз има лекар, който да ви назначи нужните изследвания и да предотврати евентуална загуба.
Сигридов и той пускал изследвания за доста пари и по до 5 хил . Аз се отказох от него . Четох бил груб . Щял да ме се скара че отивам чяк кега при него и да ме стресне  . За час трябва да се свържете по телефона да не губите време.  Маже би разбира!  Има тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1428638
Аз също съм чела много неща за него, че пускал сумати и изследвания, но всичко е много индивидуално, от него само ползи съм намерила, нито е бил груб, нито ми е назначавал изследвания за стотици левове, а какво остава за хиляди... т.е. назначава, да, но само ако сметне, че пациентката реално има нужда или има съмнение за нещо, за да го хване на време и да го елиминира.

П.п. А относно д-р Иванов, да работи в дуржавното АГ, видях го там и бях доста учудена и малко огорчена, за мен там работят предимно най-кадърните лекари, а той не е в това число!-мое мнение.

# 592
  • Мнения: 290
Здравейте мами които са раждали в НиаМед , можете ли да споделите списък за родилното. Тъй като вече съм 36г.с и искам да започна да си подготвям нещата , а още никои не ми е дал такъв. Ще ви бъда много благодарна

# 593
  • Мнения: 3 753
Нищо не ти трябва, освен твои лични вещи, които смяташ да ползваш и комплект за изписването на бебето. Всичко за детето се осигурява от болницата.

# 594
  • Мнения: 924
Това изобщо не е вярно!
Вместо нещата за клизма си вземи свещички. Това са задължителните неща. Отделно си носо лични вещи.

# 595
  • Мнения: 290
Това изобщо не е вярно!
Вместо нещата за клизма си вземи свещички. Това са задължителните неща. Отделно си носо лични вещи.


Това за НиаМед  ли е

# 596
  • Мнения: 3 753
Раждала съм точно в Ниамед, както и доста мои много близки приятелки. Абсолютно нищо не сме носили, освен лични вещи. Плюс това при срещата с анестезиолога ти дават свещички, които да използваш, а не правят клизма.
Xrisi.i, не знам при кой се следиш там, но питай директно, за да ти обяснят всичко.
Когато аз попитах д-р Христов, той ми каза “Вземаш си зарядното и четката за зъби и идваш да раждаш”. Изобщо не съм носила подобни неща.

# 597
  • Мнения: 290
Раждала съм точно в Ниамед, както и доста мои много близки приятелки. Абсолютно нищо не сме носили, освен лични вещи. Плюс това при срещата с анестезиолога ти дават свещички, които да използваш, а не правят клизма.
Xrisi.i, не знам при кой се следиш там, но питай директно, за да ти обяснят всичко.
Когато аз попитах д-р Христов, той ми каза “Вземаш си зарядното и четката за зъби и идваш да раждаш”. Изобщо не съм носила подобни неща.


Следя се при Доц. Ангелова ,но тъй като тя не изражда нормално ,ще раждам при Др.Христов

# 598
  • Мнения: 1 489
Две раждания имам в Ниамед. Никой не ми е давал листче. При запитване към д- р Христов ми отговори нещо подобно като на другата потребителка.

Естествено, ти можеш да си носиш багаж. Аз си бях взела прибори, чаша, чай за кърмачки/между другото, има диспенсър с топла и студена вода/, помпа за кърма, крем за зърната, книга, дамски превръзки, мокри кърпи, носни кърпички, четка, паста, козметика, хавлии, чехли, зарядно за телефон. За бебето не ти трябва нищо. Те сменят памперси, къпят, носят АМ, дават биберон. Дрешките и завивките са си техни.

# 599
  • Мнения: 290
Две раждания имам в Ниамед. Никой не ми е давал листче. При запитване към д- р Христов ми отговори нещо подобно като на другата потребителка.

Естествено, ти можеш да си носиш багаж. Аз си бях взела прибори, чаша, чай за кърмачки/между другото, има диспенсър с топла и студена вода/, помпа за кърма, крем за зърната, книга, дамски превръзки, мокри кърпи, носни кърпички, четка, паста, козметика, хавлии, чехли, зарядно за телефон. За бебето не ти трябва нищо. Те сменят памперси, къпят, носят АМ, дават биберон. Дрешките и завивките са си техни.


Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт